Налаштування служб Windows 7 - швидка і необхідна

В операційній системі Windows 7 одночасно працює відразу сто давати сім служб, які запускаються за замовчуванням В операційній системі Windows 7 одночасно працює відразу сто давати сім служб, які запускаються за замовчуванням. Таке їх кількість пригальмовує систему, тому ми рекомендуємо відключити деякі служби, без яких Windows буде працювати набагато швидше і стабільніше.

Усі, хто знайомий з операційною системою Windows знають, що вона, якою б версії не була ОС, для своєї повноцінної роботи використовує фонові додатки, звані службами. У Windows XP, Vista, 7, 8 все замішано на цих службах, тільки в кожній з версій, їх працює різна кількість.

Якщо приводити у вигляді прикладу "сімку", скажімо її "максимальну" редакцію, то кількість постійно запущених фонових служб в ній перевищує 125 додатків. Відзначимо, що всі служби Windows, завантажуються разом з самою операційною системою, тому в залежності від їх кількості, змінюється і час завантаження ОС. Чим менше кількість системних служб, тим швидше відбувається повний її запуск. Служби Windows запускаються паралельно з нею, виконують свої функції, без яких нормальної і безпечної роботи системи бути не може, до числа таких служб можна віднести планувальник завдань, захист від шпигунського ПЗ, мережеві служби, що забезпечують доступ в Інтернет і тд. і т.п. Відповідно, чим більше такого роду додатків запускається, тим більше витрачається ресурсів ПК. Налаштування служб Windows 7, точніше відключення непотрібних (тих, які не обов'язково завантажувати відразу) допоможуть підвищити швидкість завантаження операційної системи і збільшать швидкість її роботи.

Оскільки відключення системних служб може призвести до збоїв в роботі операційної системи, довіряти цю справу слід тільки фахівцям. Новачкам, або тим людям які ще погано розуміють принципи роботи Windows, відключати служби самим вкрай не рекомендується. Але оскільки фахівця можна знайти і в "цифровому вигляді", сьогодні ми розповімо, як відключити непотрібні служби за допомогою спеціалізованої утиліти SMART.

Завантажити програму для роботи зі службами Windows SMART, можна на сайті розробника. Розпакуйте отриманий архів SMART Utility в будь-яке місце на вашому жорсткому диску. Подвійним кліком по виконуваного файлу SMARTv2 запустіть утиліту.

Подвійним кліком по виконуваного файлу SMARTv2 запустіть утиліту

Самостійно і вручну вам не доведеться працювати зі службами, для цього в програмі існує три найбезпечніших режиму містять у собі вже налаштовані шаблони конфігурації ОС.

  • Safe Tweaks - рекомендований нами для використання режим, який автоматично і безпечно відключає близько 20 системних служб. Чому саме він? Тому що використавши цю конфігурацію, ви зможете, як і раніше повноцінно працювати в Windows 7, тобто її функціональність залишиться повністю колишньою. Зате ваш комп'ютер стане набагато швидше і стабільніше працювати.
  • Moderate Tweaks - не дивлячись на те, що даний режим відключить відразу шістдесят системних служб, використовувати його новачкам, і тим, кому важливі мультимедійні можливості ПК не рекомендуємо. У цьому режимі у вашого комп'ютера буде можливість виходу в мережу, також буде працювати і брандмауер, але от подивитися онлайн кіно або прослухати музику ви вже не зможете.
  • Advanced Tweaks - найсильніша конфігурація для оптимізації роботи комп'ютера. Цей режим можна сказати "вирубати" практично всі служби (85%). Будуть вимкнені всі додатки і залишені тільки ті, які потрібні для функціонування Windows. При цьому не виходу в інтернет, не захисту від вірусів не буде, зате продуктивність зросте. Використовуйте цей режим тільки тоді, коли ПК відключений від мережі, і ви не плануєте на ньому запуск мультимедійних додатків.

Власне, щоб застосувати будь-яку з описаних вище конфігурацій, досить її вибрати в списку, як показано на малюнку вище, потім клацнути по кнопці "Apply" і потім в попереджуючому системному повідомлення погодитися натиснути на кнопку "Так", що підтвердити свої наміри. Перезавантажити комп'ютер.

Ось і все, тепер непотрібні для роботи Windows будуть відключені, а сама система буде працювати швидше.

(Поки оцінок немає)

Чому саме він?