Малий бізнес Керівництво для місцевих SEO

 1. Як мобільний пошук змінює світ
 2. Вибір ключових слів:
 3. Використовуйте відео та домінуючі місцеві:
 4. Оптимізуйте свій веб-сайт для місцевих:
 5. Зареєструйтеся на локальних каталогах і веб-сайтах:
 6. Включіть своє місцеположення в профілі соціальних мереж:
 7. Отримати відгуки від місцевих людей:
 8. Ти знав:
 9. У резюме

Ви отримали свій офіс у відмінному місці, тепер як щодо вашої нерухомості в Інтернеті? Сьогодні місцевий SEO має вирішальне значення для малого бізнесу. 3
Ви отримали свій офіс у відмінному місці, тепер як щодо вашої нерухомості в Інтернеті

Цілком очевидно, що вибір чудового розташування вулиць є вирішальним рішенням для успіху більшості підприємств роздрібної торгівлі. Надзвичайно важливим є те, що його легко знайти, так як залишається першокласним завдяки захопленню уваги постійного потоку пішохідного руху.

Це дійсно не відрізняється в Інтернеті; Це просто необхідно, щоб у вас був привабливий будинок в місці, яке легко знайти для потенційних клієнтів і клієнтів.

Прекрасна новина полягає в тому, що великі пошукові системи, такі як Google, все частіше персоналізують результати пошуку на основі розташування особи, яка шукає. Це велика користь для місцевого бізнесу, вам більше не потрібно конкурувати з великими конгломератами в пошукових системах; Вам стає все легше позиціонувати свій сайт таким чином, щоб ви помітили його пошуковими системами.

По-перше, розглянемо один із ключових способів, яким світ пошуку швидко змінюється ...

Як мобільний пошук змінює світ

Можливо, найбільша зміна на ринку пошуку прийшла у вигляді смартфона та способу, у якому ваші клієнти та клієнти зараз використовують їх.

Використання планшетів і смартфонів збільшилося вдвічі з 2012 по 2013 рік, і передбачається, що до 2015 року понад 2 мільярди користувачів смартфонів (Smart Insights).

Ваші клієнти та клієнти зараз приймають рішення про купівлю, поки вони знаходяться поза межами компанії; це було серйозною зміною в поведінці користувачів. Прийняття рішень стало мобільним, і люди роблять свій вибір на льоту, використовуючи свої смартфони для пошуку в Інтернеті.

Шукаєте місцевого механіка, щоб перевірити, що смішний звук, який почав надходити з вашого двигуна? Перейти на свій смартфон і шукати "механіка у вашій місцевості." Намагаючись знайти бургер місце поруч з вашим механіком, поки ваш автомобіль стає дивитися? Назад ви йдете на свій смартфон для пошуку ресторану.

Статистичні дані показують, що 68% користувачів смартфонів використовували пошук мобільних пристроїв для пошуку продукту або послуги (Google Think), і 67% цих результатів пошуку залежать від місця пошуку користувача. (Yahoo Small Business)

Обов'язково перевірте нашу інфографіку на небезпеку ігнорування мобільного пошуку.

Нижче наведено короткий посібник для того, щоб ваш бізнес був легким для ваших місцевих клієнтів і клієнтів, щоб знайти в Інтернеті.

Вибір ключових слів:

Взагалі пошукові системи діють як віртуальні бібліотекарі, вони передають всі ваші веб-сторінки, повідомлення в блогах, зображення і відео в масивній бібліотеці кіберпростору.

Оптимізація веб-сайту - це просто процес розказування пошуковим системам про те, куди слід подавати все; так що, коли ваші потенційні клієнти або клієнти шукають те, що ви можете запропонувати, вони можуть легко знайти вас. За вашим фізичним розташуванням, важко знайти це погана ідея.

Першим кроком оптимізації є вибір правильних ключових слів (пошукових термінів). Загальне правило під час вибору ключових слів такі:…

 • Вони повинні відповідати вашому бізнесу.
 • Має бути розумна кількість людей, які шукають цей термін.
 • НЕМАЄ бути смішною кількість конкурентів для ваших ключових слів.
 • Ваше ключове слово має мати хорошу $ value - люди, які шукають цей термін, повинні бути покупками, а не лише браузерами.

Вибір правильних ключових слів є дуже важливим, і якщо ви не дуже добре знайомі з SEO, він може заплатити, щоб передати це дослідження спеціалісту з SEO.

Якщо ви є місцевим бізнесом, продажі місцевих продуктів або послуг переконайтеся, що вибрані вами ключові слова включають назву вашого міста або округу. Це допоможе вам легше знаходити в персоналізованих результатах пошуку Google.

Щоб проілюструвати це, уявіть, що ви - бухгалтер малого бізнесу в Нешвіллі…

Якщо ви хочете спробувати оптимізувати вашу домашню сторінку тільки для терміну «бухгалтери з малого бізнесу», ваші шанси потрапити на першу сторінку пошукових систем будуть низькими. Але якщо ви зробили сильний вибір місцевих і оптимізувати для "бухгалтерів малого бізнесу в Нешвіллі", ваші потенційні клієнти в Нешвіллі буде набагато більше шансів знайти вас через пошукові системи.

Тому, як тільки у вас є добре досліджені, локально прихильні ключові слова, що далі? Що ще ви можете зробити, щоб переконатися, що ви домінуєте в місцевому рейтингу пошуку?

Використовуйте відео та домінуючі місцеві:

Оскільки технологія вдосконалюється, Інтернет стає все більш орієнтованим на відео, але все ж більшість контенту в мережі є письмовим.

Один з кращих способів домінувати у вашому місцевому рейтингу пошуку - це високі якісні відео, оптимізовані для ваших ключових слів. Наразі відео в 53 рази частіше вносить на першу сторінку Google, ніж звичайна текстова сторінка.

Після вибору вибраних локальних ключових слів можна створити відео про вибрану ключову фразу, яка має найбільший трафік. Не забувайте включати ключове слово в назву, опис і мета-теги для відео.

Оптимізуйте свій веб-сайт для місцевих:

Існує кілька факторів на сторінці, які мають вирішальне значення для оптимізації вашого веб-сайту для місцевого пошуку. Фактори на сторінці - це ті речі, які ви контролюєте під час створення написаного вмісту на вашій сторінці.

 • Теги заголовків
 • URL
 • Заголовки
 • Теги зображень
 • Копіювання в Інтернеті
 • Мета-опис
 • Фізична адреса та номер телефону

Пояснимо…

Теги заголовків відіграють дуже важливу роль у ваших місцевих кампаніях SEO, коли ви називаєте свої сторінки або коли ви створюєте мета-назву для вашого веб-сайту, окремі сторінки або ваші публікації в блогах обов'язково включайте ваші ключові слова розташування у назву.

Пошукові системи також нададуть вам кредит, якщо ви можете використовувати ключові слова розташування в URL-адресі кожного з окремих веб-об'єктів.

Крім того, використання вашого місця розташування в заголовках вашого вмісту також надасть вам престижність пошукової системи.

Важливий також спосіб написання копії на вашій сторінці: спробуйте скористатися ключовим словом місцезнаходження в першому і останньому абзаці веб-копії. Якщо на вашій сторінці є якісь зображення, варто також позначити їх тегом ключового слова з місцеположенням.

І нарешті, переконайтеся, що ваша фізична адреса та номер телефону знаходяться на кожній сторінці вашого веб-сайту; найкраще зробити це в нижньому колонтитулі.

Зареєструйтеся на локальних каталогах і веб-сайтах:

Важливо, щоб ви зареєстрували свій бізнес на локальних сайтах каталогу, як-от Жовті сторінки та Yelp. Не тільки ви отримаєте бізнес безпосередньо з цих сайтів, але ви також отримаєте місцеві посилання, які допоможуть вам з вашим місцевим рейтингу SEO. Обов'язково використовуйте ту саму адресу, яку ви використовуєте на своєму веб-сайті під час реєстрації в цих каталогах (не коротшій версії), оскільки ця інформація має збігатися. Перевірте всі профілі.

Подивіться на наявність таких веб-сайтів у вашому регіоні. Багато з цих організацій матимуть місцевий бізнес-відділ

 • Газети
 • Local Press
 • Місцеві благодійні організації
 • Місцеві телевізійні станції
 • Місцеве радіо
 • Ваша місцева міська рада

https://getlisted.org/ - це фантастичний ресурс для пошуку місць, де ваш бізнес не вказаний, але має бути.

Включіть своє місцеположення в профілі соціальних мереж:

Соціальні медіа відіграють все більшу роль у рейтингах пошукових систем. Ви повинні мати присутність на високопоставлених соціальних медіа-платформах, таких як Twitter, Facebook і Linkedin.

Переконайтеся, що ваш профіль у цих мережах включає ваше місцезнаходження, ваше ім'я, адресу та номер телефону, ці дані повинні точно повторювати те, що ви маєте на своєму веб-сайті.

 • Google + Local
 • Гугл-мапи
 • Профіль Google +

Отримати відгуки від місцевих людей:

Отримання відгуків від ваших клієнтів може бути складним, але вони чудово підходять для вашого SEO, оскільки вони покращують вагу (значення) ваших місцевих посилань.

Ви не можете змусити людей писати рецензії, і ви не можете наполягати на тому, щоб їхні відгуки були позитивними, але ви завжди повинні запрошувати зворотний зв'язок і дозволяти вашим місцевим клієнтам ділитися добрими новинами вашого бренду через “онлайн” усно.

Переконайтеся, що ви не підробляєте відгуки і ніколи не пропонуєте стимулів для позитивної рецензії на сайті, як Yelp або ваш профіль буде вважатися спамом.

Мобільний пошук не слід ігнорувати. Приблизно 40% всіх мобільних пошуків у Google мають місцеві наміри. Це навіть не враховує програми з місцевими намірами.

Ти знав:

 • Користувачі Android завжди входять до системи Google, автоматично генеруючи персоналізовані локальні результати
 • Google Асистент доступний на iPhone та iPads. Це новий локальний інформаційний продукт компанії Google, який надає найнижчу місцеву інформацію

Не ігноруйте мобільний. Насправді мобільний тільки зробив локальний SEO ще більш важливим.

У резюме

Покриваючи все в цій посаді, ви будете добре на своєму шляху, щоб бути знайденим на місцевому рівні. Як ми почали, навіть якщо місцеві не є вашою цільовою аудиторією, персоналізований пошук і оновлення у Венеції означають, що вам потрібно додати локальний до своєї онлайн-стратегії. Якщо у Вас виникли питання, залиште їх нижче.


3

Поділіться цим посібником на своєму сайті


Шукаєте місцевого механіка, щоб перевірити, що смішний звук, який почав надходити з вашого двигуна?
Намагаючись знайти бургер місце поруч з вашим механіком, поки ваш автомобіль стає дивитися?
Тому, як тільки у вас є добре досліджені, локально прихильні ключові слова, що далі?
Що ще ви можете зробити, щоб переконатися, що ви домінуєте в місцевому рейтингу пошуку?