Міжнародна стратегія домену SEO

Стратегія домену SEO є критичним міжнародним фактором ранжирування пошукових систем. На жаль, один розмір не відповідає всім, деякі ринки надають перевагу сайтам .com, а інші віддають перевагу локальним доменам, визначеним доменом верхнього рівня коду країни (ccTLD).

Прийняття правильного рішення має значні довгострокові наслідки для SEO, тому дослідження є життєво важливим. Ми повинні розуміти загальні стратегії домену, які можна розглядати як перемогу у вашому регіоні, ринку, вертикальному секторі та найбільш релевантній пошуковій системі.

Основним елементом реалізації стратегії вашого домену є технічна установка, тому першим портом виклику має бути розмова з вашою командою розробників, щоб з'ясувати, чи існують будь-які обмеження щодо підходу, який ви можете вибрати. Обмеження можуть виникнути через використання CMS або сервера, на якому розміщено хост вашого сайту.

Далі потрібно вирішити, яку URL-адресу використовувати для нового ринку. Якщо ваш поточний домен верхнього рівня (TLD) не є специфічним для країни, наприклад .com або .org, у вас є опції.

Перша полягає у використанні підпапок для розміщення кожного нового веб-сайту на ринку, тому ваше доменне ім'я залишатиметься однаковим у всіх країнах, але кінець містить код країни. Наприклад yourwebsite.com/de/yourproduct (для Німеччини) або .yourwebsitecom / cl / yourproduct (для Чилі). Ця опція працює з точки зору SEO, оскільки нові підсистеми користуються повноваженнями SEO головного сайту та віком домену.

Іншим варіантом є використання субдоменів для додавання нових папок на ваш сайт. Вони виглядають так: de.yoursite.com (для Німеччини) або cl.yoursite.com (для Чилі). Деякі веб-сайти повинні взяти цей маршрут, оскільки їх CMS або серверний сервер підтримує лише цю реалізацію. Але щодо SEO, це не ідеально: пошукові системи розглядають кожен новий субдомен як новий веб-сайт, тому ви отримуєте менше повноважень від канонічного домену.

Якщо у вас є ccTLD, як у Великобританії, ви повинні прийняти інший підхід. Коли пошукові системи бачать веб-сайт із певним доменом, вони автоматично припускають, що сайт призначений для ринку, зазначеного в URL-адресі.

Коли пошукові системи бачать веб-сайт із певним доменом, вони автоматично припускають, що сайт призначений для ринку, зазначеного в URL-адресі

Якщо ви хочете дотримуватися вашого ccTLD, ви можете ввести нові ccTLD для кожного ринку (так .de для Німеччини, .ae для ОАЕ тощо). Одним з переваг такого підходу є хороше автоматичне з'єднання між новим доменом і новим ринком, на який ви націлюєте, тому ваші відвідувачі зможуть швидше завантажити час. Але, як і у піддоменів, ви не отримуєте жодного авторитету домену вашого оригінального сайту. Це означає, що ви починаєте роботу з нуля для кожного ринку.

Щоб уникнути цього, можливо, доведеться перенести весь сайт на неспецифічний TLD - тобто .com або .org - так що ви можете скористатися вищевказаним маршрутом підпапки.

Вибравши правильний для вас варіант, є ключем до нашого підходу до стратегії та рекомендацій. Якщо ви вирішите піти по шляху міграції веб-вузла ccTLD до загального домену, вам потрібно буде розглянути план міграції сайту, щоб переконатися, що ви не втратите жодного з існуючих повноважень із вашого початкового сайту.

Обан надає унікальну міжнародну перспективу стратегії та планування домену. Наші консультації стосуються кращої практики планування ринку, а також оптимізації для конкретних пошукових систем, що базуються на більш ніж 12-річному досвіді SEO та навичках команди промисловість відомих міжнародних експертів SEO .