“Моя дочка Сео Янг”… .Корейська драма на КБС

 1. Деталі
 2. Про Chris (mydogknowsKorean)

Синопсис: Ера, де фраза "Кров товщі води" більше не є істиною. Тепер ми живемо в суспільстві, де середовище визначає клас. Тому діти можуть звинувачувати своїх батьків, адже батьки не можуть обрати дітей. Однак вони забули, що більшість дітей ростуть, беручи безумовну любов від своїх батьків. Сео Янг, вирішивши відрізати свій кабель від свого некомпетентного та важкого батька, намагається вийти з її нещастя. Ця драма говорить вам, що сім'я прив'язана не тільки кров'ю, а й любов'ю, через історію Сео Янга. Давайте подивимося на дорогоцінність любові батьків через Лі Сем Дже, батька Сео Янга.

Синопсис:

(захоплення екрану Лі JungShin і опубліковано: cnbshin.wordpress.com)

Деталі

 • Назва: 딸 서영 이 / Nae Ddal Seoyoungi
 • Також відомий як: Seo Young, Моя дочка
 • Раніше відомий як: D 딸 소영 이 / Nae Ddal Soyoungi / Моя дочка така молода
 • Жанр: Сім'я, мелодрама, романс
 • Епізоди: 50
 • Мережа мовлення: KBS2
 • Період трансляції: 2012-Sep-15 до TBA
 • Ефірний час: Субота та неділя 19:55
 • Оригінальний саундтрек: Моя дочка Сео Янг ​​ОСТ

Ось посилання на офіційний сайт: http://www.kbs.co.kr/drama/seoyoung/index.html

Це перший головний рол в драмі для Lee JungShin з корейського Band, CNBLUE… (JungShin) BASS, резервний вокал і реп. Я прочитав багато відгуків, коментарів, повідомлень, блогів, і всі вони згодні, JungShin робить велику роботу. Він також має багатозадачність, подібно до бізнесу. Знайдіть час для концертів, живих виступів, інтерв'ю, рекламних роликів, фотосесій і 50 драматичних епізодів, що виходять щотижня на KBS. Aishhh… .. Я втомився тільки писати про це.

Думати, що цей хлопець переживав, коли він почав гімназію, тому що він був занадто малий. Ми всі знаємо, що він є найвищим членом групи, а також наймолодшим. Я чув його коментар, що він думає, що він все ще зростає, і, можливо, хотів би зараз зупинитися. Я спостерігав кілька речей про корейців (і це моє обмежене знання з перших рук), але я не думаю, що це особливо нормально. Нещодавно я прочитав порівняння висот, яке було опубліковано в деяких популярних співочих групах, а CNBLUE - серед «найвищих», що були перелічені. Я вважаю, що це заслуговує на увагу, оскільки особисті описи зазвичай включають висоту, вагу, групу крові. Немає сенсу приховувати те, з чим ви маєте справу. Краще бути перед ним, ніж угадувати людей. Luckily я є не у співочій групі я можу взяти більшість що інформація до могили… .Я визнаю будучи групою крові B.

Я з нетерпінням чекаю побачити цю драму і насолоджуватися всіма успіхами цього молодого актора. Я завжди буду в першу чергу фанатом їхньої музики. Рок на хлопчиків! Вітаємо з недавнім успіхом з “Re: BLUE” 4-го корейського міні-альбому. DAEBAK !!

DAEBAK

Про Chris (mydogknowsKorean)

Рідний каліфорнійський, одружений на прекрасному і дуже розумному чоловікові. У нас є собака під назвою "Баффі". Вона спостерігає за мною д-драм. Я ЛЮБЛЮ CN BLUE! Мої інтереси розширилися на інших виконавців, як ... FT ISLAND, Jang Keun Suk, Парк ShinHye, Super Junior, SHINee, YBand, щоб назвати декілька. Я розпочав кілька інших блогів, оскільки корейська поп-музика - це не все. Я люблю шити і віддавати, і піклуватися про свою сім'ю. Я працюю на повну роботу з прекрасними людьми! Я також думав, що прийшов час поділитися деякими словами мудрості з моїх років життя і любити людину, яка, трапляється, є паралічем. Ми пройшли через багато років, тому час, щоб поділитися. Будьте щасливі & ви можете зробити світ більш щасливим місцем!