На сторінці SEO Контрольний список: 14 способів оптимізації блогу Повідомлення для Google

 1. 1. Напишіть високоякісний вміст
 2. 2. Переконайтеся, що ваш сайт є мобільним
 3. 3. Орієнтуйтеся на одне основне ключове слово
 4. 4. Розмістіть ключове слово на передній частині заголовка (якщо можливо)
 5. 5. Скористайтеся короткою та релевантною URL-адресою
 6. 6. Додайте теги ALT до зображень
 7. 7. Оптимізуйте мета-опис
 8. 8. Використовуйте відповідні теги заголовків і заголовків
 9. 9. Додайте пов'язані ключові слова (AKA Latent Semantic Indexing Keywords)
 10. 10. Створити довгий вміст форми
 11. 11. Зв'яжіться з іншими статтями
 12. 12. Посилання на відповідні статті
 13. 13. Тримайте швидкість завантаження під час перевірки
 14. 14. Виправте помилки правопису та граматики
 15. Висновок

Там є багато, що йде в рейтингу статей в Google. По-перше, ваш вміст має бути найвищим вибором. Вам також потрібно керувати високою якістю та відповідними зворотними посиланнями на ваш пост.

Але ось річ…

Без належного SEO на сторінці, все інше йде вниз.

Ви можете написати вміст убійника і підготувати до нього тонну зворотних посилань, але якщо ви орієнтуєтеся на неправильні ключові слова, ви можете пропустити потоки безкоштовного трафіку.

Перш ніж публікувати будь-який блог, важливо запустити його за допомогою контрольного списку SEO на сторінці, щоб переконатися, що все охоплене. Це збільшує шанси вашого рейтингу статті на відповідні ключові слова.

У цій статті я розгляну 14 кроків для оптимізації вашого блогу для Google.

1. Напишіть високоякісний вміст

Це неодмінно, але важливо, щоб ви писали високоякісний вміст, якщо ви сподіваєтеся, що ви потрапите до ключових слів. Уся оптимізація на сторінці не допоможе вам, якщо ніхто не знайде ваш вміст корисним.

Google має безліч користувачів фактори ранжирування що допомагає їм вирішити, чи буде ваша сторінка високої якості чи ні. Якщо ніхто не посилається на ваш вміст, а показник відмов виходить за межі діаграми, то немає жодного шляху до того, що ви збираєтеся зайняти будь-яке місце.

2. Переконайтеся, що ваш сайт є мобільним

Якщо ви не відставали від новітніх технологічних новин, то я впевнений, що ви чули все про "Mobilegeddon". Якщо ні, Google нещодавно оголосила, що вони починають на користь веб-сайтів, які підтримують мобільний зв'язок у своїх рейтингах мобільного пошуку.

Завдяки тому, що багато людей переглядають соціальні медіа та читають вміст на своїх телефонах, важливо, щоб ваш сайт реагував на відповідні дії та надав хороший досвід. В іншому випадку Google може бути вдавлений.

Якщо ви хочете переконатися, що ваш сайт не буде покараний, ви можете використовувати його Інструмент Google для мобільних пристроїв .

3. Орієнтуйтеся на одне основне ключове слово

Алгоритми пошуку значно розвивалися з часом, але ключові слова і зворотні посилання все ще залишаються основою рейтингу пошукових систем. Націлювання на ключове слово з високим обсягом пошуку та (бажано) низькою конкуренцією є критично важливим для успіху.

Щоб визначити, які ключові слова ви повинні орієнтувати, найкращим місцем для початку є Планувальник ключових слів Google . Для цього посту, я знав, що хотів написати про SEO на сторінці. Коли я набрав це в планування ключових слів Google, я побачив, що середня кількість пошуків у середньому становить 3600 щомісячно. Це, безумовно, те, для чого варто було оцінювати.

Тим не менш, я помітив, що "на сторінці SEO контрольний список" було 480 щомісячних пошуків, але конкуренція не була такою інтенсивною. В результаті, я вирішив націлити це ключове слово і написати всеосяжний контрольний список SEO.

Там є тонна інформація дослідження ключових слів це виходить за рамки цієї посади, але важливо відзначити, що якщо ви хочете, щоб ранг в пошукових системах, вам необхідно націлити на одне основне ключове слово, яке насправді має обсяг пошуку.

4. Розмістіть ключове слово на передній частині заголовка (якщо можливо)

Помітьте, де моє ключове слово в назві цього блогу? Це вірно, на початку.

Залежно від назви та ключового слова, його неможливо поставити безпосередньо на початковому етапі. Однак чим ближче до фронту, тим краще.

5. Скористайтеся короткою та релевантною URL-адресою

Якщо ви використовуєте WordPress для публікації повідомлень у своєму блозі, правильно структурувати свої постійні посилання дуже важливо. Ви завжди хочете налаштувати URL-адреси, а не використовувати типові значення.

Найкраще, щоб зробити це ключове слово, націлене в URL, і залишити все інше. Ви хочете, щоб не починати URL-адресу з датами, і ви хочете виключити кон'юнкції, такі як 'або', 'і', 'для', і т.д.

д

6. Додайте теги ALT до зображень

Google не має ніякого уявлення про те, що стосується вашого зображення, якщо ви не розповісте, що таке ваше зображення. Саме для цього використовуються теги ALT - щоб дати письмовий опис зображення, яке пошукові системи можуть читати. Як ви можете собі уявити, це критично для вмісту зображення.

Додавання тегів ALT не тільки допомагає додавати більш доречні ключові слова до вашої статті, але й допомагає оцінювати зображення в Google, потенційно відправляючи додатковий трафік.

При додаванні мультимедіа до WordPress завжди додайте опис зображення в тексті alt.

7. Оптимізуйте мета-опис

Ваш мета-опис - це не фактор ранжування, але це важливо. Ваш мета-опис - це текст, який користувачі побачать під вашим заголовком у результатах пошуку.

Якщо ви хочете привернути увагу читачів і підвищити рівень кліків, дуже важливо мати міцний мета-опис, який спонукає користувачів читати вашу публікацію.

Якщо ви використовуєте WordPress, я настійно рекомендую WordPress SEO плагін від Yoast . Після встановлення ви зможете легко додати власний мета-опис до своїх повідомлень у блозі, не копаючись через HTML-код.

8. Використовуйте відповідні теги заголовків і заголовків

Ви завжди хочете переконатися, що назва вашої статті включена до тега заголовка. Якщо ви встановили плагін SEO WordPress від Yoast, він зробить саме це за замовчуванням (і він також додасть назву вашого блогу до кінця).

Далі потрібно переконатися, що назва вашої публікації буде загорнута в тег H1. Це буде зроблено автоматично в WordPress до тих пір, поки у вас не буде встановлено тему або плагін, що перекриває цю поведінку.

Нарешті, ви хочете переконатися, що всі ваші підзаголовки загорнуті в теги H2. Коли ви пишете повідомлення, виберіть * Заголовок 2 * у візуальному редакторі.

9. Додайте пов'язані ключові слова (AKA Latent Semantic Indexing Keywords)

Ще в перші дні Google, метою було заповнити ключове слово в повідомленні стільки разів, скільки можливо. На щастя, ці дні давно минули.

Що ви хочете, щоб переконатися, що ви посипали в деякі пов'язані ключові слова в свій пост. Використання відповідних ключових слів підсилює те, про що ваш вміст насправді, і допоможе вам ранжувати для вашого головного ключового слова.

Найпростіший спосіб знайти відповідні ключові слова - це пошук за основним ключовим словом. Якщо прокрутити донизу пошуку, Google надасть відповідні пошукові запити:

10. Створити довгий вміст форми

Як я вже згадував в a попередній пост Довготривалий зміст статистично доведено, що він має більше спільного вмісту, ніж більш короткий. Це не дивно, що довге вміст форми займає краще місце в пошукових системах теж.

Якщо ви думаєте про це, це має сенс. Більш довгі статті мають більше можливостей для надання вартості, ніж стаття на 500 слів. Якщо ви хочете, щоб ранг для високо конкурентних ключових слів, ви повинні бути спрямовані на більш ніж 1000 слів.

11. Зв'яжіться з іншими статтями

Коли це доречно, ви повинні мати посилання на попередні статті, написані на вашому сайті. Це дійсно не допоможе вашій поточній посаді посаду вище, але вона буде поширюватися деякі сік зв'язку по всій решті вашого сайту, і потенційно підкріпити деякі з ваших інших статей.

Внутрішні зв'язки не тільки допоможуть підвищити рейтинг інших статей, але й покращать їх архітектура посилання вашого сайту. Це полегшує Google сканування вашого сайту та гарантує правильне індексування ваших публікацій.

12. Посилання на відповідні статті

У той же день люди звикли боятися посилатися на інші статті, тому що вони не хотіли розбавляти їхні соки. Сьогодні це страшна стратегія.

Не тільки ви повинні посилатися на власні внутрішні сторінки, але ви також повинні мати посилання на інші відповідні статті. Це лише підсилює Google, що ваша інформація є цінною та надійною.

Це також посилює обмін повідомленнями вашого повідомлення. Якщо ви пишете про оптимізацію коефіцієнту переходів, і ви зв'язуєтеся з тематичними дослідженнями людей, які підвищують свої показники переходів, це допомагає підвищити релевантність і шанси ранжування цих ключових слів.

Якщо ви шукаєте статті, на які ви хочете зв'язатись, зазвичай достатньо простого пошуку Google. Або ви можете ввести свою тему в BuzzSumo і подивіться на деякі з найякісніших статей для посилання.

Або ви можете ввести свою тему в  BuzzSumo  і подивіться на деякі з найякісніших статей для посилання

13. Тримайте швидкість завантаження під час перевірки

Головним пріоритетом Google є надання якісних та релевантних результатів пошуку користувачам. Одна з речей, яка може зашкодити користувачам, - повільний сайт. З цієї причини Google почав включення швидкості сторони в пошукові рейтинги кілька років тому.

Найпростіший спосіб прискорити ваш сайт - оновити хостинг. Різниця між планом спільного хостингу та виділеним хостом може бути досить значним. Якщо ваш бізнес може собі це дозволити, це потрібно враховувати.

Більш просунутим кроком буде використання a Мережа доставки вмісту (CDN) що прискорить доставку вашого вмісту. Якщо ви додаєте тонну зображень у публікаціях вашого блогу, це може бути ключовим. Як мінімум, ви повинні оптимізувати зображення для часу завантаження, перевіряючи розміри зображень і стискаючи їх у разі потреби.

Нарешті, якщо ви хочете отримати дійсно технічну, ви можете зменшити HTML, CSS і JavaScript.

14. Виправте помилки правопису та граматики

Вірте чи ні, погана граматика і орфографія можуть вплинути на рейтинг вашого повідомлення. Тому перед тим, як ви потрапили до публікації, переконайтеся, що ви достатньо прочитали її.

Якщо можливо, отримайте другу пару очей, щоб оглянути пост. Всякий раз, коли я отримую когось для читання над моїми повідомленнями, вони майже завжди помічають помилки, які я пропустив перший раз.

Висновок

Там у вас є! 14 способів оптимізувати публікації в блогах для Google. Дотримуйтесь цього контрольного списку SEO, і я впевнений, що ви побачите позитивні результати.

Про автора: Крістофер є співзасновником Snappa - найшвидший спосіб створення графіки Про автора: Крістофер є співзасновником Snappa - найшвидший спосіб створення графіки. Почніть безкоштовно .