Налаштування групи ВКонтакте: де знаходяться і що треба знати про них

 1. Для чого потрібні налаштування і де вони знаходяться
 2. Основні настройки спільноти ВКонтакте
 3. Інші налаштування спільноти

Привіт друзі!

У сьогоднішній статті я розповім про налаштування групи ВКонтакте. Де їх знайти і що необхідно вказувати в них, щоб ефективніше просуватися в ВК. Вообщем інформація буде однозначно корисної, тому читайте нижче.

Для чого потрібні налаштування і де вони знаходяться

Спочатку, коли ви створюєте спільноти ви відразу ж потрапляєте в налаштування групи ВКонтакте і там вам необхідно виставити всі необхідні дані. Крім цього, зазвичай настройки групи постійно змінюються в залежності від завдань і де потім їх знайти я вам і розповім.

На скрині нижче я показав, де ви можете потрапити в налаштування вашої спільноти, а саме натиснувши кнопку "Управління співтовариством" під аватарки вашої спільноти (в разі публічно сторінки там буде напис "Керування сторінкою".

На скрині нижче я показав, де ви можете потрапити в налаштування вашої спільноти, а саме натиснувши кнопку Управління співтовариством під аватарки вашої спільноти (в разі публічно сторінки там буде напис Керування сторінкою

Основні настройки спільноти ВКонтакте

Давайте пройдемося по основних налаштувань спільноти ВКонтакте.

 1. Имя . Тут все ясно. Тут ви вказуєте назву спільноти. В ідеалі воно має бути оптимізовано під низько і среднечастотний запит по yandex wordstat.
 2. Адреса сторінки. Тут ви можете придумати гарну назву або також оптимізувати під якийсь запит, наприклад vk.com/muzkayaobuv.
 3. Опис спільноти. В описі також необхідно згадувати прямі або непрямі згадування ключових слів, а також виділити своє УТП. УТП - це унікальна торгова пропозиція, тобто те, чим ви відрізняєтеся від інших спільнот по вашій тематиці. Плюс не забувайте про заклик до дії! Воно мотивує людей вступати в ваш паблік.
 4. Тематика спільноти. Тут вибираєте те, що вам близьке за вашої тематики. В принципі цей пункт ні на що не впливає, але краще вибирати саме свою тематику.
 5. Веб сайт. Якщо у вас є веб-сайт, то обов'язково його вказуйте. Зайвий трафік вам не завадить.
 6. Вікові обмеження. Ця галочка потрібна для тих спільнот, контент яких призначений для дорослого покоління. Крім цього, якщо ви кажете вікове обмеження, то ви можете випасти із загального пошуку ВК, в якому зараз є галочка "Безпечний пошук". Цю галочку зазвичай в пошуку не прибирають і спільноти з контентом від 16 років не потрапляють в пошук.
 7. Фільтр коментарів. Це новвоведение ВКонтакте по боротьбі зі спамом. Ви можете включити фільтр по нецензурним повідомленнями і ключові слова та ВК сам буде видаляти подібні повідомлення від учасників групи.
 8. Місцезнаходження. Якщо у вас широка географія, щось не вказуєте го, а якщо ви хочете просуватися в конкретному регіоні, то місце розташування вам необхідно обов'язково вказати.
 9. Далі йдуть обмеження за матеріалами групи (стіна, фото, відео, аудіо, документи, обговорення). Тут уже все залежить від вас. Відкритість цих параметрів означає, що будь-який користувач може проводити будь-які дії. При обмеженому доступі працювати з розділами можуть тільки адміністратори спільноти, а при вимкненому положенні деякі пункти просто не виводяться в інтерфейсі групи.
 10. Окремо розповім про тип групи. Якщо ваша група комерційна і ви щось в ній продаєте, то ставте обов'язково тип групи "Відкрита". Якщо ж ваша група тільки для вузького кола людей, то робіть її закритою або приватної (доступ тільки за посиланням). В цілому рекомендую робити співтовариство відкритим.

Інші налаштування спільноти

Тепер давайте розглянемо інші вкладки. Вкладка "Учасники". Тут ви можете подивитися хто перебуває в вашому співтоваристві, а також при необхідності видалити когось із товариства.

"Чорний список". Тут ви додаєте посилання на тих людей, який погано себе зарекомендували в вашому співтоваристві або порушують його правило.

Остання вкладка "Посилання". Сюди ви додаєте швидкі посилання, які будуть бачити ваші учасники в правій колонці паблік. Сюди можна виносити посилання на інші соц.сети і гарячі теми обговорень наприклад.

сети і гарячі теми обговорень наприклад

Ось в принципі основні настройки спільноти ВКонтакте. Ви можете і самі легко з ними розібратися, але якщо раптом ви зовсім не працюєте в соц.сетях і вам потрібна розкрутка, то можете сміливо звертатися.

Я проводжу консультації, а також допомагаю просувати спільноти ВКонтакте.

Я сподіваюся, що дана стаття була для вас корисною і ви поділитеся з нею посиланням в соц.сетях. Також не забувайте підписуватися на оновлення блогу, щоб бути в курсі всіх подій.

На цьому все, всім пока!

Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?

Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?