Методи підбору ключових слів для YouTube каналу

Підбір ключових слів і складання семантичного ядра для YouTube каналу схожий з підбором ключових слів в класичному seo який використовується для просування сайтів.
Структура каналу ютуб складається з головної сторінки, плейлистів і відео. Сайт так само має головну, розділи і статті. Необхідно взяти за основу складання семантичного ядра для сайтів і почати збирати список пошукових запитів безпосередньо до youtube каналу.

  • Назва каналу - це високочастотні запити
  • Плейлисти - середньочастотні запити
  • Відео - низькочастотні запити

Після того як ви визначилися з тематикою вашого каналу , Починайте збирати ваші основні високочастотні ключові слова (напрямки).

Як це зробити читайте в статті - Як правильно скласти семантичне ядро для YouTube каналу

Всі зібрані вами напрямки слід розділити на три групи: в / ч - с / ч - н / ч. У подальшій роботі з каналом ключові слова слід розподіляти і створювати під них відео як показано на схемі вище.

Не забувайте про регіональність. Якщо ви просуваєте свої товари або послуги в єдиному регіоні задавайте в інструментах з підбору ключових слів ваш регіон.

На новому каналі на сторінці «Додатково», вона знаходиться в «Менеджер відео» - «Канал» - «Додатково» - в рядок «ключові слова каналу» заносимо основні ключі (гарячі) напрямки стільки скільки дозволяє ютуб. Ключові слова складаються з двох трьох і більше слів беремо в лапки.
На новому каналі на сторінці «Додатково», вона знаходиться в «Менеджер відео» - «Канал» - «Додатково» - в рядок «ключові слова каналу» заносимо основні ключі (гарячі) напрямки стільки скільки дозволяє ютуб Налаштування плейлистів:

Заходимо на сторінку редагування плейлистів «Менеджер відео» - «Списки» - «Додати опис». Необхідно написати сео опис. Ось основи по оптимізації SEO статей:

  • У заголовку та підзаголовку використовуємо пошуковий запит
  • Повторення ключового слова в описі не більше 10%
  • Використовуйте словоформи, синоніми, і розбавляйте ключові слова.
  • Прописуйте ключову фразу в останньому абзаці опису

Прописуйте ключову фразу в останньому абзаці опису

Аналогічно прописуємо теги, ключові слова після завантаження відео на YouTube.

Аналогічно прописуємо теги, ключові слова після завантаження відео на YouTube

Так само дивимося теги конкурентів, використовуємо пов'язані відео і додаємо ключові слова.

Існує зручний інструмент для youtube аналізу розширення для браузера chrome «vidiq»

Стаття по темі - VidIQ youtube розширення для Chrome

Тепер ви знаєте основи підбору ключових слів для YouTube. Підбирайте пошукові запити знімайте під них відео і піднімайтеся в топ пошукових систем.