Міжнародний SEO

 1. Вступ до міжнародного SEO Ви коли-небудь намагалися працювати на міжнародному SEO самостійно? Якщо...
 2. JavaScript SEO
 3. Bablic, Платформи та SEO рішення
 4. Які типи SEO-рішень пропонує Bablic?
 5. Як дізнатися, яке рішення є правильним для мене?
 6. Починаємо

Вступ до міжнародного SEO

Ви коли-небудь намагалися працювати на міжнародному SEO самостійно?

Якщо так, то ви, напевно, знаєте, наскільки складно, заплутано і засмучує його. Як отримати статус однієї країни досить складно, як я можу працювати з кількома країнами? З іншого боку, додавання мов на ваш сайт - це чудовий спосіб отримати видимість в міжнародних пошукових системах. Оскільки пошукові системи орієнтуються на надання релевантних і локальних результатів користувачам, вони надаватимуть привілей веб-сайтам, які пропонують вміст на місцевій мові. Якщо вміст вашого веб-сайту перекладено належним чином, у результатах локального пошуку існує набагато більше шансів на його відображення.

Зайве говорити, що локалізація для цілей SEO вимагає уваги до деталей. Дуже важливо переконатися, що для кожної сторінки та кожної мови існують унікальні URL-адреси, теги hreflang повинні бути правильно розміщені, а карта сайту та мета-вміст мають бути оновлені. Очевидно, що якість перекладу дуже важлива, оскільки якісний контент є основою хороших результатів SEO.

Є майже нескінченні професійні думки там, і в той час як ви намагаєтеся з'ясувати, який з них слідувати, у вас є онлайн-бізнес для запуску. Спроба отримати всі правильні відповіді - і швидко - надзвичайно важко.

Так що ж робити? Ви, очевидно, хочете залучити глобальних відвідувачів і розширити свою міжнародну аудиторію - але чи є спосіб спростити процес?

Ось деякий контекст:

Багато підприємств домоглися успіху, просто найнявши експерта з локалізації, професіонала SEO, що спеціалізується на міжнародному SEO, або навіть використовуючи поєднання підходу "зроби сам" у поєднанні з різними інструментами SEO.

Це може працювати, але є кілька речей, які ви повинні знати, перш ніж почати платити здорову плату міжнародним експертам SEO, або витрачати гроші на купу інструментів, які ви насправді не встигли використати.

Ця сторінка буде розповідати вам все, що вам потрібно знати, щоб переконатися, що ви вибрали правильний міжнародний SEO рішення. Рішення, яке буде успішно забезпечити, ви отримаєте як індексуються і високо оцінюються на всіх основних пошукових системах, без будь-яких зусиль. Ну, з певним зусиллям, але не багато :) Якщо ви хочете органічно розвивати свій бізнес на різних ринках, найкраще, що ви можете зробити, це взяти до уваги наступні моменти:

 • Переконайтеся, що ви не дублюєте вміст вашого сайту та не передаєте його іншому домену або субдомену. Вона не має жодних переваг, і домени будуть принижувати трафік один одного. Ви можете домінувати в пошукових системах за допомогою одного домену. Це не означає, що кілька доменів погано для вас. Це просто означає, що вам доведеться створювати повноваження для декількох сайтів. Це виконано, але важко ..
 • Не турбуйтеся про структуру вашого сайту. Ви можете налаштувати субдомени, підкаталоги або навіть унікальні домени для різних країн. Всі варіанти працюють добре, просто переконайтеся, що ви обираєте один підхід і дотримуйтесь його. Так, існують переваги та недоліки кожного підходу, тому, якщо це важлива проблема для вас, ви повинні зробити деякі додаткові дослідження, перш ніж приймати рішення. Переконайтеся, що ваш міжнародний SEO має свій унікальний характер. Не поспішайте копіювати інші високопоставлені сайти. Найчастіше чужа стратегія не відповідає вашим довгостроковим бізнес-цілям.
 • Будь-який хороший експерт SEO радить вам переконатися, що ви використовуєте унікальний URL для кожної мови. Крім того, Google сам рекомендує використовувати цей підхід, який завжди є гарним показником.

Одна зупинка магазин для вашої всієї міжнародної стратегії SEO

Що таке рішення Бабіла для SEO?

З Bablic ви можете піклуватися про всі ваші міжнародні потреби SEO з тільки 1 рядком коду.

Ми дуже добре знаємо, як важко досягти глобального впливу в результатах пошуку. З цієї причини ми переконалися, що наша платформа допомагає всім онлайн-компаніям легко розміщувати свої веб-сайти в кожному місцевому постачальнику послуг з мінімальними зусиллями.

Іншими словами, Bablic не тільки переводить і локалізує весь ваш сайт, але й надасть всі необхідні інструменти, які допоможуть вам поліпшити рейтинг вашого сайту на будь-якому ринку і на будь-якій мові, яку ви обираєте.

JavaScript SEO

Bablic використовує JavaScript для перекладу та локалізації веб-сайтів, і хоча Google офіційно заявляє, що вміє правильно індексувати вміст JavaScript, все ще залишається багато сумнівів, пов'язаних головним чином з наступним:

 • Деякі тести показують, що Google не завжди може правильно відображати JavaScript за різними причинами
 • У деяких випадках не всі файли CSS і JS доступні для Google

Так що ви, мабуть, запитуєте себе: Bablic може допомогти мені легко перекласти мій сайт, але як Bablic допоможе мені з SEO, враховуючи обмеження, пов'язані з JavaScript ??

Нижче ми детально роз'яснимо це. Поки що вам потрібно пам'ятати, що ми переконалися, що всі ваші потреби у сфері SEO повністю покриті:
Немає проблем з індексацією.
Немає проблем із продуктивністю.

Bablic, Платформи та SEO рішення

Якщо вам цікаво, чи Bablic сумісний з веб-платформою або технологією, на якій побудований ваш сайт, не хвилюйтеся. Bablic працює з будь-якою платформою або технологією. Серед інших, ми повністю підтримуємо Wordpress, Shopify, Magento, Weebly, PrestaShop, SquareSpace, WooCommrece, великий картель, Bigcommerce і багато іншого. Ми навіть підтримуємо будівельників цільових сторінок, таких як Unbounce & Instapage. Ви можете побачити наш повний список інтеграцій тут .

Які типи SEO-рішень пропонує Bablic?

Як Bablic працює з SEO?

Bablic пропонує різні рішення для SEO для забезпечення сумісності з різними веб-платформами та технологіями.

Якщо ви створили свій веб-сайт з нуля, ви маєте доступ до свого сервера. У цьому випадку можна встановити простий SDK (Що таке SDK? читайте тут ), що дозволяє Bablic взаємодіяти з вашим вмістом і з вашим доменом і структурами URL. Таким чином, Bablic створить повну SEO-версію Вашого сайту (включаючи вміст, структуру URL тощо), яка буде легко індексуватися всіма пошуковими системами в кожній країні, в якій ви працюєте.

Доступ до сервера, швидше за все, доступний, якщо ваш веб-сайт був побудований на одній з більш просунутих платформ CMS, таких як Drupal, Magento, WordPress, Joomla, PrestaShop, Laravel або Woocommerce. Якщо ваш сайт був побудований за допомогою однієї з цих платформ, ви зможете встановити SDK Bablic і насолоджуватися чудовою індексацією пошуковими системами.

Є й інші випадки, коли ви НЕ отримуєте доступ до вашого сервера.

Платформи, як Weebly, Squarespace та інші, побудовані так, щоб вони були зручними та зручними у використанні, тому для того, щоб зробити речі менш складними, вони не дозволяють прямий доступ до сервера.

Не хвилюйтеся, у нас є рішення і для них.

Альтернативне рішення для тих сайтів, які не можуть використовувати наш SDK, називається SmartProxy, і він заснований на технології Reverse Proxy (Що таке зворотний проксі-сервер? читайте тут ). SmartProxy буде вітати кожен запит, що надходить від пошукових систем, і буде піклуватися про обслуговування найяскравішого та найпомітнішого вмісту безпосередньо до них.

Налаштування SmartProxy надзвичайно просте. Все, що вам потрібно зробити, це змінити налаштування DNS і направити домен на проксі-сервери Bablic. Таким чином, Bablic зможе зробити Ваш сайт повністю SEO-дружнім, включаючи змінне зміст і структуру URL-адрес. Кінцевий результат так само гарний, як і з SDK.

Як дізнатися, яке рішення є правильним для мене?

Загальне правило просте: якщо вам потрібно встановити платформу вашого сайту на власному сервері, то вам обов'язково потрібно мати доступ на сервері. У цьому випадку наше рішення SDK буде відповідати Вашим потребам. З іншого боку, якщо ви працюєте на своєму сайті через онлайн-додаток (SquareSpace, Weebly і т.д.), ви НЕ отримуєте доступ на стороні сервера, і вам потрібно буде використовувати наше рішення SmartProxy. Знову ж таки, в обох випадках Баблік прикрив вас!

Пояснимо це з наступної таблиці:

Пояснимо це з наступної таблиці:

Починаємо

Тепер, коли ви знаєте всі важливі моменти, що стосуються міжнародного SEO, і як Bablic може допомогти зробити все це надзвичайно легким, ви готові почати роботу !.

Якщо у Вас виникли питання, не соромтеся зв'язатися. Ми переконаємося, що ви підібрали правильне рішення SEO, і, якщо необхідно, ми також допоможемо встановити його на своєму веб-сайті. Bablic може допомогти вам розширити свій бізнес в усьому світі без боротьби з SEO. Ми допоможемо вам у створенні цих рішень з простими, зрозумілими інструкціями, і вам не доведеться відчувати себе втраченими або перевантаженими.

Тепер, коли ми охопили все це, достатньо читати!
Настав час перекласти ваш сайт і почати купувати клієнтів у всьому світі.


Спробуйте безкоштовно

Вступ до міжнародного SEO Ви коли-небудь намагалися працювати на міжнародному SEO самостійно?
Як дізнатися, яке рішення є правильним для мене?
Як отримати статус однієї країни досить складно, як я можу працювати з кількома країнами?
Так що ж робити?
Ви, очевидно, хочете залучити глобальних відвідувачів і розширити свою міжнародну аудиторію - але чи є спосіб спростити процес?
Які типи SEO-рішень пропонує Bablic?
Як Bablic працює з SEO?
Що таке SDK?
Що таке зворотний проксі-сервер?
Як дізнатися, яке рішення є правильним для мене?