Місцеві SEO для брендів і франшиз: Топ 3 порад від 15 експертів SEO

 1. Місцевий експерт з округлення SEO
 2. Топ 3 порад для вирішення місцевих SEO
 3. Залишаються локальні питання SEO та їх згадки серед експертних відповідей
 4. Інформаційний бюлетень

Місцевий SEO не є тенденцією. Це бізнес-стратегія. Франчайзинг і власники бізнесу повинні оволодіти нею для залучення клієнтів і отримання прибутку; для брендів - це ключ до видимості та репутації онлайн-бренду.

Якщо у вас є магазини, дистриб'ютори, інсталятори або місцеві представники, важливим є місцевий SEO. Ви географічно розкидані кілька точок дотику торгової марки, які створюють сигнали бренду для Google, пошукових систем і вашої аудиторії. Вони можуть або працювати разом на благо всього, або працювати проти вас.

Завдання місцевого експерта SEO полягає в тому, щоб розгортати ці сигнали і оптимізувати їх, щоб вони працювали на користь всіх зацікавлених сторін. Ось що ви повинні знати.

Місцевий експерт з округлення SEO

Ми дістали відгук від ради з 15 місцевих експертів з SEO, щоб з'ясувати загальні питання та найкращу тактику. Ми класифікували та накреслили відповіді, щоб знайти найвищі сфери, що викликають занепокоєння.

Ми почали з одного головного питання:
" Що ви хотіли б, щоб ви знали, перш ніж ви почали місцеві SEO для брендів і франшиз?"

Існували деякі спільні риси, які ми змогли підрахувати в нашій таблиці. Але були також ідеї, які продемонстрували тверду правду про створення успішного місцевого SEO з брендами та франшизами. Я витягнув і узагальнив перші три місцеві питання SEO / можливості і надав своє бачення. Якщо ви хочете глибше заглибитися в ідеї, не соромтеся переглядати повні відповіді наших 15 учасників, які слідують нижче.

Топ 3 порад для вирішення місцевих SEO

 1. Знайдіть спосіб створення вмісту, щоб перевершити свою конкуренцію (10x).
  Найпоширенішою проблемою для бренду з декількома місцями розташування є створення унікального локалізованого вмісту на цільових сторінках для кожного місця розташування. Я вважаю, що більшість брендів будуть виштовхувати ідентичні сторінки для кожного магазину. Деякі спроби створити локалізовані сторінки для різних ринків, але результат є низькою якістю для користувача. Обов'язково прочитайте Шарі Туров коментарі нижче про ідеї для створення корисного контенту для користувача.
 2. Створіть свій список у провідних каталогах (7x).
  Не дивно, що всі погоджуються, що вам потрібно подати заявку на мій бізнес-довідник Google. Але вам також потрібно визначити інші найпопулярніші списки, які ваша аудиторія побачить під час дослідження (їхні онлайн-подорожі за межі ділянки). Google, Bing, Yelp, промислові сайти… і соціальні канали. Ви не можете виштовхувати повідомлення у всіх соціальних мережах, але великі дозволяють вам просто вимагати місцевий бізнес-довідник і надавати точний профіль компанії, включаючи зображення. Скільки ви витрачаєте в медіа? Це надає безкоштовний простір для рекламних щитів, де ваша аудиторія вже шукає вас.
 3. Керуйте відгуками. Просто зроби це! 5x (прив'язаний до # 3)!
  Звучить неможливо, але це не так! Декілька експертів SEO погодилися, що вам не тільки потрібно мати відгуки, але потрібно активно просити їх і негайно відповісти на них. Здається, кожен бренд, який не має послідовного процесу управління відгуками, володіє одним власником франшизи, який скелює на отримання великих відгуків, але більшість відстає. Секрет полягає у створенні системи управління переглядом. Це вимагає певної роботи, але, як тільки налаштування дає змогу ефективніше керувати. Якщо ви хочете побачити, як виглядає один, просто запитайте нас. Як Кріс Дрейер згадується нижче, необхідно мати системний підхід.
 4. Структуровані дані: отримайте правильну схему. 5x (прив'язаний до # 3)!
  Як і огляди, структуровані дані - це одне з тих речей, з якими багато людей бояться залучитися. Це дуже технічна і вимагає знання великої кількості довідкової інформації. Однак, не роблячи цього, ви можете примусити ваш бренд припинити рейтинг для ключових слів із ключовим словом. Як не дивно, це одна область я знайшов fascinating коли я вперше довідався про це над 10 роками тому назад. Тоді йшлося про маркування вмісту мікроданими. Тепер мова йде про створення блоків JSON-LD коду. Я все ще отримую удар по усуненню проблем із клієнтом або з новим трюком

Залишаються локальні питання SEO та їх згадки серед експертних відповідей

4x - цитування NAP (списки з назвою компанії, адресою та номером телефону)

3x - зворотні посилання (деякі з них викликають місцеві зворотні посилання)

3x - Мобільний SEO або юзабіліті

3x - подорожі або досвід клієнта

2x - цільова сторінка за місцем розташування

2x - Боротьба з локальним SEO спамом

Учасники та їх повний коментар

Генеральний директор компанії @ignitev - MBA, експерт з цифрового маркетингу, оглядач Inc., Huffpo, Entrepreneur, Forbes, автор, спікер - Я хочу допомогти вам перемогти.

Місцевий SEO є цікавою темою, тому що він також відіграє роль в міжнародному SEO. Це означає, що будь-яка країна може бути розбита по регіонах і містам, і в цих містах існує певний спосіб класифікувати в кожному з них, в локальному пакеті Google і часто в межах Google.

Думаю, що найважливіше, що люди не розуміють про локальну пошукову оптимізацію, це не просто ваша компанія Google.

У нещодавньому дослідженні, яке я зробив, ми побачили, що коли люди переглядають місцевого постачальника, вони не лише переходять до моєї бізнес-сторінки Google. Вони також переходять на сторінку користувача Facebook, сторінку Pinterest, на веб-сайт людини, на сторінку Yelp людини, а в деяких випадках - на сторінку користувача Instagram.

Сенсорні точки, до яких клієнт йде, багато в чому залежить від того, чи є бізнес B2B, а також послуг і продуктів, що пропонуються. Отже, що я хотів би знати, перш ніж розпочати локальну пошукову оптимізацію?

Що ж, сьогодні у нас є карта кожної точки дотику, яку споживач потенційно може відвідати під час дослідження для місцевого бізнесу. Ми також маємо карту кожної точки дотику, що впливає на кожен з найважливіших елементів рейтингу в Google. Я хотів би зрозуміти цей день, коли я почав.

Для будь-якої місцевої компанії потрібно мати можливість класифікувати мою бізнес-сторінку Google, HTML-сторінку, декілька публікацій місцевих блогів, які стосуються теми, потрібна сторінка Bing Places і часто інший локальний список, наприклад, Facebook, Yelp і промисловість конкретні сайти. Останнім часом люди дивляться Скляні двері багато.

Перш ніж почати робити місцеві SEO, переконайтеся, що ви знайшли час, щоб дійсно зіставити всі потенційні точки дотику, які ваш споживач відвідає. Переконайтеся, що у вас є стратегія не тільки для ранжування Google моєї бізнес-сторінки та HTML-сторінки, але й повністю володієте своєю фірмовою базою пошуку та розвивайте позитивне уявлення про вашу компанію в Google.

Нарешті, не забудьте скористатися легкими можливостями, як moz локальні та yext.

~ Атланта #SEO експерт допомагає бізнесу успіху в Інтернеті! Погодинний твіт про #SEO | #socialmedia | #video | огляд маркетингу | #contentmarketing

Мої ключові поради для тих, хто починає займатися SEO?

 • Цитати та списки підприємств не є вирішальними. Так, вам потрібні перші 40, але це дійсно так. Після тестування на більш ніж 40 + місцевих клієнтах SEO ми бачили, що NAP не потрібно бути досконалим, і кількість цитат не повинна бути в сотні.
 • Вам потрібні тільки високі контекстні зворотні посилання в блогах, щоб класифікувати сайт. Я використовував посилання Web 2.0, .edu та інші божевільні зворотні посилання, щоб отримати сайти в рейтингу, але за ці роки я дізнався, що це не потрібно.
 • Замість контекстних зворотних посилань, оптимізація веб-сайтів і базові зворотні посилання є ключами. Налаштуйте структуру веб-сайту належним чином і надішліть великі зворотні посилання на сторінки, і ви швидко оціните рейтинг.
 • Франшизи набагато складніше, ніж окремі бренди. Зазвичай вам доведеться працювати з платформою сайту франчайзингу, а внесення змін може бути кошмаром. Просто знайте, що відбувається у вас, як правило, стосується як корпоративної франшизи, так і власника франчайзингу.
 • Не ускладнювати. Я бачу так багато експертів SEO тестування всіх видів тактики, і це дійсно тільки зводиться до оптимізації веб-сайту (нічого фантазії), контенту (має бути гідною) і зворотних посилань (High Authority).

~ VP Продаж Web CEO - Брендований + Білий Label SEO Інструменти / Програмне забезпечення, призначене для виробників CMS, хостинг компаній, Web & SEO агентств. Також дотримуйтесь @WebCEO @WebCEONews

Шкода, що я знав, що ми повинні більше працювати над оптимізацією мобільного пошуку, оскільки більшість місцевих пошуків сьогодні з мобільних пристроїв. Якщо ви не відповідаєте критеріям для мобільних пристроїв і не були включені до результатів мобільного пошуку, ви знімаєте себе в ногу.

Будівля цитат була ще однією секретною золотою шахтою для місцевих SEO. Нехай NAP (ім'я, адреса, номер телефону) буде вашим місцевим SEO мантра для віків!

Відгуки користувачів були більш очевидним SEO підвищення, і залучення їх було досить легко, але мені знадобилося деякий час, щоб зрозуміти, я міг би отримати більше з них, просто запитавши.

Бізнес-каталоги здавалися спочатку божественними, але знайти правильні для мого веб-сайту і з'ясувати, як правильно їх використовувати, виявилося досить складним, коли я почав.

Розмітка схем була найскладнішою для освоєння, і я все ще вважаю, що сьогодні я роблю помилки. Це одна область, яку я знаю, може завжди використовувати поліпшення.

~ Пошук і пошук geek; інформаційний архітектор; зручність використання веб-сайту, UX, а також дизайнерський дизайн; люблю Лондон, але Ісландія ROCKS !!!

Я впровадив місцеві SEO для великих брендів, а також малі мамо-і-поп-магазини, і дивно, що більшість викликів однакові для обох типів бізнесу.

Проблема # 1, яку мають франшизи та бренди для своїх місцевих веб-сайтів - це відсутність унікального контенту . Якщо малі, середні та великі підприємства (або франшизи) мають успіх у місцевому SEO, кожен бізнес або франшиза ПОВИННА мати унікальний контент.

Ось деякі додаткові зміни, які я часто рекомендую місцевим компаніям:

Сторінки продукту:
Використання того ж самого опису продукту для 20 веб-сайтів і очікування контенту, створеного користувачем (наприклад, відгуки про продукт), не допоможе кожному локальному сайту вийти зі стартових воріт.
Франшизи та бренди повинні дозволяти деякі модифікації описів продуктів (з дозволу, звичайно). І якщо франчайзі може зробити зображення товару краще? Потім дозволяйте франчайзі використовувати модифікований графічний образ з кращим альтернативним текстом і підписом, де це необхідно.

Сторінки підтримки клієнтів:

ВСІ місцеві веб-сайти потребують розділу підтримки, довідки або обслуговування клієнтів. Цей розділ повинен містити набір часто заданих запитань або запитань і відповідей. Використовуйте зворотний зв'язок від місцевого бізнесу, оскільки клієнти та перспективи ставлять різні запитання в різних місцях. Поставте найпоширеніші, унікальні питання у розділі "Поширені запитання" для кожного місцевого веб-сайту.

Наприклад, один з моїх клієнтів має кілька веб-сайтів місцевих магазинів. Кожен продукт має набір часто заданих запитань, унікальний для продукту. У розділі обслуговування клієнтів є окремий набір поширених запитань.

Люди у відділі маркетингу проводять огляд проблем клієнтів у кожному магазині щотижня. Тоді вміст коригується відповідно до кожного місцевого магазину. Оскільки місцеві веб-сайти мають різні сезонні тенденції, набори запитань на кожному сайті магазину мають унікальний характер.

Активи цифрового вмісту:

Активи вмісту допомагають веб-сайтам створювати високоякісну розробку посилань. У франчайзинговому бізнесі бренд і власник франшизи повинні дозволяти місцевим веб-сайтам мати унікальні активи змісту, а також ділитися активами в різних місцях для підвищення ефективності (де це необхідно). Типи активів вмісту можуть включати:

 • Поширені запитання
 • Купони / знижки
 • Статті
 • Гіди
 • Інформаційні бюлетені
 • Блоги
 • Глосарій / Словник (для сайтів, які використовують жаргон)
 • Інструменти
 • Відео
 • Слайд-шоу

Кожен власник місцевих підприємств повинен мати можливість вибирати найкращі типи активів вмісту для свого веб-сайту. Якщо бренд хоче керувати якістю, вони можуть запровадити процес затвердження для моніторингу різних активів. Спілкування між франшизою і франчайзі має бути відкритим і чесним.

Унікальні фотографії компанії:

Мій останній відгук найпростіший. Сфотографуйте вхід до фізичного бізнесу. Покладіть цю фотографію на веб-сайт і в будь-яку надійну організацію, яка дозволяє фотографувати в місцевих списках.

Крім того, якщо ваш місцевий бізнес знаходиться в місці, де є 4 помітні сезони (весна, літо, осінь зима), то змініть фотографію, щоб вирівняти з сезонами.

Таким чином, власники франчайзингу та бренди повинні дозволити кожному місцевому веб-сайту мати унікальний вміст, перш ніж може бути створений користувачем вміст.

~ колишній мисливець на веб-спам Google, консультант по SEO, що спеціалізується на аналізі ризиків зворотного зв'язку, допомозі з відшкодування штрафних санкцій і семінарах для власних клієнтів.

Місцеві SEO або оптимізація цільових сторінок для підприємств, що належать до певної області, стосуються дуже специфічної локальної інформації та структурованих даних, які зводяться до сигналів на сторінці.

Це не означає, що сигнали, що знаходяться за межами сторінки, повинні бути пропущені, але пріоритет чітко лежить в іншому місці. Використання структурованих даних у повній мірі це назва гри, коли мова йде про локальну SEO.

Повертаючись до початкового питання, що завжди має велике значення, і з місцевим SEO більше, так це повністю зрозуміти бізнес-модель в першу чергу. Завдання, що найкраще досягається у співпраці з власником сайту. Крім цього, справжнє розуміння цільової аудиторії є обов'язковим.

Власник сайту може бути корисним для обміну своїми даними. Однак, з моделями франшизи, зв'язок між постачальником послуг і користувачами не завжди настільки близький. Саме тому першим кроком має стати глибоке занурення в соціальні медіа та просвітницьку діяльність брендів. Це дозволяє малювати реалістичний образ статус-кво, який повинен мати будь-який SEO, перш ніж вони почнуть працювати.

~ #CMO з @HealthJoy - #HealthTech // Персональний блог http://www.RickRamos.com // Автор контент-маркетингу http://amzn.to/14kS4dc // Автор сайту @VentureBeat

Я працював з SEO з початку промисловості в 90-х. Одна річ, яку я хотів би зрозуміти більше, це Content Marketing IS SEO.

Я створив кілька дико успішних баз даних стратегій SEO на початку в моїй кар'єрі, але не було до 2011-12, що я дійсно почав фокусування на зміст. Це одна з причин, чому я вирішив вийти з моєї книги "Зміст маркетингу".

У HealthJoy.com Я все ще запускаю великомасштабні проекти, керовані базами даних, але ми мали більший успіх з орієнтованими нішами на теми, про які більшість людей не пишуть, але наша цільова аудиторія цінує.

Стаття про фінансування отриманий нами 250 соціальних акцій та нечисленних величезних веде, це було вартий 10 годин це взяло написати та дослідження.

~ Радник і блогер в https://HowToMakeMyBlog.com. Я пишу про контент-маркетинг, соціальні медіа та блоги.

Я почав багато років тому, і світ змінився з тих пір, так що речі, які я хотів би знати тоді, не те ж саме, що я хотів би знати, якщо б я починав зараз, або якщо я починав останні роки.

Місцеві SEO значно змінилися (як і все інше) після революції мобільного телефону. Якби я починав знову, це було б найважливішим для розуміння. Для того, щоб відкрити локально в ці дні, основи мобільного зв'язку мають бути охоплені. Ніщо інше не буде працювати так ефективно.

Крім того, ви повинні тримати все в курсі своєї бізнес-сторінки. Зберігайте правильну адресу, контактну інформацію, години роботи та високоякісні зображення. Включіть відповідні описи з усіма популярними ключовими словами, які шукають користувачі, і посилайтеся на ваше меню та застереження, якщо ви користуєтеся рестораном).

Після того, як основи будуть висвітлені, ключовим є те, щоб ваші клієнти стали лояльними фанатами та переглядали ваш бізнес. І не бійтеся просити огляд, життєво важливо, коли люди шукають «поблизу» в Картах Google.

~ Цифровий стратег & SEO. Консалтинг @NorthsideSEO. В будинку @ SwansonVitamins. Будівництво @SSBWorld. Любов будучи w / @jennanelly & нашими двома дітьми

Моя найважливіша порада - використовувати структуровані дані про все і будувати сильні цитати.

Але, часто виклик з невеликими місцевими клієнтами, змушує їх створювати контент, який детально пояснює всі їхні послуги. Незважаючи на те, що ці власники малого бізнесу знають свою промисловість всередині і зовні, отримання її записано може бути залякуючим і трудомістким.

Хорошим способом вирішення цієї проблеми може бути записування розмови з власником. Вони звикли щодня відповідати на запитання служби по телефону і можуть легко обговорювати ці питання.

Потім надішліть свою записану розмову до свого улюбленого копірайтера або редактора і дозвольте їм використовувати ці знання та природні фрази, щоб створити вміст на сторінці. Також слід додати інформацію про місцеположення для областей, які обслуговуються, а також огляд або відгуки.

Виконання цього простого процесу може допомогти вам розбити одну сторінку узагальненого сервісу на багато цілеспрямованих сторінок або покращити тонкий контент, надаючи кожній сторінці сервісу набагато сильнішу позицію.

Інтернет-фанатик, який зацікавлений у #SEO, #SEA, #CRO, #gadgets, #Android мобільні телефони та (офлайн) приготування. Онлайн з 1992 року

Якщо у вас є бренд або франшиза магазинів отримати на Google My Business і використовувати інструмент завантаження .csv щоб отримати всі місця розташування в картах Google. Як тільки ви зробите це, є кілька речей, щоб переконатися, що ви отримуєте максимальну експозицію; люблю:

 • Використовуйте інструмент для виправлення всіх ваших цитат NAP мисливця (безкоштовно) або Yext (платний).
 • Запитуйте місцеві відгуки Google у магазині та через місцеві списки.
 • Переконайтеся, що місцеві франчайзі можуть відповісти на відгуки людей.
 • Створіть локальні сторінки на домені бренду зі структурованою розміткою (місцеві компанії в JSON-LD) і зв’яжіться зі списком Google Мій бізнес.
 • Оновіть список GMB з відео, фотографіями та сучасними робочими годинами.
 • Прагніть до місцевих зв'язків, зробіть місцевий PR (місцеві газети, місцеві спортивні клуби тощо).

Пам'ятайте, що послідовність є ключовою з локальним SEO.

~ Я захоплююся пошуком, соціальними медіа та схемою Markup! Tweet мені говорити про це! Також люблю мій Colorado Rockies та Бостон Red Sox!

Дуже важливо знати, як працює ієрархія для брендів або франшиз, щоб правильно розмістити структуру сторінки та розмітку схеми на веб-сайті.

Якщо бренд розповсюджується в місцевих магазинах, як ці магазини відносяться до бренду? Чи є вони дочірніми? Відділення? Магазини, які використовують цей продукт, але не тільки цей бренд?

З франшизами, Якщо ви не знаєте, як одне місце відноситься до іншого, де розташовані регіональні штаби, де корпоративні - як все організовано - розміщення певних сторінок на веб-сайті дуже важко.

Якщо ви не знаєте ієрархії, розуміння того, як розібрати схему / структуровану розмітку даних, дуже вражає і пропускає. Розташування "branchOf" робиться інакше, ніж "parentOrganization", а допоміжне виділяється іншим, ніж "branchOf".

Консультант ~ #SEO & #PPC. Засновник http://www.bowlerhat.co.uk. Співробітник журналу @sengineland. Чоловік. Батько. Гірський байкер. Геймер (плата та відео).

Я не впевнений, що є одна річ, яку я хотів би знати, перш ніж я почав працювати над локальним SEO для брендів і франшиз. Але, якщо мені довелося вибрати одне, було б деяке передбачення щодо прогалин Google у боротьбі з часто агресивним спамом у локальних мережах. І згодом, підхід, необхідний для боротьби зі спамом конкурентів, які можуть генерувати дійсно тверді результати з простими хакі, як зміна назви компанії, щоб включити цільові ключові слова.

Ви повинні мати план для боротьби зі спамськими списками підприємств, підробленими списками огляду та підробленими відгуками. Огляди, зокрема, можуть бути підробленими хорошими відгуками на сайтах конкурентів і підроблені погані відгуки на сайтах клієнтів. Google не відстежує тут, і якщо ці відгуки дійсно проблематичні, вони часто не будуть видалені.

Ми з часом зросли краще, і, маючи справу з Google Support, але занадто часто явно погані відгуки все ще не будуть видалені. До найбільшого навчання в просторі було не просто зосередитися на виконанні хороших SEO, але переконайтеся, що адреса будь-якого спаму.

~ Rankings.io/ - це агентство з пошукової оптимізації, яке постачає юридичні фірми, лікарів і малі підприємства з власними #SEO кампаніями.

Оскільки це стосується великих брендів з кількома місцями, з часом стає очевидним, що ви не можете досягти успіху з локальним SEO без методичного та системного підходу. Це означає, що ви повинні вразити всі елементи і переконатися, що вони є твердими для того, щоб загальна місцева кампанія була ефективною.

У певному порядку підприємства повинні зосереджуватися на створенні цитат, одержати відгуки, створювати локальні посилання, покращувати досвід користувачів, стверджувати профілі найвищого рівня, наприклад, Google My Business, використовуючи ключові слова на основі визначення місця розташування, створювати сторінки на основі місцезнаходження, покращувати швидкість сайту та створювати вміст на основі місцезнаходження.

Якщо ви можете організувати свою стратегію в легко дотримується списку дій для місцевих SEO, нічого не залишиться, і ви будете мати дуже сильну місцеву присутність.

Генеральний директор / співзасновник @sharprocketph, компанія зі зв'язків між класами, кар'єра та мотиваційний оратор у Азії.

Якщо є одна річ, яку я хотіла дізнатися раніше - це були б технічні навички (веб-кодування для оптимізації на місці). Знання того, як кодувати добре, є надзвичайно важливим як для місцевих, так і для національних SEO. Це дозволяє встановити основу веб-сайту, перш ніж фактично перейти до інших маркетингових ініціатив, таких як створення нових активів вмісту та створення посилань.

~ Dir. вхідного маркетингу @Kinsta High-Performance. Хостинг для WordPress. Одержима #SEO + #webperf. Blogger @mywoorkup Розробник @_perfmatters @wpcouponsio

Раніше я працював у агентстві і займався SEO для 25 + місцевостей по Сполучених Штатах. Хоча деякі можуть подумати, SEO це важко, місцеві SEO є цілий інший звір. На мій погляд, місцеві SEO насправді складніше.

Такі речі, як об’єкти Google+ Business, списки каталогів тощо, можуть мати велику різницю. Ці інструменти стали легше керувати протягом багатьох років, але це вимагає зобов'язань. On-Paage SEO також повинен бути налаштований на кожне місце. Для підприємств з великою кількістю місцеположень це може означати, що потрібно створити кілька сторінок для подібних тем, а потім оптимізувати для місцевих.

Від роботи з місцевими SEO протягом багатьох років і тепер рейтингу терміни в усьому світі протягом багатьох років ... У мене є висока повага до тих, які роблять місцеві SEO кожен день. Це велика робота, але коли все зроблено правильно, вона дійсно може розплатитися.

~ Колін - повний робочий день власник бізнесу в Інтернеті, інвестор, інтернет-маркетинг і підприємець. Перевірте його Платформа і ви можете слідувати за ним Twitter тут .

Якщо є одна річ, яку я хотів би знати, перш ніж починати місцеві SEO для франшиз - місцевий і унікальний контент для кожної сторінки розташування.

Свіжий і високоякісний контент відіграє вирішальну роль у рейтингу ваших веб-сторінок.

Бренди та франшизи в ці дні є досить розумними, щоб мати спеціальні цільові сторінки для кожного з їхніх місць. Але одна справа, яку більшість франшиз все ще ігнорують - це дублювання вмісту на цих різних сторінках розташування.

Як правило, пропозиції франшизи залишаються такими ж, вони просто змінюють назву місця та адресу на цільовій сторінці. Решта вмісту не має ніякої диференціації.

Є причина, через яку франшиза входить у нове місто. Але, якщо вона не нарощуватиме довіру з народом, їм буде важко зростати. Це допоможе місцевому або місцевому змісту.

З самого початку вона виглядає як фундаментальна проблема, однак вона є однією з найбільш поширених Місцеві помилки SEO що більшість франшиз здійснюють.

~ SEO експерт і консультант, кмітливість з універсальним пошуком і інтернет-маркетингу. Телефонуйте (562) 732-4417. #seo #sem #analytics #searchmarketing #seoexpert

Що я хотів би знати, перш ніж почати місцеві SEO для мульти-розташування і франшизи була загальна відсутність зв'язку між корпоративними і окремі франшизи.

Протягом багатьох років ми дізналися, що створення навчального порталу є прекрасним місцем для скасування завантаження читів, записаних вебінарів та інших ресурсів для окремих менеджерів місцеположення. Ми навчилися проводити щомісячні вебінари, де наша команда відіграє сприятливу роль у відповідях на складні питання SEO

Я також хотів би знати про корпоративні платформи, такі як Brandify і Rio SEO, які роблять дивовижну роботу з фундаментальними ролями даних гігієни та синдикації, які знадобилися б години, щоб зробити вручну, створивши об'ємні аркуші і мігруючи один формат в інший.

~ Цифровий маркетинг Associate, спеціалізується на SEO та управління репутацією. Ви ніколи не будете ловити мене без посмішки. Це обіцянка.

Незважаючи на підвищену популярність місцевих результатів пошуку, місцеві рейтинги SEO не завжди переводять на збільшення органічного трафіку. Це ми бачили для кількох клієнтів у різних галузях.

Клієнти, у яких профілі Google My Business з'являються на першому місці в результатах карти та в результатах локальних пакетів, найчастіше не відчувають падіння органічного трафіку.

Це особливо вірно за останні кілька місяців, коли Google почав розгортати локальні пакети для більш широкого розмаїття результатів пошуку. У пошуковій мережі все більше і більше шукачі залучаються до підприємств у запитах щодо напрямків, виклику бізнесу або пошуку робочого часу безпосередньо з переліку компаній Google, а не натискання на веб-сайт.

Як агентство, яке використовує органічний трафік як один з наших ключових показників ефективності, це вимагає змін у звітності наших клієнтів, щоб пояснити, чому показники продажів можуть бути вищими, ніж раніше, тоді як органічний трафік скорочується.

Що я хотів би знати, перш ніж почати локальний SEO, щоб переконатися, що у вас є ефективна стратегія атрибуції на місці.

Коли люди дзвонять у ваш бізнес, переконайтеся, що працівники, які відповідають телефонам, запитують, як вони знайшли вашу компанію.

Чи знайшли вони вас у Google? Yelp? Через сайт перенаправлення? Офлайн? Те ж саме можна сказати і про клієнтів, які користуються послугами. Чи перейшли вони до вашого бізнесу від Google? Чи вперше вони знайшли ваш бізнес?

Запитуючи ці типи питань перед початком місцевого SEO, часто можна надати набагато більш точний підрахунок ефективності місцевого SEO, а не покладатися виключно на органічні трафіки.

~ Атланта SEO консультант, засновник і генеральний директор Captivate Search Marketing, Творець методології пошуку First .

Є кілька моментів, які я хотів би повністю зрозуміти про місцевий SEO, перш ніж я потрапив у бізнес майже десять років тому. Серед елементів, які виділяються найбільше для мене, як Google ніколи не зробив фантастичну роботу зі збереження SPAM з локальної упаковки. Такі думки виходять за межі списків компаній, які порушують умови Google, заповнюючи ключові слова в їхні назви підприємства або використовуючи підроблені адреси.

Такі думки виходять за межі списків компаній, які порушують умови Google, заповнюючи ключові слова в їхні назви підприємства або використовуючи підроблені адреси

Він також застосовується безпосередньо до неймовірної кількості огляду спаму, який Google просто не може відфільтрувати. Це один з найбільш розчаровують аспектів місцевих SEO - намагається робити речі вгору і вгору, тільки щоб побачити компанії, які використовують тіньову тактику SEO з простими місцями розміщення на локальному пакеті.

Коли мова йде про багаторівневе SEO і SEO для франшиз, що я хотів би зрозуміти, що відбувається в політиці відносин франчайзера / франчайзі. У всіх франчайзингових проектах SEO, які я процитував або був частиною, він ніколи не перестає дивувати мене, як більшість франчайзерів ставлять майже 100% цифрового маркетингу на Франчайзі.

Через це домовленість, франчайзери в кінцевому підсумку виходити і створювати свої власні веб-сайти та інвестування (не завжди) у своїх власних місцевих програм SEO. Франчайзер бачить сприйняту користь від відхилення власних коштів від цифрового маркетингу для франчайзі, але падіння цієї моделі полягає в тому, що вони в кінцевому підсумку створюють зруйнований слід місцевого пошуку для свого бренду. Як приклад найвищого рівня, не існує встановлених стандартів для угод про найменування URL або розташування, і замість масового авторитетного корпоративного домену, вони в кінцевому підсумку мають десятки невеликих мікросайтів, створених окремими власниками франшизи. Це стосунки, з якими я ніколи не погоджувався. Якщо франчайзери могли б пройти через короткозорі долари і центів розмов, і були відкриті для розуміння того, як інвестування в мульти-локальних SEO самі могли б їм принести користь, вони значно збільшили б потужність і фінансову цінність свого бренду франчайзингу.

Якщо у вас є які-небудь питання про місцеві SEO або будь-які відгуки на сьогоднішній пост і SEO експертів, не соромтеся поділитися своїми коментарями нижче ...

У Вас є запитання щодо місцевих SEO?

Зв'яжіться з нами!

Інформаційний бюлетень

Отримувати оновлення; просто введіть адресу електронної пошти нижче. Просто як це.

Скільки ви витрачаєте в медіа?
Отже, що я хотів би знати, перш ніж розпочати локальну пошукову оптимізацію?
І якщо франчайзі може зробити зображення товару краще?
Якщо бренд розповсюджується в місцевих магазинах, як ці магазини відносяться до бренду?
Чи є вони дочірніми?
Відділення?
Магазини, які використовують цей продукт, але не тільки цей бренд?
Чи знайшли вони вас у Google?
Yelp?
Через сайт перенаправлення?