Накрутка передплатників в Інстаграм: корисні поради

 1. 1. Купівля фоловерів ботів
 2. 2. Купівля живих передплатників і самостійний набір живих передплатників
 3. Принцип накрутки живих передплатників в Інстаграм
 4. Будьте уважні!
 5. 3. Реклама в відомих акаунтах
 6. Реклама закритого аккаунта
 7. 4. Участь в #sfs
 8. 5. Конкурси та Giveaway
 9. висновок

Аккаунт з великим числом фоловерів завжди привертає увагу інших користувачів і викликає повагу до його господаря. Саме тому початківцям інстаграмерам, а також тим, хто бажає щось продавати через Інстаграм або просто бути крутим, хочеться швидко набрати багато передплатників. Зробити це можна самому (причому безкоштовно), а можна скористатися послугами різних фірм або просто фізичних осіб, які зроблять це за вас. У другому випадку вам, звичайно, доведеться заплатити.

Розглянемо кілька найпопулярніших на сьогоднішній день швидкої накрутки фоловерів в Інстаграме.

1. Купівля фоловерів ботів

Боти зараз стоять дуже дешево Боти зараз стоять дуже дешево. Як я розумію, це просто ламані акаунти, яким дають завдання підписатися на вас. Наскільки це корисно, сказати важко. Начебто, у вас швидко з'являється велика кількість передплатників і це збільшує довіру до вашого профілю, але з іншого боку - це все мертві душі, які не будуть вас ставити лайки і писати коментарі. Крім цього, Інстаграм таких ботів часто чистить, грубо кажучи, просто видаляє. В один момент у вас може пропасти кілька тисяч передплатників, адже далеко не всі фірми дають гарантію їх повернення після чистки адміністрацією

2. Купівля живих передплатників і самостійний набір живих передплатників

Живі передплатники стоять явно дорожче, проте ви і самі їх можете набрати (років так через 5 потрібну кількість 🙂), тому, звичайно, краще скористатися автоматизацією цього процесу. Природно, за гроші.

Принцип накрутки живих передплатників в Інстаграм

Принцип набору фоловерів завжди один і той же, будете ви це робити самі або попросіть когось ще. Виглядає він так: ви ставите лайки активним користувачам, обраними вами по хеш-тегами або у конкурентів (також можна ще підписуватися на них), ті в свою чергу заходять на вашу сторінку, дивляться ваші публікації, також лайкають їх і іноді навіть підписуються на вас . Так як існує це «іноді», доводиться ставити дуже багато сердечок і підписуватися на велике число людей плюс періодично відписуватися про тих, хто не підписався на вас.

Якщо ви самі безкоштовно будете виконувати ці дії, то вам доведеться лайкать вручну. Це досить нудно і довго. Однак, якщо скористатися спеціальними скриптами, доведеться заплатити їх творцям, а також бути гранично обережними!

Будьте уважні!

Займаючись накруткою передплатників в Інстаграм таким, слід дотримуватися обережності, а саме - стежити за тим, щоб ваші дії не перевищили існуючі обмеження . Зараз не можна ставити більше 150 сердечок (як своїм фоловерів, так і людям, на яких ви не підписані) і залишати більше 50 коментарів за одну годину! Якщо ви перевищите цей ліміт, ваш аккаунт можуть заблокувати за зайву активність (багато довгий час не можуть повернути свої заблоковані профілі).

Вдаючись до послуг сторонніх людей, обов'язково з'ясуйте момент, описаний вище, щоб не втратити свій улюблений аккаунт в Інстаграм!

Компаній, які пропонують подібні послуги зараз хоч греблю гати, не буду наводити приклади, адже мені ніхто з них за це не заплатив ви легко знайдете їх за допомогою будь-якого пошукача.

3. Реклама в відомих акаунтах

Якщо яка-небудь інстагамская знаменитість в описі до своєї чергової публікації згадає вас, то, звичайно, фоловерів у вас додасться. Безкоштовно таке провернути майже нереально, хоча деяким вдається - наприклад, малюють зірок.

Безкоштовно таке провернути майже нереально, хоча деяким вдається - наприклад, малюють зірок

За гроші це готові зробити майже все, погортайте акаунти учасників «Дом-2» , І ви відразу зрозумієте, про що я говорю.

За гроші це готові зробити майже все, погортайте  акаунти учасників «Дом-2»  , І ви відразу зрозумієте, про що я говорю

Реклама закритого аккаунта

Все частіше бачу в Інстаграме дуже ефективний метод реклами, який прийшов з Вконтакте. Ви закриваєте свій профіль, яким потрібні фоловерів, і замовляєте рекламу у «зірки». Та пише слізну або цікаву історію, точніше її початок, і каже, що кінець можна почитати у вас. Але профіль у вас закритий, тому, щоб дочитати, треба підписатися. Вуа-ля!

Вуа-ля

4. Участь в #sfs

SFS - це такий забутий #ff з Твіттера, тільки в Інстаграме. Принцип його простий: ви просите своїх фоловерів порекомендувати вас, а ви в свою чергу рекомендуєте їх. Ну, як порекомендувати ... придумуєте власний хеш-тег, заманушное опис у фотки, щоб його помітили. Зазвичай фоловерів викладає або репоста будь-яку вашу фотографію або кілька, додає придуманий вами хеш-тег, ваш нік посиланням і пару хороших слів про вас, ви у відповідь робите те ж саме. В результаті і у вас, і у вашого фоловерів передплатників додається. Принаймні хтось вже точно зайде подивитися.

Принаймні хтось вже точно зайде подивитися

5. Конкурси та Giveaway

Як не дивно проводити конкурси і Giveaway в Інстаграме люблять не тільки компанії, але і звичайні люди. Ви знову придумаєте хеш-тег для конкурсу, крутий приз, який дістанеться переможцю, і фотку для репоста. Користувачі, які бажають взяти участь в конкурсі за приз, повинні підписатися на ваш профіль (це зазвичай прописують в умовах), викласти вашу фотку (репостнуть) і додати ваш хеш-тег (він потрібен, щоб можна було легко знайти всіх учасників). Переможець зазвичай вибирається випадково. Ну, як ви вже здогадалися, на творця конкурсу через умови підписується велика кількість людей, головне, їх зацікавити потім, а до «гівевея» - знайти потрібну аудиторію і, природно, заманити хорошим подарунком.

Ну, як ви вже здогадалися, на творця конкурсу через умови підписується велика кількість людей, головне, їх зацікавити потім, а до «гівевея» - знайти потрібну аудиторію і, природно, заманити хорошим подарунком

висновок

Звичайно, є і інші безкоштовні способи набору передплатників , Про які, в принципі, вже давно відомо. І ще, перш, ніж виконувати дії, описані в статті, почитайте, як правильно підготувати свій аккаунт .