Мій досвід роботи з SEOPult

  1. Що таке SEOPult?
  2. Що хорошого в SEOPult

Що таке SEOPult

Що таке SEOPult?

SEOPult - це автоматизована система просування сайтів. По суті сервіс надає доступ відразу до декількох бірж посилань (Sape, Linkfeed, Buypost, Trustlink, Статейного біржі), управлінню контекстною рекламою, просуванню статтями. З недавнього часу навчився купувати посилання в соц-мережах.

Відразу виділимо кілька моментів: SEOPult займається тільки зовнішньої оптимізацією сайту. Він не напише за вас статей, які не відредагує сайт. Однак, він сам знайде донорів для вашого сайту (там де будуть купуватися посилання), сам складе тексти посилань (на відміну від Сапи і інших) і так само сам буде стежити за їх розміщенням. Неефективні посилання будуть видалятися і докуповуватися ефективні. SEOPult так само допоможе підібрати ключові слова: на основі сайтів конкурентів або в ручному режимі.

Зручно так само, що до кожного ключового слова є хороші рекомендації:

  • Статистика позицій в пошукових системах (можна будувати графіки, аналізи та ін.);
  • Автоматичний аналіз входжень ключів в тексти і заголовки сторінки з рекомендаціями на цей рахунок;
  • Автоматичне визначення релевантної сторінки за запитом, якщо ваш сайт вже проіндексований;
  • Автоматичний підбір бюджету для кожного ключового слова. Причому бюджет ставляться цілком дешеві, рекомендую навіть завищувати трохи;

Що хорошого в SEOPult

Мені сподобалася простота. SEOшнік з мене так-собі. Особливо ніколи ним не займався, але ось довелося почати (не для цього сайту). SEOPult дозволяє провести аудит сайту (до речі перший аудит - безкоштовний), сам дає рекомендації що-куди і головне - дає результати.

Для прикладу, ось позиції одного з моїх сайтів після місяця перебування в SEOPult на рекомендованих бюджетах.

Для прикладу, ось позиції одного з моїх сайтів після місяця перебування в SEOPult на рекомендованих бюджетах

На скріншоті далеко не всі ключові слова (їх багато і лінь робити довгий скрін, кому дуже цікаво, зв'яжіться зі мною, все покажу). Як бачите до просування сайт навіть не був проіндексований. Яндекс, на жаль, тупить і проіндексував лише 9 сторінок з 300+ (тому що домену більше року, а сайту тільки місяць).

Однак, це досить непоганий бюджет, тому що майже всі ключові слова витрачають приблизно 50-70 рублів на місяць (кожне). Є звичайно і більш дорогі варіанти, але мова не про них.

Три запиту (одного на скріншоті не видно) вже потрапили в ТОП-10 пошукової системи. Хіба це не результат?

Якщо мене запитають, чи можна користуватися SEOPult-му, я з упевненістю скажу: Так, можна, реєструйтеся і користуйтеся !

Дана тема цікава? Дайте знати в коментарях, є ідеї ще на пару статей про роботу з SEOPult, буде стимул їх написати.

Що таке SEOPult?
Хіба це не результат?
Дана тема цікава?