Накрутка передплатників в інстаграм - без обману і відписок • Передплатники інстаграм

 1. Передплатники - швидка накрутка живих фоловерів
 2. Накрутка передплатників онлайн
 3. Накрутка ботів за допомогою програми
 4. Накрутити 100 передплатників в інстаграм
 5. Массфолловінг або масслайкінг?

Коли мова заходить про соцмережах і не важливо що це - інстаграм, Фейсбук, вконтакте або твіттер, перше на що ми звертаємо увагу, скільки передплатників є у аккаунта і лайків має пост, зрозуміло, що кількість має значення, причому якісне кількість (погодьтеся 500 підписаних на вас акаунтів різних магазинів і фітнес-центрів зіграють тільки на зниження), виходячи тільки з цього, стає очевидним - накрутка передплатників в інстаграм без обману і відписок справа перспективна і дуже потрібне. є варіант безкоштовної накрутки лайків фоловерів, для цього потрібно більше часу і більше зусиль.

Пропозицій дуже багато, варто добре зважити всі «За» і «Проти», щоб довіритися хорошому сайту розкрутки без обману і відписок надалі. У списку затребуваних сайтів накрутки фоловерів можна виділити кілька груп:

 • сайти автоматичної накрутки (швидко, проте вимагає вкладень)
 • сайти з біржею завдань, для накрутки передплатників (не вимагає коштів, але потрібна розуму часу)

Перевірені ресурси накрутки

Отже, якщо ви не хочете сильно напружуватися зі збільшенням числа фоловерів, та й потрібно всього 100-200 максимум 500 справжніх передплатників або лайків, то найлегше шлях автоматичної накрутки. Зручність, простота, швидкість виконання - отримуєте готовий результат. Немає необхідності підписуватися на перший-ліпший аккаунт в надії на відповідну реакцію, власне, як і немає потреби виконувати хмару завдань, а потім ще контролювати як їх виконають. До того ж, при оформленні замовлення є приємний бонус у вигляді 20 безкоштовних лайків при реєстрації. При цьому можна постаратися і додатково накрутити лайки під фото.

При цьому можна постаратися і додатково  накрутити лайки  під фото

Простіше в цьому сенсі придивитися до пропозиції сайту Likemania. Щоб не бути голослівним почнемо з достоїнств:

 • цей сайт найвідвідуваніший в Росії (Не збрешу, сказавши про те, що навіть закордонні ресурси пропонують Likemania як надійний ресурс розкрутки)
 • хороша програма знижок
 • комфортний і зручний інтерфейс
 • продаж автолайков.

Ресурсу довіряють багато, тому як в основі накрутки лежить принцип якість пропонованих передплатників. Це означає, що ви самі визначаєте в існуючій градації які саме вам потрібні фоловерів:

 • прості (акаунти з аватарками)
 • преміум (акаунти з аватарками, постами, передплатниками).

Способи розрахунків:

 • Visa і MasterCard
 • Яндекс гроші
 • Мобільні оператори: МТС, Білайн, Теле2
 • WebMoney
 • Qiwi
 • PayPal

Соцмережі для просування:

Соцмережі Просування Інстаграм аккаунта, фото, відео YouTube аккаунта, відео Вконтакте спільноти, аккаунта, записи, фото, відео, опитування Однокласники спільноти, аккаунта, записи, фото, відео, опитування Facebook спільноти, аккаунта, записи, фото, відео, опитування Twitter записи , аккаунта При першій реєстрації вам пропонується підписка на розсилку, погодившись на яку, ви отримаєте 10 лайків на кожні 5 фото в інстаграм, якщо цікаво повідомляємо ел. пошту радіємо.

переваги:

 • простий інтерфейс, адаптований під мобільні телефони;
 • можливість просування акаунтів у всіх популярних соціальних мережах;
 • невисокі ціни на деякі види послуг;
 • гнучка панель налаштувань - боти і живі передплатники
 • можливість заробити на партнерській програмі з висновком зароблених грошей на Qiwi гаманець

мінуси:

 • високі ціни на деякі види послуг;
 • відсутність можливості для просування бізнесу

Незважаючи на простоту інтерфейсу і широкі можливості для просування, сайт Likemania викликає суперечливі почуття у користувачів, які роздяглися на його затятих захисників і супротивників.

Перші стверджують, що на сайті створена лише видимість накруток, а через короткий час всі передплатники, лайки, репости, класи та інше зникають. Можливо, це провина не сервісу, бо самі соцмережі «відсіває» ботів шляхом їх блокування або видалення. Відсоток зменшення накручених параметрів є у всіх сервісів подібного штибу, і зазвичай він пропорційний ціні.

Треба розуміти, що боти, замовлені в будь-якому сервісі, піддаються однаковому ризику бути вичищеними соц мережею. Замовляйте живих!

Друга категорія користувачів вважає, що Likemania - одні з кращих проектів подібного плану, і все тут чесно, але і тут велика ймовірність, що це люди, які прямо зацікавлені в розвитку проекту. Знову-таки, це можна сказати про 90% сервісів.

У моєму експерименті по накрутці лайків на Ютуб-ролики на кожні 100 замовлених накрутити по 102 лайка, відписок не було взагалі.

В ідеалі всі перевірити самому, вклавши в накрутку спочатку невеликі гроші, благо, сайт це дозволяє. А за нашою статистикою, Likemania знаходиться в п'ятірці сервісів-лідерів, яким люди довіряють свої гроші в обмін на лайки-підписки.

Передплатники - швидка накрутка живих фоловерів

Справжні фоловерів НЕ боти - найцінніші, так як є показником актуальності вашого контенту та залучення аудиторії. на накрутку живих передплатників і йдуть основні зусилля, але і віддача аккаунта з реальними людьми в фоловерів вище, це і можливість реклами або монетизація якимось іншим способом, а їх безліч. Другий ресурс в нашому ТОП сайтів накрутки - Smmlaba . Сайт має широку градацію за якістю пропонованих передплатників: Справжні фоловерів НЕ боти - найцінніші, так як є показником актуальності вашого контенту та залучення аудиторії

 • офферние
 • за критеріями (вік, стать, географія поширення)
 • швидкі (боти)
 • повільні (іноземні)

Smmlaba вигідно відрізняється в своїй масі достовірністю заявлених даних. 10-15% відписок завжди є на замовленні. Про це відразу проговорюється. Як відразу проговорюється гарантія - 30 днів. Тобто в разі відписки (останнім часом instagram активно бореться з накрутками), ресурс гарантовано відновить вам «загублених» фоловерів.

Розрахунки за послуги тут пропонуються за схемою:

сума за 100 штукгарантіяофферние

9 руб без гарантії швидкі 14 руб. 30 днів за критеріями 39 руб. 30 днів

Накрутка передплатників онлайн

Для накрутки передплатників онлайн ми орієнтуємося в основному на бот-ні бот, а тільки потім вже на гарантію підписки та інші складові (іноземний акаунти, активний і т.д.). У цьому випадку нас здорово можуть виручити сайти із завданнями для накрутки передплатників. Принцип роботи полягає у виконанні завдань в соціальних мережах, після чого на ваш рахунок зараховуються бали. Далі ці бали ми витрачаєте на свій розсуд на передплатників, додаткові лайки або коментарі або перегляди.

Для накрутки живих або офферних передплатників я використовую ресурс Vktarget або Bosslike тому що дуже зручний інтерфейс, відносна простота використання і контроль виконання завдань. Основний плюс цих сайтів в тому, що використовується принцип біржі. Тобто при бажанні ти самостійно ставиш кількість балів за виконання твого завдання. Чим більше балів, тим вище твоє завдання в списку. І не важко здогадатися, його реальніше людина бачать і його частіше виконують, а значить і швидше зростає кількість лайків або передплатників.

Чи не найвигіднішу пропозицію, знову ж таки повторюся, можливість перевірити хід виконання завдання і підсумок - безперечна перевага на тлі інших сайтів по накрутці передплатників в інстаграм.

Виконуючи завдання, дуже маленький шанс того, що людина відпише. Якщо ми розглядаємо варіант без додаткових вкладень - bosslike виправдовує себе.

Накрутка ботів за допомогою програми

Варіант накрутки передплатників за допомогою програми - хороший спосіб швидко додати до себе в скарбничку фоловерів. Програмний введення передплатників дозволяє задати певний алгоритм додавання потрібних показників: лайки, передплатники, коментарі (інші показники менш значимі перегляди stories або igtv).

Модератори в інстаграм постійно змінюють і вдосконалюють алгоритми для обчислення ботів і програм накрутки. Пильній увазі і можливим штрафним санкціям схильні молоді акаунти. Тим що менше ніж шість місяців з моменту реєстрації.

Обмеження в інстаграм в 2018 році

 • лайки - не більше одного в 30-35 секунд. Всього 1000 на добу
 • підписки - максимум однієї в 30-40 секунд, 200 в годину
 • відписка від передплатників - максимум однієї в 15-25 секунд. Всього 1000 на добу
 • коментарі - 13-15 на годину мінімально допустимий інтервал 6-7 хвилин

Тепер знаючи ці обмеження, не складно автоматично налаштувати, накрутку передплатників, не боячись бана.

В цьому випадку добре себе зарекомендувала програма socialkit.ru

Безперечні переваги сервісу онлайн накрутки socialkit:

 • можливість відбору бази користувачів за профілями конкурентів і по геолокації (можна залучати для цього бази Вконтакте або Instagram)
 • можливість автоматичного відбору користувачів з прив'язкою не тільки по геоточкам, але і простий вибір території з прив'язкою до конкретних умов (мова, стать, вік)
 • масова розсилка в директ
 • автоматичне введення капчі, смс-підтверджень або підтвердження через е-mail
 • передбачений лог дій, який допоможе виявити причину можливого блокування облікового запису

Дуже велика кількість налаштувань на початку вводить в невеликий ступор, але в міру того, як ти читаєш мануали розбираєшся в тонкощах. Велика кількість інструментів вимагає точкової настройки.

Середні розцінки на накрутку передплатників. Це дозволить легше орієнтуватися в масі пропозицій і не дозволить переплатити більше. Зверніть увагу, показники усереднені.

якісні показникивартість за одного

боти 8 копійок і більше живі швидкі передплатники 10 копійок і більше передплатники через виконання завдань (офферние) 15 копійок і більше англомовні передплатники 20 копійок і більше категоріальні передплатники (стать, вік, геотегов) 35 копійок і більше

Накрутити 100 передплатників в інстаграм

Є кілька варіантів безкоштовно залучити користувачів це массфолловінг і масслайкінг, підписка через хештеги і активне коментування чужих постів. Це стандартний набір доступних кожному інструментів, за допомогою яких за певний час (це аж ніяк не два дня) можна отримати до сотні передплатників.

Але, для початку, щоб не наламали дров, варто зробити застереження. Потрібен наповнений аккаунт, 10-15 постів, і більше 20 передплатників (початкові контакти, які вам запропонують при реєстрації). Щоб не наступити на граблі санкцій.

Думаю ви зустрічали акаунти з досить кумедною статистикою. Кількість передплатників дорівнює кількості підписок. Принцип простий, ви підписуєтеся на кого-то в надії, що на вас звернуть увагу і також підпишуться. Найчастіше для цієї роботи залучають програми накрутки, але можна і вручну (але буде не швидко і не просто). Важливий нюанс - точне попадання в цільову аудиторію, тоді буде мінімум відписок.

В ідеалі - массфолловіть передплатників вашого прямого конкурента або схожий з вашим по контенту профіль. Завдання: привернути увагу, далі людина дивиться свої оповіщення і переходить до вашого аккаунту. Важливо, щоб ваша візитка була заповнена і були цікаві (не банальні пости).

Далі події розвиваються в двох напрямках:

 1. людині цікавий ваш аккаунт, це цільова аудиторія, в цьому випадку він зафоловив вас
 2. людина дивиться оповіщення і прокрутити далі.

Цільова аудиторія - поняття досить таки ефемерне. Для кожного своє, якщо ви просуваєте аккаунт магазину, перукарні, нейл-салону, то вашу цільову аудиторію можна знайти по хештегом # салон # образ #neils # одяг або десь поруч. Знаючи ці хештеги, ви за допомогою ресурсу web.stagram.com знайдете основну масу передплатників. Після чого підпишіться, і будете чекати «ответочку».

Наприклад, я визначив всі публікації за хештегом # стільнийобраз2018. Всього 889 постів. Відсікаємо рекламу і конкурентів, шукаємо індивідуальні публікації по темі, після чого дивимося по паралельних і суміжних хештегом інших можливих передплатників.

Правильні запити за хештегом, дозволить відсікти за територіальною ознакою, наприклад, # салонкрасотиспб # салонкрасотипермь покаже вам передплатників по цих регіонах.

Визначивши для себе список фоловерів, починаємо чистити сміття (ботів, неактивні або комерційні акаунти). Що нас повинно насторожити:

 • передплатників на акаунті потрібно від 100 до 4000, менше - аккаунт неактивний, понад 4000 передплатників - ви заблукаєте в масі;
 • підписок у аккаунта потрібно від 50 до 4000, якщо більше, ваша інформація просто загубиться в стрічці;
 • у аккаунта немає аватарки, менше 10 публікацій, а остання активність була близько місяця тому - проходимо повз це бот.

Є маленька хитрість - массфолловінг + масслайкінг. Значний ефект віддачі, так як людина бачить, що його фото отримали пару лайків, а аккаунт - передплатника. Він перейде на вашу сторінку і, якщо вона його зацікавить, підпишеться. У цьому випадку тільки один мінус - верхній поріг числа передплатників - 7 500 на один аккаунт. Досягнувши цього кордону, доведеться відписуватися і, як наслідок, відписка швидше за все буде взаємною. Але якщо ваші матеріали цікаві передплатнику, він залишиться з вами. Ну а якщо одпишуть, чи потрібно вам мати в запасі тих, кому потрібна тільки підписка?

Массфолловінг або масслайкінг?

Чи є сенс використовувати що-небудь одне з цих двох інструментів окремо? У разі масслайкінга зворотна підписка мінімальна, тому що користувачеві приємно отримувати лайки, це приймається як природний і закономірний процес. Плюс від використання масової розстановки лайків тільки в тому, що комусь підійміть самооцінку і настрій, передплатники це малоймовірна.

Чому массфолловінг не принесе такий же віддачі, як у випадку використання комбінованого. Відповідь криється в простому - в стрічці повідомлень ви будете займати тільки одну сходинку, крім цього швидко витратимо ліміт на підписку.

Сьогодні інтернет пропонує масу можливостей як безкоштовних, так і платних для накрутки передплатників в інстаграм, а щоб уникнути різного роду обману або відписок, варто розглядати найбільш затребувані ресурси з великою кількістю опцій і налаштувань для накрутки. Саме точечность, охоплення аудиторії, умови і можливості запропонованої накрутки, формує якість послуг сайтів по просуванні в інстаграм.

Ну а якщо одпишуть, чи потрібно вам мати в запасі тих, кому потрібна тільки підписка?
Массфолловінг або масслайкінг?
Чи є сенс використовувати що-небудь одне з цих двох інструментів окремо?