Найбільш повний підручник GSA SER на іспанській мові

  1. Скільки коштує витрачати на використання GSA?
  2. Які ресурси нам потрібні для використання GSA?

Так, ви чули правильно Підручник GSA на іспанській мові більш повну і детальну можна знайти. TeamPlatino продовжує рости не по днях, а по годинах, спираючись на зусилля, талант і наполегливу роботу. Маючи понад 8 викладачів та методологію безперервної роботи, ми досягли великих успіхів за 2 місяці.

Однією з наших сильних сторін є відеоуроки інструментів SEO, які працюють сьогодні і які ми використовуємо для позиціонування наших проектів. Ми вже зробили це з FCS Networker (просунуті підручники), і тепер настає черга GSA SER, одного з найвідоміших інструментів (і в той же час складних у використанні) панорами Black Hat SEO.

GSA є найбільш PRO і відомим інструментом для створення автоматизованих посилань. У TeamPlatino ми використовуємо його для створення таких зв'язків, як Tier 2, вказуючи на Tier 1. Це професійний інструмент, і якщо ви присвячуєте себе цьому, то це дуже важливо. Звичайно, це не є необхідним, і ви можете розміщувати сайти без GSA, те, що ми також викладаємо в TeamPlatino, але і з GSA, і ви економите багато роботи , hehehe.

GSA Search Engine Ranker - не проста програма, і ми можемо сказати, що вона відповідає 100% з двома приміщеннями:

  • Це найкраще
  • Найскладніше контролювати 100%

Ми мали студентів що були приклеєні з GSA протягом тижнів, та інші куплені це місяці тому назад та ніколи не змогли отримати це ідуть. Таким чином, програма, подібна до цієї, потребувала майстер-класу, довгого і повільного класу, в якому пояснюються всі важливі фактори. Ми зробили це в TeamPlatino, видаючи клас Карлоса Кобоса ( Генеральний директор agenciaseobarcelona.net ) в якому 1 годину навчають використовувати цей чудовий інструмент.

Скільки коштує витрачати на використання GSA?

Скільки коштує витрачати на використання GSA

Так, використання 100% GSA є дорогим, але всі витрати можуть бути мінімізовані, якщо ви поділяєте VPS, проксі, індексатори та GSA між 2-3 користувачами. Логічно, що ви повинні бути надійними між собою і не боятися, що ви кожному знаєте проекти інших.

Очевидно, що основним витратою є GSA SER і Captcha Breaker . Вони є унікальними платежами і вам доведеться купувати їх лише один раз. Ми залишаємо посилання зі знижкою 10%, використовуючи купон 0379874E00 :

Які ресурси нам потрібні для використання GSA?

  1. Нам потрібен VPS. Якщо ви не знаєте, як підключитися до VPS, коли ви придбали його, на YouTube є багато посібників. Ми рекомендуємо SolidVPS o BermanHosting , що є більш нормальним, економічним і трохи старим.
  2. Нам потрібні проксі. Вони дуже важливі, якщо ми хочемо, щоб наш GSA працював належним чином і публікував посилання. Зазвичай рекомендуємо BuyProxies ,
  3. Нам потрібні каптчі. За допомогою Captcha Breaker ми розбиваємо багато каптх, але деякі додаткові послуги завжди рекомендуються. У нашому приватному підручнику GSA ми рекомендуємо вам, і ми говоримо про наш досвід з кількома з них.
  4. Нам потрібні індексатори, такі як індексник миттєвих посилань, експрес-індексатори тощо.
  5. Нам потрібен хороший потік листів для створення облікових записів у всьому світі.

Ну що? Ви залишилися з бажанням? Чого ви чекаєте? Зареєструйтеся зараз у TeamPlatino , ми маємо близько 1000 користувачів, які навчаються займати перше місце!

Скільки коштує витрачати на використання GSA?
Які ресурси нам потрібні для використання GSA?
Скільки коштує витрачати на використання GSA?
Ну що?
Ви залишилися з бажанням?
Чого ви чекаєте?