Найпопулярніші класичні офшорні схеми і операції!

термін « офшор »Відноситься до тих компаній, які не ведуть господарську діяльність у тих країнах, де вони зареєстровані. Дані підприємства не обкладаються податком, а виплачують фіксовану суму щороку. Всім знайоме це слово, але багато людей не думали, що існують популярні офшорні класичні схеми. А даремно, офшори це майбутнє. Такі фінансові центри характеризуються такими ознаками:

1. В країні, де зареєстрована офшорна компанія і не здійснює будь-яку діяльність, звільняється від оподаткування та надання бухгалтерської звітності.

2. Такі підприємства мають своє законодавство.

3. Реєстраційний агент - веде реєстр фінансового центру, виступає в ролі суб'єкта між державою і власником підприємства.

4. Характеризується виплатою державі щорічним збором.

В даний час йде бурхливий розвиток офшорного бізнесу, і тому знати нюанси офшорних схем рекомендується, якщо ви налаштовані на успіх. Насправді існує величезна кількість схем, за якими працюють офшорні компанії. Але в даній статті ми розглянемо найпопулярніші офшорні класичні фінансові операції, схеми. Такі схеми приносять значний прибуток. В даний час міжнародне фінансове законодавство посилилося, не дивлячись на це, офшорні підприємства продовжують свою роботу.

Пропонуємо вашій увазі класичні схеми:

- Діяльність у вигляді реєстрації різних організацій і підприємств. Офшорна компанія виступає в ролі засновника і акціонера фірми. Внаслідок цього вона отримує дивіденди. За міжнародними законами дивіденди оподатковуються у вигляді 15%.

- Діяльність у торговельній сфері. Компанія, що займається експортом або імпортом товаром, реєструється в зоні офшору . Вона приймає замовлення і поставляє товар з того місця де він виготовлений, в зазначений пункт споживача. Прибуток від таких операцій має властивість накопичення в зареєстрованій компанії. Подібні фінансові операції характеризуються зниженими або завищенням вартості товару. Офшорна організація купує товар за мінімальною вартістю, а замовнику поставляє за світовою ціною. Різниця належить компанії, і в той же час вона не підлягає оподаткуванню.

- Діяльність в інвестиційній сфері . В інвестиційній фірмі накопичені кошти можна вкласти в будь-якій точці світу. Дана фірма, яка отримує прибуток або відсотки, підлягає обов'язкових виплат до місцевого законодавства, але існує можливість розподілу подібних грошових коштів, в будь-які країни-офшори у вигляді депозиту або безподаткової облігації. Такі схеми допомагають офшорним компаніям по оптимізації сплати податків. Зростаючий капітал в результаті інвестиційної діяльності в часткових випадках зовсім не оподатковуються.

- Надання послуг. Податок знижується на прибуток в двох випадках: коли зменшується валовий виторг або збільшуються витрати. Витрати, що входять в собівартість послуг, можуть бути покриті за рахунок узгодженої ціни зі споживачем.

- Діяльність у сфері судовладенія. Юрисдикції такі як: Панама , Кіпр , Використовують офшорні компанії, які володіють судами. Вони надають послуги в ідеї реєстрації суден. При такій діяльності власник судна мінімізує сплату податку на прибуток, прибуток і обслуговування свого майна.

Для того щоб відкрити офшорну компанію, необхідно відправитися в обрану юрисдикцію, де в подальшому відбувається її реєстрація. Також можна звернутися в організацію, що займається подібною діяльністю. Подібні фірми реєструють компанію або продають зареєстровані раніше. Готують документи і відкривають рахунок у банку. допомагають вибрати оптимальну офшорну зону , Відповідну класичну офшорну схему, надають директорію, секретарська обслуговування, телефонні номери. У додаванні доставляють і переадресовують пошту. До речі, світ на місці не стоїть, а рухається. Тому потрібно рухатися і вам в такт світу.