Налаштування Flash для Google Chrome

Буває іноді в браузері Google Chrome вибиває Flash Player або навантажує сам браузер, для цього ми докладно описали 3 кроку, як можна оптимізувати роботу Flash Player'a для максимально швидкої роботу в браузері. До речі, ті хто ще не скачав браузер Google Chrome - Ви зможете завантажити у нас на сайті на даній сторінці.

Для максимально швидкої роботи Flash-додатки в браузері Google Chrome дуже важливо його правильно налаштувати. Швидкість роботи, багато в чому, залежить не від використовуваного в браузері плеєра, а від того, яким ви користуєтеся браузером.

У Google Chrome під Windows є значний недолік - самостійно він не може правильно налаштовувати роботу плагіна Flash для максимальної швидкості. При цьому рекомендуємо настійно вручну виконати правильні налаштування. На це піде 3-4 хвилини.

1 крок.

Оновити Google Chrome (chrome: // help) браузер.

2 крок.

Завантажити останню версію плагіна Flash для браузера Google Chrome на офіційному сайті Adobe http://get.adobe.com/en/flashplayer/?fpchrome

3 крок.

Встановити плеєр Flash

4 крок. Дуже важливо!

Відкрити сторінку настройки Google Chrome браузер: chrome: // plugins. Тут ви побачите перелік всіх плагінів, які встановлені на вашому браузері. Вгорі переліку буде схожа запис Adobe FlashPlayer (2files) - Version: 11,5,502, 146.

У разі якщо в дужках у вас зазначено число файлів (вище одного), то необхідно виконати налаштування, якщо справа навпроти не буде з плюсом квадратика «Детальніше», то всі налаштування закінчені, перезагрузив браузер з Flash додатком можна продовжити роботу з Flavion Builder програмою.

Якщо такий квадратик є, натиснувши його ви побачите перелік всіх плагінів flash підключених до вашого браузеру. З них включено повинен бути лише один, інакше ваша система використовувати буде кілька процесів при виконанні додатка, що сильно гальмуватиме роботу програми.

Що потрібно виконати?

Всі плагіни включені - відключити крім одного, що знаходиться в папці Windows \ system 32 \, оскільки він саме забезпечує максимальну швидкість при виконанні програми. Виглядати це буде приблизно так:

Буває іноді в браузері Google Chrome вибиває   Flash Player   або навантажує сам браузер, для цього ми докладно описали 3 кроку, як можна оптимізувати роботу Flash Player'a для максимально швидкої роботу в браузері

Налаштування Flash для Google Chrome

5 крок. Перезавантажити сторінку з Flash додатком. При цьому робота плеєра Flash в браузері, значно, повинна прискоритися.

Com/en/flashplayer/?
Що потрібно виконати?