Модулі ChecklistAPI в Drupal

  1. Контрольний список SEO
  2. Контрольний список контролю якості
  3. Контрольний список ефективності та масштабованості
  4. Про Івана Згуця

Мені подобається те, що в Drupal є API для майже всього. Тому я не був здивований, що з'явився модуль, який називається Контрольний списокAPI . Цей модуль дозволяє розробникам створювати контрольний список із завданнями та індикатором прогресу на веб-сайті Drupal. Існує декілька модулів, які реалізують API: Контрольний список SEO , Контрольний список контролю якості і Контрольний список ефективності та масштабованості . У цій статті я познайомлю вас з цими корисними модулями.

Якщо ви знаєте про будь-які інші модулі, дозвольте Контрольний списокAPI співробітники знають, і вони з’являтимуть посилання на модуль зі сторінки проекту.

Контрольний списокAPI модуль також може бути корисним для визначення завдань запуску сайту або завдань розгортання для вашої команди. Будьте творчими, і якщо ви придумаєте корисний контрольний список, надішліть модуль drupal.org .

Контрольний список SEO

The Контрольний список SEO Модуль є найбільш популярним з трьох модулів. Модуль буде рекомендувати інші модулі, які допомагають для конкретних завдань, таких як налаштування чистих URL-адрес, керування мета-тегами та багато іншого. Це також рекомендуватиме інші служби третьої сторони, які можуть допомогти з SEO.

Контрольний список контролю якості

The Контрольний список контролю якості Модуль є дуже високим рівнем контрольного списку для загальних веб-сайтів Drupal. У ньому є багато чудових рекомендацій, які застосовуються до будь-якого сайту. Від рекомендованих модулів і оптимізації серверів до кінцевого контрольного списку.

Контрольний список ефективності та масштабованості

The Контрольний список ефективності та масштабованості Модуль є новим з трьох. Модуль рекомендує завдання для оптимізації Apache, MySQL і PHP, а також оптимізації Drupal і теми інтерфейсу.

Важливо розуміти, що продуктивність і масштабованість відрізняються для кожного сайту. Використовуйте цей модуль лише як посібник і, якщо у вас є пропозиції, перевірте це проблема на drupal.org.

org

Якщо у Вас виникли питання, залиште коментар.

Про Івана Згуця

Іван є засновником Web Wash і проводить більшу частину свого часу консультації та написання про Drupal. Працює з Drupal 10 років і успішно завершив кілька великих проектів Drupal в Австралії.