MIUI Cloud Messaging тепер тільки на вимогу в смартфонах Xiaomi

Подробиці Опубліковано 22.01.2015 11:32 Сергій Шмігірілов

Добре відома на нашому і світовому ринках китайська компанія Xiaomi, ввела ряд нововведень в вироблену продукцію серед яких і можливість відмови від використання за замовчуванням власного хмарного сервісу по миттєвому обміну повідомленнями Добре відома на нашому і світовому ринках китайська компанія Xiaomi, ввела ряд нововведень в вироблену продукцію серед яких і можливість відмови від використання за замовчуванням власного хмарного сервісу по миттєвому обміну повідомленнями.

Зроблено це було не просто так, а саме через прохань клієнтів, які стверджували, що така можливість зводить до мінмімуму збереження внутрішніх даних, які деяким дійсно важливі. Нагадаємо, даний сервіс можна віднести до можливостей хмарної телефонії і раніше він був встановлений за замовчуванням. Працює MIUI Cloud Messaging досить просто, в загальному він чимось схожий на популярний в Америці Apple iMessage. За класичні SMS-повідомлення необхідно платити, і ціна по правді не відповідає заданим дій. Завдяки MIUI, повідомлення можна відправити через інтернет, тим самим зробити це абсолютно безкоштовно (в разі підключення через мережу Wi-Fi) або за копійки, використовуючи в якості провайдера власного оператора. Погодьтеся, дуже зручно, особливо на тлі того, що багато хто воліє обмінюватися короткими повідомленнями замість класичних телефонних розмов.

Погодьтеся, дуже зручно, особливо на тлі того, що багато хто воліє обмінюватися короткими повідомленнями замість класичних телефонних розмов

Все ніби добре, але разом з самими повідомленнями, на сервера Xiaomi надходять особисті дані користувачів, серед яких: IMEI-номер мобільного пристрою, номер телефону і навіть контакти містяться в телефонній книзі. Якщо раніше це були всього здогади, то вже зараз це підтверджено дослідженнями, який провів незалежний центр F-Secure, який до того ж зазначив, що під час процесу передачі дані навіть не зашифровувати. Це звичайно ж не всім припало до смаку, через що в соціальній мережі Google+ віце-президент Xiaomi Хьюго Барра, написав, що нове оновлення MIUI Cloud Messaging уможливить відключити даний сервіс і використовувати тільки в разі потреби під час будь-яких кокнретних ситуацій. Мало того, тепереь все передачі будуть шифруватися.

джерело http://thecloud.ru

You have no rights to post comments