My Seo !!! "Невидиме" досконалість італійської кухні!

  1. Звіт з італійського смаку даних чіткий: з точки зору оцифрування, ресторани та консорціуми захисту...
  2. My Seo !!! Споживачі та ресторатори подорожують паралельними дорогами!
  3. Завдяки Seo є хтось, щоб взяти приклад з: виробників вина!
  4. У назві Seo, в жовтні остаточне турнірне становище, яке нагородить кращих!

Звіт з італійського смаку даних чіткий: з точки зору оцифрування, ресторани та консорціуми захисту не існують. Кожен до уроків вина!

О, Seo, щось не так! У жовтні ми будемо мати всі деталі, але попередній перегляд досліджень Італійський аромат даних говорить чітко: споживачі все частіше цифрові, ресторани і консорціуми захисту немає! Звіт, що базується на аналізі даних про ступінь оцифровування консорціумів зі сфери громадського харчування та охорони, що проводяться Fiera Bolzano та агенцією Noonic, є огидною: ми - країна досконалості ... невидима!

My Seo !!! Пошук онлайн-ресторанів із зірками? Неможливе завдання

Неможливе завдання

У доповіді проаналізовано 356 ресторанів, розкиданих по всьому багажнику. Доброю новиною є те, що кожен, або майже 98%, має свій сайт. Але що стосується видимості, речі йдуть погано. Тільки 50%, по суті, відповідає мінімальним стандартам Seo. І без цього перебування в мережі практично неможливо. Насправді, 73% не мають набору мета опису. Щоб було зрозуміло, є ті рядки, які ви читаєте під кожною сторінкою, які з'являються, наприклад, під час пошуку в Google. Як би цього не вистачало , 53% не мають принципової мітки для опису ціннісної пропозиції, як би сказати, що клієнт не знає, що ви робите, і чому, в порівнянні з іншим, він повинен вибрати вас!

Іншим негативним елементом є соціальний аспект. 83% ресторанів, по суті, мають сторінку Facebook, але тільки 24% оновлюють її. І все-таки сьогодні професіоналізм існує, але, мабуть, зберігається те, що містечко «того, що я хочу робити самому» або ще гірше «мені не потрібно», надто багато, щоб не інвестувати в комунікативний аспект.

Якщо це можливо з Consorzi di Tutela, все стає гірше! Дев'ять з десяти сайтів "невидимі", 33% навіть не мають сторінки в Facebook, і лише 45% мають подвійну мову . І думати, що вони повинні бути нашими послами в просуванні нашої продукції за кордоном!

My Seo !!! Споживачі та ресторатори подорожують паралельними дорогами!

Споживачі та ресторатори подорожують паралельними дорогами

І все ж достатньо бути в світі, щоб зрозуміти, що ви повністю відключені. Для тих, хто вважає за краще мати підтвердження в чорно-білому, то доповідь, складений Fiera Bolzano, дає її. Якщо з одного боку ресторани, зоряні в першу чергу, і консорціуми тримаються подалі від цифрової слави, з іншого боку для споживачів, що безумовно робить різницю.

Більшість людей займаються дослідженнями, читають відгуки, консультуються з соціальними медіа і навіть дотримуються розповіді про історію (якщо ви його знайдете). Як ми читаємо, чотири з п'яти роблять онлайн дослідження, щоб вибрати, куди піти на обід . Важко вибрати місце, яке є там, але ви не можете його побачити!

«Разом з Noonic ми розробили і провели це дослідження і цю нагороду заповнили порожнечу в світі італійської кухні, - підкреслює директор Fiera Bolzano Thomas Mur - . Ми вважаємо, що, крім суджень про якість, відносини між ресторанами та охоронними консорціумами та мережею також повинні бути покращені за допомогою спеціальної класифікації. І справедлива система являє собою ідеальний міст для того, щоб реальний світ і віртуальний світ спілкувалися з прибутком ».

Завдяки Seo є хтось, щоб взяти приклад з: виробників вина!

Завдяки Seo є хтось, щоб взяти приклад з: виробників вина

Проблема в проблемі. Виробники, здається, першими в класі . Вони навчаються важливості цифрового, але якщо ті, хто повинен потім передати свою продукцію не, система застряє. Ми можемо також взяти приклад. Ми говорили про це лише кілька днів тому. Для того, щоб виявити втішну сторону винно-цифрових відносин, саме підвали. Дослідження підтвердили це FleshmanHillard - Омнікон PR Group Italia зосереджено на 25 італійських виноробних підприємствах з найбільшим оборотом за Mediobanca і порівнюючи результати з тенденціями останніх 5 років.

Оновлюємо пам'ять в синтезі. 15 компаній з 25 мають соціальний канал . У 2014 році їх було всього 6. Вона зосереджена в основному на Facebook, за якими йдуть YouTube і Twitter. На цифрових та соціальних медіа виноробні підприємства інвестували, і насправді послідовники збільшилися. Тільки на Facebook сплеск становив 657% при поточних 3,3 мільйона. На Intagram - 63 тисячі. І послухайте, майже кожен також має англійську версію свого сайту.

Що стосується їх, то проблема залишається тією ж, і її треба вирішувати: електронну комерцію . Сектор, який змінюється кожен день, і де традиційні формули, які були відомі лише кілька місяців тому, вже розвивалися відповідно до нових парадигм, які інтегрують онлайн з офлайн.

Професіонали в цій сфері пропонують нові можливості. Це стосується нашої платформи з послугою Винна карта , надає безкоштовно всім дилерам у цьому секторі (ресторани, винні бари, винні бари та інші види діяльності поза домом) , можливості, які поєднують інтереси виноробних підприємств з професійними роздрібними торговцями, з метою досягнення споживчої громадськості в логіці WIN WIN ,

У назві Seo, в жовтні остаточне турнірне становище, яке нагородить кращих!

У назві Seo, в жовтні остаточне турнірне становище, яке нагородить кращих

Анонс дослідження The Italian Data Flavor є лише відправною точкою шляху, який у жовтні дасть нам повну картину оцифрування наших ресторанів і консорціумів захисту. У жовтні , насправді, ми отримаємо справжній остаточний рейтинг з обранням Кращого ресторану Digital 2018 та Кращого типового продукту на Digital 2018.

Відомо одне ... Ви повинні більше вірити в Seo!

Пошук онлайн-ресторанів із зірками?