Налаштування Bitrix24. Розкрутка пісні ВК. Як продавати через OLX?

Інсайти, що виникли під час і протягом дня після 2-го дня нічного забігу. оціню 2-ий день забігу на 4-ку, одна задача зайняла занадто багато часу, тому настрій падав. Хотілося спати, також більше відволікався. Постараюся це припинити.

Амбіційність - передостанній цвях на кришку твого проекту. Якщо ставити занадто круту, амбітну мету з чітким дедлайном - то під час її реалізації, кожна помилка, яка затягує процес дуже сильно б'є по світовідчуттям. А якщо на якомусь етапі ти гальмуєш (не можеш знайти постачальника, партнера, інвестора, підрядника, зібрати команду, продати перший товар / послугу, налаштувати процеси і т.д.), то всередині себе ти відчуваєш, що все дуже складно. Навіть якщо це не так, тобі буде здаватися, що це складно (суджу по собі).

І друга сторона медалі амбітних цілей - це те, як на тебе дивляться інші. Падати в бруд обличчям дуже не хочеться.

Як казав Михайло Токовінін: «... нинішні підприємці займаються своєю справою від марнославства«. Ви коли небудь бачили, щоб лікар говорив: «Ставай лікарем, ми змінюємо світ, рятуємо людей, покращуємо соціум»? Ні, лікарі говоярт: «я лікар-терапевт, стежу за здоров'ям пацієнтів». А ось нинішні підприємці ніколи не забудуть згадати наступне: «Почни робити бізнес, зміни себе, стань краще, будь голодним, бажай більшого і досягай своєї мети». Це говорить марнославство, про який говорить Михайло, співзасновник AmoCRM на 4: 49-4: 51 хвилині відео.

А тепер перейдемо до справи.

Цілі на 16 липня:

  1. придумати тестове завдання для верстальників і веб-дизайнерів у Бітрікс
  2. структура команди у Бітрікс
  3. додати нові чокери на дошки оголошень
  4. - пролайкать нових слухачів, зарепостіть пости з піснями в фан-групу, зробити пост з Чокер (підготувати аудиторію до продажу)
  5. написати адмінам щодо покупки реклами треку, і скласти пост

Будь-які «гарні часи» - завжди результат вашого наполегливої ​​праці та постійної самовіддачі в минулому. Те, що ви робите сьогодні, - запорука завтрашніх результатів. Якщо хочете і завтра пожинати плоди, сійте насіння кожен день! Якщо ви хоч на хвилину ослабите концентрацію, то неминуче почнете відкочуватися назад.

- Дональд Трамп

Чому починаю в 4:49 16 липня? Так вийшло, що я не встиг вчасно закінчити завдання 2-го нічного забігу. Тому минулі завдання я виконував в офіційний час 3-го забігу.

4:49 - приступаю до лайкінгу слухачів і репостінгу їх постів. Робиться це легко:
- заходжу в стрічку новин, в блоці праворуч натискаю «Пошук», далі в рядку «Пошук по новинам» вводжу ім'я виконавця
- в блоці праворуч «Параметри пошуку» натискаєте на «Вид прикріплення» і вибираєте «Аудіозапис»
- тепер в стрічці виводяться посади людей і паблік з піснями потрібного виконавця
- залишається зі сторінки виконавця заходити на сторінки слухачів лайкать аватарки
- а ось пости паблік, особисто я відкриваю і лайкать аватарки тих, хто зробив репост пісні
бонус: я створив співтовариство, яке назвав «Фанати ІмяІсполнітеля» і Фортеця туди всі пости слухачів з піснями виконавця. Фішка в тому, що вони звертають на репост увагу, переходять в групу, де їх зустрічає закріплений пост з текстом і закликом підписатися на офіційний паблік виконавця. Вони переходять і підписуються. Справу зроблено!

5:10 - майже закінчив, залишилося зробити розсилку по фанатам, але додаток тупить. Уже вдруге.
Чи не працює розсильників, ну нічого страшного - днем ​​відправлю.

5:12 16 липня - приготую чай з варенням, вийду на вулицю і зніму відео, як я танцюю під цю пісню.
Танці = Круте Настрій!

Хто дивився цей фільм? Я його купував на відео-касетах в 2005 або 2006 році за 25 грн, який збирав деякий час! Ехх, ось такі спогади.

Після цього я пішов спати. І через день зняв відео, де танцював, як показував Хіч (Вілл Сміт). Прикріплюю відео.

Отже, я продовжив виконувати завдання цього 3-го нічного забігу вже вночі 17 липня. Весь процес описаний нижче. Чому я так затягнув? Виходить, в кожному новому забігу я виконував частину завдань з минулого - віднімаючи частину офіційного часу. Але не суть, головне результат і стан потоку. Стан потоку реально вирішує, увійшовши в нього - ви виходите з простікранаціі, апатії та іншого неробства!

00:21 17 липня - терміново йду в душ, щоб бути бодрячком! Ще належить цілу ніч атакувати цікаві завдання.

1:15 - зробив розминку: віджимання від підлоги і жим гантелі на біцепс, прийняв душ і поголився. Свіжий і молодий. Правда часу це зайняло пристойно, але як то кажуть в одній притчі:

Був один диктор, все життя пропрацював на радіо, був відомий і знаменитий. І все його друзі і колеги знали за ним таку рису: якщо він у ефірі, значить на ньому обов'язково костюм і краватку.

Над ним сміялися: «Тебе ж все одно не видно, навіщо ти так одягаєшся?» - але він завжди жартував.

І ось одного разу його запросили в телепередачу, присвячену радіо, але він трохи запізнився. Асистентка запитала, мовляв а чому ви спізнилися, і коли дізналася, що причиною стала відсутність нових шкарпеток, за якими дикторові довелося заїхати в магазин, вона дуже здивувалася, адже раніше попереджала його, що знімати будуть тільки крупний план. На її подив диктор відповів:

«Розумієте, для того, щоб бути бездоганним в кадрі або в ефірі, я повинен відчувати себе бездоганним у всьому, починаючи з білизни і закінчуючи справної кульковою ручкою в моїй кишені. А якщо на мені діряві шкарпетки або брудне взуття, я вже не бездоганний ...

Бути бездоганним - це бути впевненим в собі на 100% »

Ось так і я, голений, на пампе * і свіжий - приступаю до роботи. Lets Go!

1:50 - поставив завдання, перевірив повідомлення, щоб не забути зробити те, що говорив, що зроблю. В результаті накопичився пристойний список справ. Зараз тільки анонс в соц. мережі кину про те, що я роблю, і вже можна з 2:00 приступати, конкретно.

Слухаю: Matvey Emerson - 60 Minutes Of Sexy Music # 008

2:05 - приступаю додавати нові чокери на дошки оголошень і дивитися статистику переглядів. Такс, дивлюся, оголошено, хоч і рекламується по телевізору, але переглядів у моїх оголошень немає. Реально, по нулях. Може я щось не так роблю або все-таки тут одні продавці, а покупців немає? Дивлюся на товари в своїй категорії - ну є трохи переглядів у інших ... Гортаю далі і бачу, що "Пандора" тупо розділ "Аксесуари" заспамілі своїми товарами, напевно зробили вивантаження з Excel і харош. Мдя. Але все-таки у них товарів є переглядів, а у моїх - ні. Написав в тех. підтримку, нехай дадуть відповідь.

2:20 - заходжу на Шафу. Тут багато показів, що означає, люди тут реально є, але переглядів дуже мало (І начебто назви придумую прикольні, щоб притягнути обивателя, але не клацають. Не уж-то потрібно писати як все: "Нові чокери дешево від 50 грн Київ". ви серйозно? ви б кликнули?

2:41 - Шафа реально крутий магазин, ну як мінімум зручний і швидкий. Всі стильно і модно. Чекаю, коли підуть продажу. Вже додав 6 товарів.

2:50 - переходжу на ріа.ком, теж глухо, як у танку. Але додати потрібно, а раптом) Хоча, врятли, адже не так сталося сидить ЦА.

Експериментую з заголовками, додаю туди тригери, нібито "недорогий", "практичний", "новий", і "для романтиків", "для любові". Не знаю, пропустить модерація чи ні, але подивимося вже в наступний раз.

3:15 - закінчив з ріа.ком, і скажу що, сайту би трохи спритніше бути і теж буде відмінно. 25 хвилин пішло на додавання 11 товарів.

3:21 - зайшов на бесплаткі. Чуть-чуть краще, ніж ріа.ком, чи то пак на пару переглядів більше і навіть є відкриття телефону, але знову таки дзвінків не було.

3:38 - додав 11 чокерів, швиденько. Подивився на конкурентво. Ну це смішно, ні якісних фото, ні цікавого заголовка. Тепер точно розумію, що мої оголошення виділяються. Але це не точно, раптом за тими "звичайним" ай-да клікають більше. Може колись запитаю у таких же продавців, нехай поділяться своєю мудрість (кейсом :))

3:40 - заходжу на об'ява. Тут звичайно на початку поки доберешся до своєї рубрики ... То добре, щоб після додавання товару функція "додати туди ж", це кратно прискорює процес. Шкода зрозумів я це сьогодні, до цього вручну все вибирав і це була каторга.

Інсайд - уважність людини до деталей покращує продуктивність, і взагалі, хороша риса.

Інсайд - уважність людини до деталей покращує продуктивність, і взагалі, хороша риса

Поки що додані лише 18 товарів. Кожні 2 дні поповнюю товар.

3:58 - закінчив з дошками оголошень. Рітаулом, який потрібно проводити кожні 2-3 дні. Витратив на це - 2 години. При цьому не відволікався. Дивно. І це я ще продовжую закривати завдання попереднього забігу. Так-так, я ще не почав робити основний рух .... Ох, чую, сьогодні буде просто капець, але я відчуваю, що зроблю все, як треба!

4:40 - приступаю до того, що буду писати адмінам і питати скільки коштує реклама треку. Пост готувати зараз не буду, але кошторис складу.

5:10 - в списку вже 15 паблік, рухаюся повільно.

5:32 - написав адмінам. У деяких вже дізнався ціни, чекаю їхньої відповіді. Реально щось занадто довго, ніби як Ctrl + c і ctrl + v, але годину витратився (У списку вже 28 паблік. Тепер можна і чай випити. Уже на вулиці світло.

Уже на вулиці світло

Всім пояснив різницю між прямою рекламою і нативной. А то заганяють ціну жорстко.

5:56 17 липня - випив чай ​​і прийшов до думки, що я сьогодні зроблю все зі списку і тим самим - вийду з рутини і займуся тим, що буде відразу приносити гроші - холодні дзвінки і зустрічі. Я мотивований !!!

Отже, 17 липня в 5:56 я закінчив із завданнями 3-го нічного забігу. Спасибі всім, хто дочитав і стежить за процесом!

* - після навантаження м'язи розширюються, деякі називають це «бути на пампе», будь в тренді

Ви коли небудь бачили, щоб лікар говорив: «Ставай лікарем, ми змінюємо світ, рятуємо людей, покращуємо соціум»?
Хто дивився цей фільм?
Чому я так затягнув?
Над ним сміялися: «Тебе ж все одно не видно, навіщо ти так одягаєшся?
Може я щось не так роблю або все-таки тут одні продавці, а покупців немає?
Ви серйозно?
Ви б кликнули?