На сторінці SEO проти Off-Page SEO: Який з них ваш бізнес потрібно?

Час читання: 2 хвилини

Час читання: 2 хвилини

Поліпшення пошукової оптимізації (SEO) для вашого сайту не є швидким або легким завданням. Коли справа доходить до посилення вашої цифрової стратегії, є фактично два різних способи оптимізації, які бізнес повинен використовувати - на сторінці і поза сторінками. Ці методи абсолютно різні, але обидва вони мають великі переваги для оптимізації вашого сайту.

Що таке SEO на сторінці?
На сторінці SEO орієнтована на оптимізацію різних частин вашого сайту, які впливають на ваш пошуковий рейтинг і загальна читаність сайту. Фактори на сторінці визначають, наскільки легко пошукові системи можуть індексувати ваші веб-сторінки, розуміти, про що йдеться на вашому сайті, а також здійснювати навігацію по структурі та вмісту вашого сайту.

Є ряд різних компонентів, пов'язаних з на сторінці SEO. Багато аспектів на сторінці SEO не обов'язково на сторінці в буквальному сенсі, тому що вони відбуваються виключно на рівні кодування. Наприклад, час завантаження сторінки та зручність для мобільних пристроїв впливають на досвід користувачів на вашій сторінці та впливають на рейтинг сайту (пам'ятайте: Google хоче надати своїм користувачам найкращий, якісний вміст, знайдений в Інтернеті).

SEO на сторінці включає:

  • Вміст сторінки
  • Теги заголовків і метадані
  • Рубрики (H1, H2, H3)
  • Структура URL-адрес
  • Швидкість завантаження сторінки
  • Alt-текст для зображень і відео
  • Внутрішні посилання

Що таке Off-Page SEO?
Оф-стор SEO зосереджується на оптимізації сторінок на вашому веб-сайті та збільшенні авторитету вашого домену шляхом залучення посилання та нагадування про бренд з інших веб-сайтів. Фактори, що не входять до сторінки, визначають, наскільки високим займає ваш бізнес у результатах пошуку. Ці фактори також повідомляють пошуковим системам, що ваш вміст надає користувачам цінність.

Кількість і якість зворотних посилань на ваш сайт є найбільшим фактором, не пов'язаним з SEO. Перед оновленням Penguin і Panda від Google кількість посилань колись була основним показником успіху SEO. Тепер кількість каналів все ще важлива, але якість посилань, які ви заробляєте, набагато важливіша.

Перший крок, щоб заробити цінні посилання та покращити SEO поза межами сторінки, - це почати з створення спільного вмісту. Потім, ваш бізнес може зосередитися на збільшенні кількості і якості зворотних посилань, які в свою чергу збільшують ваш ранг в результатах пошуку.

Оф-стор SEO включає:

  • Створення посилань
  • Гостьовий блог
  • Адміністрація домену (значення вмісту, якість посилань і частота спільного доступу)

На сторінці і поза сторінками SEO обидва однаково важливі і ефективні в поліпшенні пошукової оптимізації для вашого сайту. Ваш бізнес може спробувати скористатися лише на сторінці SEO або просто поза SEO, але ми б не рекомендували його. Використання обох стратегій є найбільш ефективним методом, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт досягав максимального потенціалу.

Що таке SEO на сторінці?