Налаштування All in One SEO Pack

  1. Робота з плагіном All in One SEO Pack

Привіт друзі! Сьогодні піде мова про найважливіше і популярному плагіні, про всіма відомому All in One SEO Pack, без якого не обходиться майже жоден блогер !!! Я хотів написати давно статтю, але уявіть таку невезуха: спочатку виникли проблеми при зміні свого шаблону на сайті і з настройками плагінів (кілька днів пішло), потім все налаштував і зібрався писати статтю як, на тобі, я живу за містом і згасло світло, і чекав 5 діб поки зробили - ось такі пригоди Янки.

Плагін All in One SEO Pack виконує дуже важливі функції для ваших статей і всього сайту, він грамотно автоматично прописує мета-теги (canonical, title, description, keywords) для заголовка і опису статті, також ключові слова статті, що впливає на загальну seo- оптимізацію сайту, тобто ваш сайт і особливо стаття, просувається в топ пошуку, що тягне за собою збільшення пошукового трафіку (відвідувачів) на ваш сайт і збільшує довірливість пошукових роботів! Також він перешкоджає дублювання контенту (повторення ключових фраз, заголовків і ін.) На інших сторінках вашого сайту, за що бувають покарання за спам з боку пошукових роботів!

А тепер я вам покроково поясню як встановити та налаштувати плагін All-in-One-SEO-Pack А тепер я вам покроково поясню як встановити та налаштувати плагін All-in-One-SEO-Pack.

1. Встановлюємо стандартно через консоль адмінки wordpress, пишіть в пошук назву плагіна і:

2. Після установки в адмінці wordpress у вас з'явитися: інструменти SEO:

Натискайте основні і потрапите в головне меню налаштувань плагіна, далі ставте настройки як на скріншотах і у вас буде чудово налаштований плагін, який почне свою роботу над вашим сайтом:

Натискайте основні і потрапите в головне меню налаштувань плагіна, далі ставте настройки як на скріншотах і у вас буде чудово налаштований плагін, який почне свою роботу над вашим сайтом:

3. Канонічні урли: це саме те, що перешкоджає дублювання контенту, ця настройка буде автоматично прописувати адресу сторінки в тезі canonical:

Канонічні урли: це саме те, що перешкоджає дублювання контенту, ця настройка буде автоматично прописувати адресу сторінки в тезі canonical:

Як видно на скріншоті, тег canonical показує, що саме ця сторінка головна і тільки її буде робот враховувати і її зміст (текст), а все її збігу робот враховувати не буде, так як всі збіги є повтором, копіпастом і не унікальні.

Приклад дублювання: у багатьох на головній сторінці відображені анонси постів (частина тексту) і під постом варто ДАЛІ ... ось якщо натиснути на ДАЛІ, то ви потрапите на цю статтю цілком, і виходить, що частина тексту на головній і в самій статті однакові, що є дуже погано для пошукових систем !! Ось тут і рятує нас плагін All in One SEO Pack !!! Також ще можна дублі сторінок забороняти від індексації у файлі robots.txt, але про це ми поговоримо в іншій статті.

4. Тема головної сторінки-тут ​​ви повинні прописати назву вашого сайту.

Опис головною стр.- тут описуємо, про що ваш сайт, і обов'язково сюди пропишіть ключові слова вашого сайту, за якими думаєте його просувати (заробіток в інтернеті, заробіток на серфінгу і так далі, дивлячись, про що ваш сайт).

Ключові слова-сюди також їх пишемо, що і в описі сайту.

5. Використовувати ключі-ставимо ТАК, так як з усіх сторінок сайту будуть використовуватися ключові слова, ставимо все як на скріншоті.

Використовувати ключі-ставимо ТАК, так як з усіх сторінок сайту будуть використовуватися ключові слова, ставимо все як на скріншоті

6. Довільні записи відключаємо, вони не потрібні. Налаштування SEO я ставлю для всіх записів. Налаштування для вебмастера я не вказую, так як права на сайт я підтверджував через інструменти вебмайстрів на їх офіційних сайтах, що і вам раджу.

Налаштування для вебмастера я не вказую, так як права на сайт я підтверджував через інструменти вебмайстрів на їх офіційних сайтах, що і вам раджу

7. Профіль в мережі гугл +: вкажіть url адресу профілю, якщо він є у вас. Раджу обов'язково завести, це поліпшить довіру пошукових систем і ранжування сайту.

Раджу обов'язково завести, це поліпшить довіру пошукових систем і ранжування сайту

8. Налаштування індексування: ставимо як на скрині, це ставляться заборони для індексації, щоб уникнути дублів сторінок.

Генерується опис-прибираємо галочку, так як опис статті (сниппет) краще створювати самим з використанням ключових слів і так далі, адже це опис буде відображатися в пошуковій видачі.

Приклад сниппета.

Приклад сниппета

Видалити опис з багатосторінкових сторінок: це означає, що опис вашої статті в пошуковій видачі буде братися з перших сторінок, а то буває що одна стаття на кілька сторінок зроблена.

На цьому з настройками все. Натискайте зберегти і приступайте до написання постів (статей).

Раджу вам також придивитися до плагинам , Які сам використовую і вважаю їх кращими для wordpress.

Робота з плагіном All in One SEO Pack

Робота з плагіном All in One SEO Pack

Тепер давайте створимо статью..как зазвичай за стандартом йдемо ЗАПИСИ-ДОДАТИ НОВУ.

Коли будете придумувати заголовок статті, то намагайтеся обов'язково туди вписати ключове слово (наприклад, работа с В ІНТЕРНЕТІ, дивлячись як ви збираєтеся статтю просувати), можна зробити ключове слово в розведеному вигляді-Кращий заробіток в інтернеті для новачків, цей заголовок буде більше для людей видно (не для роботів), тому робіть його більш привабливим.

Далі пишемо саму статтю, в ній обов'язково повинні бути ці ж ключові слова, але не більше скажімо 3-5 разів (все залежить якого обсягу стаття), часто не можна писати ключові слова, інакше можуть бути санкції за спам з боку пошукових роботів. Про це, як просувати статті, я напишу в наступних постах-передплачують НОВИНИ БЛОГУ!

Коли напишіть статтю, то перейдіть вниз і побачите додаткові налаштування All in One SEO Pack до статті.

Коли напишіть статтю, то перейдіть вниз і побачите додаткові налаштування All in One SEO Pack до статті

  1. Тема записи (title) -ось саме на цей заголовок і будуть дивитися наші улюблені роботи, тут строго обов'язково вписуємо ключове слово і краще придумайте схожий заголовок як у статті вашої, але трохи інше-синонім, так вам буде подвійна вигода з пошукових систем, але можна і таке ж в іншому розведенні, тут тільки від вашої фантазії залежить. Запам'ятайте, що тег title-найважливіший з усіх !!! Саме з нього і буде починатися назва вашої статті в пошуковій видачі як на скріншоті.
  2. Опис записи (description) -це по-іншому-сниппет, це опис буде видно також в результатах пошуку, тут теж потрібно обов'язково вказати ключові слова і саме спочатку пропозиції, щоб було видно в пошуку. Іноді Гугл і Яндекс беруть і з самої статті опис, але це рідше, тут вже залежить від їх вигадок, які нам невідомі.
  3. Ключові слова (keywords)-власне самі слова, їх можна кілька вживати, дивлячись, про що ваша стаття.

Це основні правила плагіна при написанні статті, також можна ще вживати аргументи Nofollow і Noidex, але це в основному для того, щоб закрити посилання в статті (nofollow) або частина тексту (noidex) від індексації, про це можете подивитися в інтернеті, дуже багато інформації. Головні засади плагіна я постарався вам по максимуму описати. На цьому на сьогодні все, підписуйтесь на мої статті і будьте першими в курсі всіх важливих подій блогу !!!

Я СПІЙМАВ КОТА !!! А ВАМ СЛАБО???

Логічна гра: потрібно оточити кота, натискаючи на круги, щоб він не втік з поля! Якщо не вийшло-гра почнеться заново.

А ВАМ СЛАБО?