Накрутка Вконтакте: лайки, передплатники, друзі, голосування | Webtrafff.ru

 1. Накрутка Вконтакте: лайки, передплатники, друзі, голосування Для того щоб здійснити накрутку в Вконтакте,...
 2. Накрутка передплатників Вконтакте
 3. Накрутка друзів Вконтакте
 4. Накрутка групи Вконтакте
 5. Накрутка коментарів Вконтакте
 6. Накрутка голосування Вконтакте
 7. Накрутка Вконтакте: лайки, передплатники, друзі, голосування
 8. Накрутка лайків Вконтакте
 9. Накрутка передплатників Вконтакте
 10. Накрутка друзів Вконтакте
 11. Накрутка групи Вконтакте
 12. Накрутка коментарів Вконтакте
 13. Накрутка голосування Вконтакте
 14. Накрутка Вконтакте: лайки, передплатники, друзі, голосування
 15. Накрутка лайків Вконтакте
 16. Накрутка передплатників Вконтакте
 17. Накрутка друзів Вконтакте
 18. Накрутка групи Вконтакте
 19. Накрутка коментарів Вконтакте
 20. Накрутка голосування Вконтакте
 21. Накрутка Вконтакте: лайки, передплатники, друзі, голосування
 22. Накрутка лайків Вконтакте
 23. Накрутка передплатників Вконтакте
 24. Накрутка друзів Вконтакте
 25. Накрутка групи Вконтакте
 26. Накрутка коментарів Вконтакте
 27. Накрутка голосування Вконтакте
 28. Накрутка Вконтакте: лайки, передплатники, друзі, голосування
 29. Накрутка лайків Вконтакте
 30. Накрутка передплатників Вконтакте
 31. Накрутка друзів Вконтакте
 32. Накрутка групи Вконтакте
 33. Накрутка коментарів Вконтакте
 34. Накрутка голосування Вконтакте

Накрутка Вконтакте: лайки, передплатники, друзі, голосування

Для того щоб здійснити накрутку в Вконтакте, існує безліч сервісів і програм, які поширюються в інтернеті як безкоштовно, так і за гроші.

Дивіться відео урок.

Одним з найбільш підходящих сервісів, який гарантовано надасть вам бажаний результат, це Wmmail.

Одним з найбільш підходящих сервісів, який гарантовано надасть вам бажаний результат, це Wmmail

Даний проект, є стабільним і функціонує вже протягом 8 років, що говорить нам про серйозність і величезною клієнтською базою. Усередині системи зареєстровані більше 300 000 користувачів, кожен з яких має мінімум один акаунт ВК, яким ви можете скористатися в своїх цілях.

Створюючи оплачуване завдання на Wmmail, ви зможете описати свої вказівки виконує, а так само ви зможете обгородити себе від неякісної роботи, тому що перевіряти її необхідно вручну і при виявленні обману ви просто відхиліть оплату.

Заплатити можна за всі види накрутки, вступ до групи, додавання в друзі, прийняття участі в голосуванні і багато іншого. Мінімальна оплата на даному проекті становить 1 цент, отже, для того, щоб накрутити 100 користувачів до себе в групу, вам знадобиться всього лише 1 долар.

Причому суми і кількість виконань не обмежені, і ви зможете оплатити стільки виконань, скільки вам потрібно. Даний проект може бути використаний для накрутки ВК, без вкладу власних коштів, тому що на Wmmail можна заробляти гроші.

Заробляючи на wmmail, ви можете не тільки оплачувати накрутку соціальної мережі, але і зможете заробити реальні гроші, які можна вивести.

Накрутка лайків Вконтакте


Створювати пости, які будуть збирати багато лайків досить складно, але можна легко накрутити лайки за допомогою спеціальних сервісів:VkTarget

- популярна система накруток в різних соціальних мережах, де можна спочатку заробити трохи грошей на завданнях, а потім пустити їх на накрутку сердечок Вконтакте. Після авторизації натисніть «Створити компанію», вибирайте «Поставити лайк» і заповнюйте форму:

Vkserfing - замовляти накрутку лайків на цьому сайті трохи вигідніше, так як тут за кожне сердечко ви віддаєте 10 копійок (а не 15). При бажанні можна використовувати таргетинг, але без фільтрів аудиторія становить майже 300 000 чоловік. У розділі «Створити компанію» ви зможете все налаштувати:

Накрутка передплатників Вконтакте


Добре розкручений профіль (з великою кількістю передплатників) можна монетизувати різними способами, наприклад, продаючи посилання через Blogun . Але щоб приходило багато заявок, доведеться накрутити якомога більше передплатників.

Зробити це можна через такі системи:

Soc-service - один з найбільших «магазинів» накруток. На відміну від інших сервісів, тут неможливо заробити, зате ціни найнижчі. Бази доданих акаунтів постійно оновлюються і в середньому є близько 3000 сторінок. За накрутку 1000 друзів тут ви заплатите всього 290 рублів:

V-like - ще один сервіс для накрутки друзів, де ваше завдання буде виконуватися реальними людьми, а не ботами. Ціна майже така ж - 300 рублів за 1000 друзів, а з фільтрів доступні тільки підлогу і країна. Після авторизації зайдіть в розділ рекламодавця і перейдіть до послуг Вконтакте:

Накрутка друзів Вконтакте


Щоб отримати багато друзів Вконтакте, багато користувачів щодня відправляють заявки або активно спамлять в групах з назвою «Додай». Це відмінний спосіб для залучення друзів, але щоб отримувати якомога більше пропозицій дружби, краще скористатися сервісами накрутки:

Smofast - один з небагатьох сервісів, де можна виводити зароблені гроші, але можна витрачати їх на накрутки. Усередині системи додані всі популярні соц. мережі, а щоб почати накручувати друзів, вам буде потрібно допомагати іншим людям з накрутками.

При додаванні свого завдання, вибираєте потрібний тип і заповнюєте просту форму:

SMMOK - цей ресурс використовується багатьма людьми для заробітку, але гроші не обов'язково виводити з системи, їх можна витратити на свої накрутки Вконтакте. Після авторизації ви можете виконати роботу або поповнити баланс, щоб запустити завдання.

На сторінці «Додати компанію» вибирайте «Додати в друзі» і налаштовуйте фільтри:

На сторінці «Додати компанію» вибирайте «Додати в друзі» і налаштовуйте фільтри:

Накрутка групи Вконтакте


Напевно, однією з найбільш популярних накруток Вконтакте, є накрутка для груп. Спільнота в цій соц. мережі можна порівняти з повноцінним сайтом (щодо можливого доходу), але щоб група почала приносити гідний прибуток, в неї потрібно залучити багато учасників. Робіть це через такі сайти:

Vprka - якісний сервіс з найпростішим дизайном, де використовуються накрутки для різних соціальних мереж. При використанні проекту, в ваше співтовариство будуть додаватися реальні люди, а ви будете платити їм по 50 копійок.

Додати завдання можна натиснувши на кнопку «Додати посилання», яка знаходиться на сторінці зі списком груп інших рекламодавців:

Forumok - ця біржа накруток також популярна серед тих, хто заробляє в інтернеті. Використовувати її можна і для накруток, в тому числі учасників групи. У розділі для рекламодавців вам потрібно буде вибрати тип завдання і додати посилання на спільноту.

Ціну ви вибираєте самі, а в самому низу можна налаштувати фільтри:

Ціну ви вибираєте самі, а в самому низу можна налаштувати фільтри:

Накрутка коментарів Вконтакте


Як оживити аудиторію і звернути їх увагу на свої пости? Кращий спосіб - це накрутка коментарів. Крім цього, іноді коментарі Вконтакте потрібні для перемоги в голосуваннях, а ви легко зможете виграти, замовляючи таку накрутку на сайтах:

Prospero - в цій системі можна накрутити практично все, в тому числі і коментарі Вконтакте. Виконуються такі завдання реальними людьми, а ви самі будете вирішувати, скільки їм заплатити (мінімум 1 рубль). Після авторизації на сайті, зайдіть в розділ «Вконтакте» і виберіть «Коментарі»:

Після авторизації на сайті, зайдіть в розділ «Вконтакте» і виберіть «Коментарі»:

Qcomment - це не сервіс накруток, а біржа коментарів. Якщо вам потрібна якісна накрутка коментарів Вконтакте і ви готові за це добре заплатити, то це найкращий варіант. Щоб зробити замовлення, потрібно зареєструватися як замовник.

Вартість одного коментаря залежить від бажаного обсягу символів (коменти пишуть професійні автори):

Накрутка голосування Вконтакте


Кожен день Вконтакте проводяться сотні різних голосувань, за результатами яких визначаються переможці

Olike - біржа взаємних накруток, де можна повиполнять завдання інших людей або купити сердечка (внутрішня валюта). В системі роздають бонуси кожну годину і кожен день або використовувати видалення собачок з груп. Фільтри за статтю, віком і країні.

При запуску завдання, потрібно буде вставити посилання і вказати, за який варіант за рахунком голосувати:

Advego - відома біржа копірайтингу, на якій понад мільйон реєстрацій. Користувачі проекту не тільки продають статті, щоб заробити. Є розділ із завданнями, де може бути ваша пропозиція на участь в голосуванні Вконтакте.

У голосуванні візьмуть участь реальні люди, а вам лише потрібно буде створити завдання (мінімальна оплата 3 центи):

У голосуванні візьмуть участь реальні люди, а вам лише потрібно буде створити завдання (мінімальна оплата 3 центи):

Безкоштовна накрутка Вконтакте доступна всім, практично на всіх зазначених сайтах можна спочатку попрацювати, щоб набрати бали, монети, сердечка або гроші, а потім запустити свою накрутку.

Просто так ніхто вам нічого не накрутить, але не користуйтеся послугами посередників, краще самі зареєструйтеся на одному з сайтів і робіть які вам потрібно накрутки.

Раджу відвідати наступні сторінки:
- Як потрібно писати статті на замовлення
- Правила правильної оптимізації або «піднімаємо ваш сайт в ТОП!»
- Талант - це здатність вірити в успіх

Накрутка Вконтакте: лайки, передплатники, друзі, голосування

Для того щоб здійснити накрутку в Вконтакте, існує безліч сервісів і програм, які поширюються в інтернеті як безкоштовно, так і за гроші.

Дивіться відео урок.

Одним з найбільш підходящих сервісів, який гарантовано надасть вам бажаний результат, це Wmmail.

Одним з найбільш підходящих сервісів, який гарантовано надасть вам бажаний результат, це Wmmail

Даний проект, є стабільним і функціонує вже протягом 8 років, що говорить нам про серйозність і величезною клієнтською базою. Усередині системи зареєстровані більше 300 000 користувачів, кожен з яких має мінімум один акаунт ВК, яким ви можете скористатися в своїх цілях.

Створюючи оплачуване завдання на Wmmail, ви зможете описати свої вказівки виконує, а так само ви зможете обгородити себе від неякісної роботи, тому що перевіряти її необхідно вручну і при виявленні обману ви просто відхиліть оплату.

Заплатити можна за всі види накрутки, вступ до групи, додавання в друзі, прийняття участі в голосуванні і багато іншого. Мінімальна оплата на даному проекті становить 1 цент, отже, для того, щоб накрутити 100 користувачів до себе в групу, вам знадобиться всього лише 1 долар.

Причому суми і кількість виконань не обмежені, і ви зможете оплатити стільки виконань, скільки вам потрібно. Даний проект може бути використаний для накрутки ВК, без вкладу власних коштів, тому що на Wmmail можна заробляти гроші.

Заробляючи на wmmail, ви можете не тільки оплачувати накрутку соціальної мережі, але і зможете заробити реальні гроші, які можна вивести.

Накрутка лайків Вконтакте


Створювати пости, які будуть збирати багато лайків досить складно, але можна легко накрутити лайки за допомогою спеціальних сервісів:VkTarget

- популярна система накруток в різних соціальних мережах, де можна спочатку заробити трохи грошей на завданнях, а потім пустити їх на накрутку сердечок Вконтакте. Після авторизації натисніть «Створити компанію», вибирайте «Поставити лайк» і заповнюйте форму:

Vkserfing - замовляти накрутку лайків на цьому сайті трохи вигідніше, так як тут за кожне сердечко ви віддаєте 10 копійок (а не 15). При бажанні можна використовувати таргетинг, але без фільтрів аудиторія становить майже 300 000 чоловік. У розділі «Створити компанію» ви зможете все налаштувати:

Накрутка передплатників Вконтакте


Добре розкручений профіль (з великою кількістю передплатників) можна монетизувати різними способами, наприклад, продаючи посилання через Blogun . Але щоб приходило багато заявок, доведеться накрутити якомога більше передплатників.

Зробити це можна через такі системи:

Soc-service - один з найбільших «магазинів» накруток. На відміну від інших сервісів, тут неможливо заробити, зате ціни найнижчі. Бази доданих акаунтів постійно оновлюються і в середньому є близько 3000 сторінок. За накрутку 1000 друзів тут ви заплатите всього 290 рублів:

V-like - ще один сервіс для накрутки друзів, де ваше завдання буде виконуватися реальними людьми, а не ботами. Ціна майже така ж - 300 рублів за 1000 друзів, а з фільтрів доступні тільки підлогу і країна. Після авторизації зайдіть в розділ рекламодавця і перейдіть до послуг Вконтакте:

Накрутка друзів Вконтакте


Щоб отримати багато друзів Вконтакте, багато користувачів щодня відправляють заявки або активно спамлять в групах з назвою «Додай». Це відмінний спосіб для залучення друзів, але щоб отримувати якомога більше пропозицій дружби, краще скористатися сервісами накрутки:

Smofast - один з небагатьох сервісів, де можна виводити зароблені гроші, але можна витрачати їх на накрутки. Усередині системи додані всі популярні соц. мережі, а щоб почати накручувати друзів, вам буде потрібно допомагати іншим людям з накрутками.

При додаванні свого завдання, вибираєте потрібний тип і заповнюєте просту форму:

SMMOK - цей ресурс використовується багатьма людьми для заробітку, але гроші не обов'язково виводити з системи, їх можна витратити на свої накрутки Вконтакте. Після авторизації ви можете виконати роботу або поповнити баланс, щоб запустити завдання.

На сторінці «Додати компанію» вибирайте «Додати в друзі» і налаштовуйте фільтри:

На сторінці «Додати компанію» вибирайте «Додати в друзі» і налаштовуйте фільтри:

Накрутка групи Вконтакте


Напевно, однією з найбільш популярних накруток Вконтакте, є накрутка для груп. Спільнота в цій соц. мережі можна порівняти з повноцінним сайтом (щодо можливого доходу), але щоб група почала приносити гідний прибуток, в неї потрібно залучити багато учасників. Робіть це через такі сайти:

Vprka - якісний сервіс з найпростішим дизайном, де використовуються накрутки для різних соціальних мереж. При використанні проекту, в ваше співтовариство будуть додаватися реальні люди, а ви будете платити їм по 50 копійок.

Додати завдання можна натиснувши на кнопку «Додати посилання», яка знаходиться на сторінці зі списком груп інших рекламодавців:

Forumok - ця біржа накруток також популярна серед тих, хто заробляє в інтернеті. Використовувати її можна і для накруток, в тому числі учасників групи. У розділі для рекламодавців вам потрібно буде вибрати тип завдання і додати посилання на спільноту.

Ціну ви вибираєте самі, а в самому низу можна налаштувати фільтри:

Ціну ви вибираєте самі, а в самому низу можна налаштувати фільтри:

Накрутка коментарів Вконтакте


Як оживити аудиторію і звернути їх увагу на свої пости? Кращий спосіб - це накрутка коментарів. Крім цього, іноді коментарі Вконтакте потрібні для перемоги в голосуваннях, а ви легко зможете виграти, замовляючи таку накрутку на сайтах:

Prospero - в цій системі можна накрутити практично все, в тому числі і коментарі Вконтакте. Виконуються такі завдання реальними людьми, а ви самі будете вирішувати, скільки їм заплатити (мінімум 1 рубль). Після авторизації на сайті, зайдіть в розділ «Вконтакте» і виберіть «Коментарі»:

Після авторизації на сайті, зайдіть в розділ «Вконтакте» і виберіть «Коментарі»:

Qcomment - це не сервіс накруток, а біржа коментарів. Якщо вам потрібна якісна накрутка коментарів Вконтакте і ви готові за це добре заплатити, то це найкращий варіант. Щоб зробити замовлення, потрібно зареєструватися як замовник.

Вартість одного коментаря залежить від бажаного обсягу символів (коменти пишуть професійні автори):

Накрутка голосування Вконтакте


Кожен день Вконтакте проводяться сотні різних голосувань, за результатами яких визначаються переможці

Olike - біржа взаємних накруток, де можна повиполнять завдання інших людей або купити сердечка (внутрішня валюта). В системі роздають бонуси кожну годину і кожен день або використовувати видалення собачок з груп. Фільтри за статтю, віком і країні.

При запуску завдання, потрібно буде вставити посилання і вказати, за який варіант за рахунком голосувати:

Advego - відома біржа копірайтингу, на якій понад мільйон реєстрацій. Користувачі проекту не тільки продають статті, щоб заробити. Є розділ із завданнями, де може бути ваша пропозиція на участь в голосуванні Вконтакте.

У голосуванні візьмуть участь реальні люди, а вам лише потрібно буде створити завдання (мінімальна оплата 3 центи):

У голосуванні візьмуть участь реальні люди, а вам лише потрібно буде створити завдання (мінімальна оплата 3 центи):

Безкоштовна накрутка Вконтакте доступна всім, практично на всіх зазначених сайтах можна спочатку попрацювати, щоб набрати бали, монети, сердечка або гроші, а потім запустити свою накрутку.

Просто так ніхто вам нічого не накрутить, але не користуйтеся послугами посередників, краще самі зареєструйтеся на одному з сайтів і робіть які вам потрібно накрутки.

Раджу відвідати наступні сторінки:
- Як потрібно писати статті на замовлення
- Правила правильної оптимізації або «піднімаємо ваш сайт в ТОП!»
- Талант - це здатність вірити в успіх

Накрутка Вконтакте: лайки, передплатники, друзі, голосування

Для того щоб здійснити накрутку в Вконтакте, існує безліч сервісів і програм, які поширюються в інтернеті як безкоштовно, так і за гроші.

Дивіться відео урок.

Одним з найбільш підходящих сервісів, який гарантовано надасть вам бажаний результат, це Wmmail.

Одним з найбільш підходящих сервісів, який гарантовано надасть вам бажаний результат, це Wmmail

Даний проект, є стабільним і функціонує вже протягом 8 років, що говорить нам про серйозність і величезною клієнтською базою. Усередині системи зареєстровані більше 300 000 користувачів, кожен з яких має мінімум один акаунт ВК, яким ви можете скористатися в своїх цілях.

Створюючи оплачуване завдання на Wmmail, ви зможете описати свої вказівки виконує, а так само ви зможете обгородити себе від неякісної роботи, тому що перевіряти її необхідно вручну і при виявленні обману ви просто відхиліть оплату.

Заплатити можна за всі види накрутки, вступ до групи, додавання в друзі, прийняття участі в голосуванні і багато іншого. Мінімальна оплата на даному проекті становить 1 цент, отже, для того, щоб накрутити 100 користувачів до себе в групу, вам знадобиться всього лише 1 долар.

Причому суми і кількість виконань не обмежені, і ви зможете оплатити стільки виконань, скільки вам потрібно. Даний проект може бути використаний для накрутки ВК, без вкладу власних коштів, тому що на Wmmail можна заробляти гроші.

Заробляючи на wmmail, ви можете не тільки оплачувати накрутку соціальної мережі, але і зможете заробити реальні гроші, які можна вивести.

Накрутка лайків Вконтакте


Створювати пости, які будуть збирати багато лайків досить складно, але можна легко накрутити лайки за допомогою спеціальних сервісів:VkTarget

- популярна система накруток в різних соціальних мережах, де можна спочатку заробити трохи грошей на завданнях, а потім пустити їх на накрутку сердечок Вконтакте. Після авторизації натисніть «Створити компанію», вибирайте «Поставити лайк» і заповнюйте форму:

Vkserfing - замовляти накрутку лайків на цьому сайті трохи вигідніше, так як тут за кожне сердечко ви віддаєте 10 копійок (а не 15). При бажанні можна використовувати таргетинг, але без фільтрів аудиторія становить майже 300 000 чоловік. У розділі «Створити компанію» ви зможете все налаштувати:

Накрутка передплатників Вконтакте


Добре розкручений профіль (з великою кількістю передплатників) можна монетизувати різними способами, наприклад, продаючи посилання через Blogun . Але щоб приходило багато заявок, доведеться накрутити якомога більше передплатників.

Зробити це можна через такі системи:

Soc-service - один з найбільших «магазинів» накруток. На відміну від інших сервісів, тут неможливо заробити, зате ціни найнижчі. Бази доданих акаунтів постійно оновлюються і в середньому є близько 3000 сторінок. За накрутку 1000 друзів тут ви заплатите всього 290 рублів:

V-like - ще один сервіс для накрутки друзів, де ваше завдання буде виконуватися реальними людьми, а не ботами. Ціна майже така ж - 300 рублів за 1000 друзів, а з фільтрів доступні тільки підлогу і країна. Після авторизації зайдіть в розділ рекламодавця і перейдіть до послуг Вконтакте:

Накрутка друзів Вконтакте


Щоб отримати багато друзів Вконтакте, багато користувачів щодня відправляють заявки або активно спамлять в групах з назвою «Додай». Це відмінний спосіб для залучення друзів, але щоб отримувати якомога більше пропозицій дружби, краще скористатися сервісами накрутки:

Smofast - один з небагатьох сервісів, де можна виводити зароблені гроші, але можна витрачати їх на накрутки. Усередині системи додані всі популярні соц. мережі, а щоб почати накручувати друзів, вам буде потрібно допомагати іншим людям з накрутками.

При додаванні свого завдання, вибираєте потрібний тип і заповнюєте просту форму:

SMMOK - цей ресурс використовується багатьма людьми для заробітку, але гроші не обов'язково виводити з системи, їх можна витратити на свої накрутки Вконтакте. Після авторизації ви можете виконати роботу або поповнити баланс, щоб запустити завдання.

На сторінці «Додати компанію» вибирайте «Додати в друзі» і налаштовуйте фільтри:

На сторінці «Додати компанію» вибирайте «Додати в друзі» і налаштовуйте фільтри:

Накрутка групи Вконтакте


Напевно, однією з найбільш популярних накруток Вконтакте, є накрутка для груп. Спільнота в цій соц. мережі можна порівняти з повноцінним сайтом (щодо можливого доходу), але щоб група почала приносити гідний прибуток, в неї потрібно залучити багато учасників. Робіть це через такі сайти:

Vprka - якісний сервіс з найпростішим дизайном, де використовуються накрутки для різних соціальних мереж. При використанні проекту, в ваше співтовариство будуть додаватися реальні люди, а ви будете платити їм по 50 копійок.

Додати завдання можна натиснувши на кнопку «Додати посилання», яка знаходиться на сторінці зі списком груп інших рекламодавців:

Forumok - ця біржа накруток також популярна серед тих, хто заробляє в інтернеті. Використовувати її можна і для накруток, в тому числі учасників групи. У розділі для рекламодавців вам потрібно буде вибрати тип завдання і додати посилання на спільноту.

Ціну ви вибираєте самі, а в самому низу можна налаштувати фільтри:

Ціну ви вибираєте самі, а в самому низу можна налаштувати фільтри:

Накрутка коментарів Вконтакте


Як оживити аудиторію і звернути їх увагу на свої пости? Кращий спосіб - це накрутка коментарів. Крім цього, іноді коментарі Вконтакте потрібні для перемоги в голосуваннях, а ви легко зможете виграти, замовляючи таку накрутку на сайтах:

Prospero - в цій системі можна накрутити практично все, в тому числі і коментарі Вконтакте. Виконуються такі завдання реальними людьми, а ви самі будете вирішувати, скільки їм заплатити (мінімум 1 рубль). Після авторизації на сайті, зайдіть в розділ «Вконтакте» і виберіть «Коментарі»:

Після авторизації на сайті, зайдіть в розділ «Вконтакте» і виберіть «Коментарі»:

Qcomment - це не сервіс накруток, а біржа коментарів. Якщо вам потрібна якісна накрутка коментарів Вконтакте і ви готові за це добре заплатити, то це найкращий варіант. Щоб зробити замовлення, потрібно зареєструватися як замовник.

Вартість одного коментаря залежить від бажаного обсягу символів (коменти пишуть професійні автори):

Накрутка голосування Вконтакте


Кожен день Вконтакте проводяться сотні різних голосувань, за результатами яких визначаються переможці

Olike - біржа взаємних накруток, де можна повиполнять завдання інших людей або купити сердечка (внутрішня валюта). В системі роздають бонуси кожну годину і кожен день або використовувати видалення собачок з груп. Фільтри за статтю, віком і країні.

При запуску завдання, потрібно буде вставити посилання і вказати, за який варіант за рахунком голосувати:

Advego - відома біржа копірайтингу, на якій понад мільйон реєстрацій. Користувачі проекту не тільки продають статті, щоб заробити. Є розділ із завданнями, де може бути ваша пропозиція на участь в голосуванні Вконтакте.

У голосуванні візьмуть участь реальні люди, а вам лише потрібно буде створити завдання (мінімальна оплата 3 центи):

У голосуванні візьмуть участь реальні люди, а вам лише потрібно буде створити завдання (мінімальна оплата 3 центи):

Безкоштовна накрутка Вконтакте доступна всім, практично на всіх зазначених сайтах можна спочатку попрацювати, щоб набрати бали, монети, сердечка або гроші, а потім запустити свою накрутку.

Просто так ніхто вам нічого не накрутить, але не користуйтеся послугами посередників, краще самі зареєструйтеся на одному з сайтів і робіть які вам потрібно накрутки.

Раджу відвідати наступні сторінки:
- Як потрібно писати статті на замовлення
- Правила правильної оптимізації або «піднімаємо ваш сайт в ТОП!»
- Талант - це здатність вірити в успіх

Накрутка Вконтакте: лайки, передплатники, друзі, голосування

Для того щоб здійснити накрутку в Вконтакте, існує безліч сервісів і програм, які поширюються в інтернеті як безкоштовно, так і за гроші.

Дивіться відео урок.

Одним з найбільш підходящих сервісів, який гарантовано надасть вам бажаний результат, це Wmmail.

Одним з найбільш підходящих сервісів, який гарантовано надасть вам бажаний результат, це Wmmail

Даний проект, є стабільним і функціонує вже протягом 8 років, що говорить нам про серйозність і величезною клієнтською базою. Усередині системи зареєстровані більше 300 000 користувачів, кожен з яких має мінімум один акаунт ВК, яким ви можете скористатися в своїх цілях.

Створюючи оплачуване завдання на Wmmail, ви зможете описати свої вказівки виконує, а так само ви зможете обгородити себе від неякісної роботи, тому що перевіряти її необхідно вручну і при виявленні обману ви просто відхиліть оплату.

Заплатити можна за всі види накрутки, вступ до групи, додавання в друзі, прийняття участі в голосуванні і багато іншого. Мінімальна оплата на даному проекті становить 1 цент, отже, для того, щоб накрутити 100 користувачів до себе в групу, вам знадобиться всього лише 1 долар.

Причому суми і кількість виконань не обмежені, і ви зможете оплатити стільки виконань, скільки вам потрібно. Даний проект може бути використаний для накрутки ВК, без вкладу власних коштів, тому що на Wmmail можна заробляти гроші.

Заробляючи на wmmail, ви можете не тільки оплачувати накрутку соціальної мережі, але і зможете заробити реальні гроші, які можна вивести.

Накрутка лайків Вконтакте


Створювати пости, які будуть збирати багато лайків досить складно, але можна легко накрутити лайки за допомогою спеціальних сервісів:VkTarget

- популярна система накруток в різних соціальних мережах, де можна спочатку заробити трохи грошей на завданнях, а потім пустити їх на накрутку сердечок Вконтакте. Після авторизації натисніть «Створити компанію», вибирайте «Поставити лайк» і заповнюйте форму:

Vkserfing - замовляти накрутку лайків на цьому сайті трохи вигідніше, так як тут за кожне сердечко ви віддаєте 10 копійок (а не 15). При бажанні можна використовувати таргетинг, але без фільтрів аудиторія становить майже 300 000 чоловік. У розділі «Створити компанію» ви зможете все налаштувати:

Накрутка передплатників Вконтакте


Добре розкручений профіль (з великою кількістю передплатників) можна монетизувати різними способами, наприклад, продаючи посилання через Blogun . Але щоб приходило багато заявок, доведеться накрутити якомога більше передплатників.

Зробити це можна через такі системи:

Soc-service - один з найбільших «магазинів» накруток. На відміну від інших сервісів, тут неможливо заробити, зате ціни найнижчі. Бази доданих акаунтів постійно оновлюються і в середньому є близько 3000 сторінок. За накрутку 1000 друзів тут ви заплатите всього 290 рублів:

V-like - ще один сервіс для накрутки друзів, де ваше завдання буде виконуватися реальними людьми, а не ботами. Ціна майже така ж - 300 рублів за 1000 друзів, а з фільтрів доступні тільки підлогу і країна. Після авторизації зайдіть в розділ рекламодавця і перейдіть до послуг Вконтакте:

Накрутка друзів Вконтакте


Щоб отримати багато друзів Вконтакте, багато користувачів щодня відправляють заявки або активно спамлять в групах з назвою «Додай». Це відмінний спосіб для залучення друзів, але щоб отримувати якомога більше пропозицій дружби, краще скористатися сервісами накрутки:

Smofast - один з небагатьох сервісів, де можна виводити зароблені гроші, але можна витрачати їх на накрутки. Усередині системи додані всі популярні соц. мережі, а щоб почати накручувати друзів, вам буде потрібно допомагати іншим людям з накрутками.

При додаванні свого завдання, вибираєте потрібний тип і заповнюєте просту форму:

SMMOK - цей ресурс використовується багатьма людьми для заробітку, але гроші не обов'язково виводити з системи, їх можна витратити на свої накрутки Вконтакте. Після авторизації ви можете виконати роботу або поповнити баланс, щоб запустити завдання.

На сторінці «Додати компанію» вибирайте «Додати в друзі» і налаштовуйте фільтри:

На сторінці «Додати компанію» вибирайте «Додати в друзі» і налаштовуйте фільтри:

Накрутка групи Вконтакте


Напевно, однією з найбільш популярних накруток Вконтакте, є накрутка для груп. Спільнота в цій соц. мережі можна порівняти з повноцінним сайтом (щодо можливого доходу), але щоб група почала приносити гідний прибуток, в неї потрібно залучити багато учасників. Робіть це через такі сайти:

Vprka - якісний сервіс з найпростішим дизайном, де використовуються накрутки для різних соціальних мереж. При використанні проекту, в ваше співтовариство будуть додаватися реальні люди, а ви будете платити їм по 50 копійок.

Додати завдання можна натиснувши на кнопку «Додати посилання», яка знаходиться на сторінці зі списком груп інших рекламодавців:

Forumok - ця біржа накруток також популярна серед тих, хто заробляє в інтернеті. Використовувати її можна і для накруток, в тому числі учасників групи. У розділі для рекламодавців вам потрібно буде вибрати тип завдання і додати посилання на спільноту.

Ціну ви вибираєте самі, а в самому низу можна налаштувати фільтри:

Ціну ви вибираєте самі, а в самому низу можна налаштувати фільтри:

Накрутка коментарів Вконтакте


Як оживити аудиторію і звернути їх увагу на свої пости? Кращий спосіб - це накрутка коментарів. Крім цього, іноді коментарі Вконтакте потрібні для перемоги в голосуваннях, а ви легко зможете виграти, замовляючи таку накрутку на сайтах:

Prospero - в цій системі можна накрутити практично все, в тому числі і коментарі Вконтакте. Виконуються такі завдання реальними людьми, а ви самі будете вирішувати, скільки їм заплатити (мінімум 1 рубль). Після авторизації на сайті, зайдіть в розділ «Вконтакте» і виберіть «Коментарі»:

Після авторизації на сайті, зайдіть в розділ «Вконтакте» і виберіть «Коментарі»:

Qcomment - це не сервіс накруток, а біржа коментарів. Якщо вам потрібна якісна накрутка коментарів Вконтакте і ви готові за це добре заплатити, то це найкращий варіант. Щоб зробити замовлення, потрібно зареєструватися як замовник.

Вартість одного коментаря залежить від бажаного обсягу символів (коменти пишуть професійні автори):

Накрутка голосування Вконтакте


Кожен день Вконтакте проводяться сотні різних голосувань, за результатами яких визначаються переможці

Olike - біржа взаємних накруток, де можна повиполнять завдання інших людей або купити сердечка (внутрішня валюта). В системі роздають бонуси кожну годину і кожен день або використовувати видалення собачок з груп. Фільтри за статтю, віком і країні.

При запуску завдання, потрібно буде вставити посилання і вказати, за який варіант за рахунком голосувати:

Advego - відома біржа копірайтингу, на якій понад мільйон реєстрацій. Користувачі проекту не тільки продають статті, щоб заробити. Є розділ із завданнями, де може бути ваша пропозиція на участь в голосуванні Вконтакте.

У голосуванні візьмуть участь реальні люди, а вам лише потрібно буде створити завдання (мінімальна оплата 3 центи):

У голосуванні візьмуть участь реальні люди, а вам лише потрібно буде створити завдання (мінімальна оплата 3 центи):

Безкоштовна накрутка Вконтакте доступна всім, практично на всіх зазначених сайтах можна спочатку попрацювати, щоб набрати бали, монети, сердечка або гроші, а потім запустити свою накрутку.

Просто так ніхто вам нічого не накрутить, але не користуйтеся послугами посередників, краще самі зареєструйтеся на одному з сайтів і робіть які вам потрібно накрутки.

Раджу відвідати наступні сторінки:
- Як потрібно писати статті на замовлення
- Правила правильної оптимізації або «піднімаємо ваш сайт в ТОП!»
- Талант - це здатність вірити в успіх

Накрутка Вконтакте: лайки, передплатники, друзі, голосування

Для того щоб здійснити накрутку в Вконтакте, існує безліч сервісів і програм, які поширюються в інтернеті як безкоштовно, так і за гроші.

Дивіться відео урок.

Одним з найбільш підходящих сервісів, який гарантовано надасть вам бажаний результат, це Wmmail.

Одним з найбільш підходящих сервісів, який гарантовано надасть вам бажаний результат, це Wmmail

Даний проект, є стабільним і функціонує вже протягом 8 років, що говорить нам про серйозність і величезною клієнтською базою. Усередині системи зареєстровані більше 300 000 користувачів, кожен з яких має мінімум один акаунт ВК, яким ви можете скористатися в своїх цілях.

Створюючи оплачуване завдання на Wmmail, ви зможете описати свої вказівки виконує, а так само ви зможете обгородити себе від неякісної роботи, тому що перевіряти її необхідно вручну і при виявленні обману ви просто відхиліть оплату.

Заплатити можна за всі види накрутки, вступ до групи, додавання в друзі, прийняття участі в голосуванні і багато іншого. Мінімальна оплата на даному проекті становить 1 цент, отже, для того, щоб накрутити 100 користувачів до себе в групу, вам знадобиться всього лише 1 долар.

Причому суми і кількість виконань не обмежені, і ви зможете оплатити стільки виконань, скільки вам потрібно. Даний проект може бути використаний для накрутки ВК, без вкладу власних коштів, тому що на Wmmail можна заробляти гроші.

Заробляючи на wmmail, ви можете не тільки оплачувати накрутку соціальної мережі, але і зможете заробити реальні гроші, які можна вивести.

Накрутка лайків Вконтакте


Створювати пости, які будуть збирати багато лайків досить складно, але можна легко накрутити лайки за допомогою спеціальних сервісів:VkTarget

- популярна система накруток в різних соціальних мережах, де можна спочатку заробити трохи грошей на завданнях, а потім пустити їх на накрутку сердечок Вконтакте. Після авторизації натисніть «Створити компанію», вибирайте «Поставити лайк» і заповнюйте форму:

Vkserfing - замовляти накрутку лайків на цьому сайті трохи вигідніше, так як тут за кожне сердечко ви віддаєте 10 копійок (а не 15). При бажанні можна використовувати таргетинг, але без фільтрів аудиторія становить майже 300 000 чоловік. У розділі «Створити компанію» ви зможете все налаштувати:

Накрутка передплатників Вконтакте


Добре розкручений профіль (з великою кількістю передплатників) можна монетизувати різними способами, наприклад, продаючи посилання через Blogun . Але щоб приходило багато заявок, доведеться накрутити якомога більше передплатників.

Зробити це можна через такі системи:

Soc-service - один з найбільших «магазинів» накруток. На відміну від інших сервісів, тут неможливо заробити, зате ціни найнижчі. Бази доданих акаунтів постійно оновлюються і в середньому є близько 3000 сторінок. За накрутку 1000 друзів тут ви заплатите всього 290 рублів:

V-like - ще один сервіс для накрутки друзів, де ваше завдання буде виконуватися реальними людьми, а не ботами. Ціна майже така ж - 300 рублів за 1000 друзів, а з фільтрів доступні тільки підлогу і країна. Після авторизації зайдіть в розділ рекламодавця і перейдіть до послуг Вконтакте:

Накрутка друзів Вконтакте


Щоб отримати багато друзів Вконтакте, багато користувачів щодня відправляють заявки або активно спамлять в групах з назвою «Додай». Це відмінний спосіб для залучення друзів, але щоб отримувати якомога більше пропозицій дружби, краще скористатися сервісами накрутки:

Smofast - один з небагатьох сервісів, де можна виводити зароблені гроші, але можна витрачати їх на накрутки. Усередині системи додані всі популярні соц. мережі, а щоб почати накручувати друзів, вам буде потрібно допомагати іншим людям з накрутками.

При додаванні свого завдання, вибираєте потрібний тип і заповнюєте просту форму:

SMMOK - цей ресурс використовується багатьма людьми для заробітку, але гроші не обов'язково виводити з системи, їх можна витратити на свої накрутки Вконтакте. Після авторизації ви можете виконати роботу або поповнити баланс, щоб запустити завдання.

На сторінці «Додати компанію» вибирайте «Додати в друзі» і налаштовуйте фільтри:

На сторінці «Додати компанію» вибирайте «Додати в друзі» і налаштовуйте фільтри:

Накрутка групи Вконтакте


Напевно, однією з найбільш популярних накруток Вконтакте, є накрутка для груп. Спільнота в цій соц. мережі можна порівняти з повноцінним сайтом (щодо можливого доходу), але щоб група почала приносити гідний прибуток, в неї потрібно залучити багато учасників. Робіть це через такі сайти:

Vprka - якісний сервіс з найпростішим дизайном, де використовуються накрутки для різних соціальних мереж. При використанні проекту, в ваше співтовариство будуть додаватися реальні люди, а ви будете платити їм по 50 копійок.

Додати завдання можна натиснувши на кнопку «Додати посилання», яка знаходиться на сторінці зі списком груп інших рекламодавців:

Forumok - ця біржа накруток також популярна серед тих, хто заробляє в інтернеті. Використовувати її можна і для накруток, в тому числі учасників групи. У розділі для рекламодавців вам потрібно буде вибрати тип завдання і додати посилання на спільноту.

Ціну ви вибираєте самі, а в самому низу можна налаштувати фільтри:

Ціну ви вибираєте самі, а в самому низу можна налаштувати фільтри:

Накрутка коментарів Вконтакте


Як оживити аудиторію і звернути їх увагу на свої пости? Кращий спосіб - це накрутка коментарів. Крім цього, іноді коментарі Вконтакте потрібні для перемоги в голосуваннях, а ви легко зможете виграти, замовляючи таку накрутку на сайтах:

Prospero - в цій системі можна накрутити практично все, в тому числі і коментарі Вконтакте. Виконуються такі завдання реальними людьми, а ви самі будете вирішувати, скільки їм заплатити (мінімум 1 рубль). Після авторизації на сайті, зайдіть в розділ «Вконтакте» і виберіть «Коментарі»:

Після авторизації на сайті, зайдіть в розділ «Вконтакте» і виберіть «Коментарі»:

Qcomment - це не сервіс накруток, а біржа коментарів. Якщо вам потрібна якісна накрутка коментарів Вконтакте і ви готові за це добре заплатити, то це найкращий варіант. Щоб зробити замовлення, потрібно зареєструватися як замовник.

Вартість одного коментаря залежить від бажаного обсягу символів (коменти пишуть професійні автори):

Накрутка голосування Вконтакте


Кожен день Вконтакте проводяться сотні різних голосувань, за результатами яких визначаються переможці

Olike - біржа взаємних накруток, де можна повиполнять завдання інших людей або купити сердечка (внутрішня валюта). В системі роздають бонуси кожну годину і кожен день або використовувати видалення собачок з груп. Фільтри за статтю, віком і країні.

При запуску завдання, потрібно буде вставити посилання і вказати, за який варіант за рахунком голосувати:

Advego - відома біржа копірайтингу, на якій понад мільйон реєстрацій. Користувачі проекту не тільки продають статті, щоб заробити. Є розділ із завданнями, де може бути ваша пропозиція на участь в голосуванні Вконтакте.

У голосуванні візьмуть участь реальні люди, а вам лише потрібно буде створити завдання (мінімальна оплата 3 центи):

У голосуванні візьмуть участь реальні люди, а вам лише потрібно буде створити завдання (мінімальна оплата 3 центи):

Безкоштовна накрутка Вконтакте доступна всім, практично на всіх зазначених сайтах можна спочатку попрацювати, щоб набрати бали, монети, сердечка або гроші, а потім запустити свою накрутку.

Просто так ніхто вам нічого не накрутить, але не користуйтеся послугами посередників, краще самі зареєструйтеся на одному з сайтів і робіть які вам потрібно накрутки.

Раджу відвідати наступні сторінки:
- Як потрібно писати статті на замовлення
- Правила правильної оптимізації або «піднімаємо ваш сайт в ТОП!»
- Талант - це здатність вірити в успіх