Найкращі сайти страхових підприємства, як розкрутити страхову компанію

Наша компанія впритул вивчила страхові компанії і їх пропозиції, їх сайти та групи в соціальних мережах, навіть обдзвонили кілька компаній і спробували з'ясувати, чи можуть співробітники страхових компаній дати якісну відповідь на питання по надають їхніх послуг і готові поділитися результатами з Вами. У цій статті ми розкриємо секрети за просуванню страхових компаній і страхових послуг і можемо взятися за просування Вашої страхової компанії.

Кращі сайти страхових компаній:

1. Сайт страхової компанії.

Сайт компанії це її обличчя, коли сайт не якісний або незручний це змушує задуматися про якість самої страхової компанії. Отже, при аналізі сайтів страхових компаній були виявлені наступні проблеми, а саме:

- Реклама на сайтах. На сайтах зроблених на сторонніх ресурсах, які надають безкоштовний хостинг і конструктор сайтів, зазвичай показується реклама, це і дозволяє таким ресурсам надавати безкоштовний хостинг, на таких ресурсах Ви заощадите кошти на створення сайтів, але Ви втратите набагато більше, тому, що з таких ресурсів йдуть потенційні клієнти також цей згубно впливає на імідж бренду. При вході на один із сайтів страхової компанії перші 15 секунд показувався рекламний ролик, який зовсім незв'язаних з тематикою страхових послуг. 15 секунд навряд чи багато хто буде дивитися, звичайно люди йдуть з таких сайтів.

15 секунд навряд чи багато хто буде дивитися, звичайно люди йдуть з таких сайтів

Ми порадимо таким компаніям перенести сайт на нормальний хостинг або можемо зробити це за Вас, можливо доведеться створити подібний сайт, так як не всі системи дозволяють переносити сайт з їх хостингу.

- Віруси на сайтах. При спробі входу на інший сайт страхової компанії вийшов червоний екран на якому було написано, що на сайті віруси і можуть завдати шкоди Вашому комп'ютеру. Навряд чи комусь захочеться перейти на такий сайт. І треба розуміти, що Ви втрачаєте імідж сайту і потенційних клієнтів.

Радимо попрацювати над сайтом, видалити віруси або звернутися до нас. Ми знайдемо віруси і видалимо їх.

- Вчасно не оплатили домен або хостинг. Сайти у яких пройшла реєстрація хостингу або домену, хостинг шукає власника.

Сайти у яких пройшла реєстрація хостингу або домену, хостинг шукає власника

Якщо після створення сайту володілець не замовив підтримку, то часто виходить ситуація коли власник і не знає коли необхідно оплатити домен або хостинг і сайт закривається. Зазвичай компанії які продають домен і хостинг після завершення дати по оплаті ще протягом місяця тримають даний ресурс поки власник продовжить, якщо після цієї пори власник не продовжує, то даний домен може купити будь-хто. І самий негативний момент коли хтось купує домен який належав Вам і Ви вже нічого не можете вдіяти, залишається тільки або викупити домен або створювати все з нуля. Таке на жаль спостерігається дуже часто. Тому радимо підтримку сайту . при замовленні послуги по підтримці сайту Ви можете бути впевнені, що з Вашим сайтом нічого не трапиться, а якщо і щось трапиться, то дуже швидко сайт відновлять, також на ньому буде актуальна інформація.

- Зовнішній вигляд сайту і зручність. Зовнішній вигляд сайтів залишає бажати кращого, з усіх компаній сайти 4-5 компаній сподобалися, інші просто кошмар, вже краще без сайту, ніж такі сайти комусь показувати. Як Ви вважаєте, хтось захоче замовити якісь послуги у сайтів у яких суцільний чорний фон? Також дуже багато сайтів, які були замовлені дуже давно, дизайн вже застарів і досі при натисканні кнопок меню вискакує, що даний пункт меню в розробці.

2. Групи в соціальних мережах.

З 100% страхових компаній тільки у 60% є сайт, але якісний сайт де можна, щось почитати є тільки у 8%. Зручний і красивий сайт 1-2%. Багато замість сайту завели групу в Фейсбуці. З 100% страхових компаній у 30% є групи в соцмережах, але якісні і правильно оформлені групи ми побачили лише пару штук.

Приклад якісно оформленої групи вконтакте:

Приклад якісно оформленої групи вконтакте:

3. Просування сайту страхової компанії.

Багато замовляють сайт і на цьому зупиняються. Закидають сайт і це найбільша помилка. Щоб сайт приводив клієнтів, його необхідно просувати. Необхідно вибрати ключові слова з тих послуг які пропонує компанія, і по ним просувати сайт.

Прописати Мета теги, наповнити сайт унікальним корисним контентом і т.д.

На сайті повинна бути постійно достовірна інформація. Хоча б раз на тиждень необхідно писати в новинах або блозі якісь корисні матеріали, сайт повинен оновлюватися регулярно, щоб його частіше індексували пошукові роботи.

4. Контекстна реклама в Яндекс і Гугл для страхової компанії і помилки при створенні контекстної реклами.

Також для залучення клієнтів можна використовувати контекстну рекламу, тільки його треба правильно налаштувати. Додати мінус слова, поставити правильні ставки, для кожних груп ключових слів, скласти правильне оголошення.

5. Якісна E-mail, Смс, Whatsapp розсилка.

Якщо компанія на ринку вже давно, значить є напрацьовані клієнти і є база цих клієнтів. Необхідно періодично нагадувати про себе, поздоровляти з днем ​​народження, висилати інформацію про нові акції. Також якщо Знаєте, що дата страховки закінчується через деякий час - необхідно нагадати про це. Багато хто купує різні бази, наприклад для ОСАГО базу ГИБДД і по ним роблять холодні дзвінки і розсилку. У розсилці бажано ставити якусь знижку для клієнтів, щоб вони були зацікавлені замовити страховку саме у Вас.

6. Роздача флаєрів по страхуванню.

Необхідно розділити послуги зі страхування на різні групи, так як у різних груп - різна цільова аудиторія, і по цих групах робити цілеспрямовану рекламу, наприклад:

авто:

  • КАСКО - це необов'язкове страхування. В основному для тих, хто бере машину в кредит, оскільки банк не думає, хочете ви чи ні брати даний страховий поліс, без цього Вам не дадуть кредит. Тому треба домовлятися з банками і автосалонами. Основна частина цільової аудиторії по КАСКО - водії з малою досвідом водіння.
  • ОСАГО - обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Цільова аудиторія все у кого є автомобіль. Знайти таких клієнтів звичайно можна біля МРЕВ ДАІ, але зазвичай там вже є інші стаціонарні пункти зі страхування. Якщо звичайно там зробити нормальний солідний офіс який буде видно для людей, які йдуть в МРЕВ, то думаємо люди виберуть застрахуватися в офісі, ніж в газель. Але потрібно розуміти, що буде велика конкуренція з газелями. Також можливо їх роздавати там де велике скупчення автомобілів, на великих парковках або домовитися з платними автостоянками, про те щоб охоронці давали флаєр зі знижкою. Наприклад, для Москви можна на сайті Московський паркінг подивитися Всі парковки і відправити людину яка спробує там роздавати флаєри або автовізіткі "Якщо машина заважає - телефонуйте" з Вашими логотипом та інформацією. А на зворотному боці, можете написати інформацію яка буде мотивувати застрахувати авто у Вас. Наприклад такі, як на малюнку нижче.

Наприклад такі, як на малюнку нижче

  • ДСАГО
  • Зелена карта

майно:

  • квартира
  • Будинок або Дача

здоров'я:

Подорожі:

  • За кордон
  • По Росії
  • мігранти
  • Захист квартири на час відпустки

Отже для кожної групи, необхідно виявити потенційних клієнтів, розуміти звідки їх можна знайти, з ким необхідно домовлятися і куди направляти рекламу. Якщо страховка при виробничу травму, значить треба шукати підприємства і пропонувати свої страховки. Якщо дитяча страховка, то школи, дитячі садки, дитячі поліклініки, донести інформацію до батьків. Якщо страховка стосується автомобілів - то донести інформацію до автовласників.

І найголовніше - це Ваші працівники які відповідають на телефонні дзвінки повинні знати всі Ваші послуги і правильно відповідати на питання, коли на телефонні дзвінки відповідають не кваліфіковані співробітники це змушує задуматися, а чи варто там страхуватися.

Отже підведемо підсумки, ніж наша компанія може допомогти Вам:

1. Сайт. Ми можемо допомогти Вам у створення сайту , Редизайн сайту, додати функціонал.

2. Соціальні мережі. Створити групи в соціальних мережах, оформити групи в соціальних мережах . Робити конкурси в соціальних мережах.

3. Просування і реклама. Взятися за просування Вашого сайту , За просування груп в соціальних мережах. Домовитися про рекламу в ЗМІ і на сайтах блогерів. Взятися за поширення Ваших рекламних матеріалів.

4. Підтримка. підтримка сайту і груп у соціальних мережах. Перенести сайт з одного хостингу на інший, видалити віруси з сайтів.

5. Дизайн. Намалювати логотипи, банери, дизайн макет сайту. Розробка фірмового стилю компанії, розробка дизайну макетів візиток. Розробка дизайну буклетів і флаєрів.

6. Тексти. Написання текстів для Ваших сайтів, написання статей для ЗМІ.

7. Навчання. Навчання з питань роботи сайту, навчання з управління та наповнення сайту. Навчання по керуванню груп у соціальних мережах.

8. Комплексний аудит сайту і груп в соц. мережах. Ми можемо зробити аудит і вислати звіт де буде розписаний, все що необхідно зробити.

Як Ви вважаєте, хтось захоче замовити якісь послуги у сайтів у яких суцільний чорний фон?