Написання SEO і LSI текстів для сайтів і блогів, опис категорій і услугText-Dom

 1. Які завдання вирішує SEO копірайтинг?
 2. Як працює SEO копірайтинг? Коли чекати результатів?
 3. Як ефективно використовувати SEO копірайтинг для просування?
 4. Від чого залежить вартість СЕО копірайтингу і рерайтинга?
 5. На що ще можуть вплинути SEO тексти, розміщені на сайті?

Послуги копірайтера ціни

Щодня в Рунеті більше 60 000 000 чоловік шукають відповіді на свої запити, з них 50% мають комерційний характер. Тільки в доменній зоні .RU на кінець 2014 року було зареєстровано понад 6 000 000 сайтів, але ж є ще інші домени. Такі умови змушують власників комерційних сайтів конкурувати один з одним, щоб отримати цільовий трафік. Ускладнюється становище тим, що ТОП 3 у видачі пошукової системи отримує до 80% трафіку, в той час, як ТОП 10 - лише 15%, і лише 5% трафіку припадає на всі наступні сторінки. Іншими словами, той, хто займає верхні рядки у видачі пошукової системи, отримує практично всіх клієнтів з комерційних запитам. Щоб досягти цих висот і застосовується SEO копірайтинг , Який був і залишається одним з найбільш ефективних способів отримання клієнтів через сайти.

Замовити написання текстів

Переваги SEO копірайтингу при просуванні сайту:

 • Ви охоплюєте величезну аудиторію, оскільки можете охопити велику семантичне ядро ​​за запитами своїх клієнтів;
 • Просування сайту статтями SEO - один з найдешевших способів отримання топові позицій у видачі Google і Яндекс;
 • Це універсальний інструмент, який підійде як для великих, так і для невеликих компаній;
 • Грамотний СЕО копірайтинг відноситься до «білих» способам просування сайтів;
 • Можна розподілити бюджет і почати з малих вкладень;
 • Поліпшуються поведінкові фактори на сайті.

Недоліки просування за допомогою SEO копірайтингу:

 • У деяких висококонкурентних нішах написання SEO-статей може обійтися досить дорого;
 • Просування статтями не приводить до миттєвого результату (як контекстна реклама);
 • Для написання статей потрібно правильно складені технічні вимоги та семантичне ядро;
 • Помилка при виборі копірайтингу для SEO статей може дорого обійтися, адже результату не буде;
 • Велика трата часу на процеси.

Головна ж особливість використання SEO статей - це отримання стабільного органічного трафіку. Це означає, що клієнти будуть до вас звертатися не тільки, поки є гроші в ЯндексДірект (контекстна реклама), а завжди, коли будуть знаходити сайт в пошуку. Це дуже важливо, адже витрати на контекстну рекламу просто не можна порівняти зі вартістю SEO копірайтингу . До того ж, 80% покупців перш, ніж замовити товар або послугу, звертаються в пошуковики для отримання відгуків, аналізу цін і пропозицій.

Які завдання вирішує SEO копірайтинг?

 • Надання потрібної читачеві інформації - про товар, послугу, вартості, ваші переваги, особливості співпраці і так далі. Незалежно від наявності оптимізації на сторінці, текст повинен в першу чергу нести смислове навантаження, приносити користь читачеві, і лише потім впливати на ранжирування в пошукових системах.
 • Просування сайту в Google і Яндекс - правильно написаний текст, з урахуванням сучасних вимог до оптимізації допоможе отримати більш високі позиції в рейтингу пошукових систем. Звичайно, залишається ще маса інших факторів, що впливають на ранжування, однак саме контент в більшій частині визначає позицію в ТОПі Google або Яндекс.
 • Маркетинг і реклама ваших товарів або послуг - SEO-копірайтинг універсальний інструмент , Що дозволяє також у вигідному світлі рекламувати співпрацю з вашою компанією. Тексти можуть стимулювати читача на певну дію: купити, замовити, підписатися, зателефонувати і так далі.

Присутність вашої компанії в інтернеті важливо! Адже, по суті, це новий майданчик для комерційної діяльності, можливість отримати мільйони нових клієнтів, тільки завдяки грамотно організованій комерційної діяльності. Інтернет-ринок переповнений, гравці діють агресивно, використовуючи всі сучасні інструменти для отримання заповітного ТОП3 у видачі Яндекс і Гугл. Але без грамотного СЕО копірайтера в таких умовах просто не обійтися.

Замовити написання текстів

Як працює SEO копірайтинг? Коли чекати результатів?

SEO копірайтинг або рерайтинг - це технологія створення текстів таким чином, щоб впливати на алгоритми пошукових систем. Існує велика кількість факторів, які впливають на позиції сайту, велика частина з яких відноситься до текстового наповнення сайту і внутрішньої оптимізації сторінок. Гугл і Яндекс враховують більше 1 000 факторів при визначенні позиції вашого інтернет магазину або корпоративного сайту, і лише на 50 з них ви не можете вплинути. Решта 950 факторів можуть використовуватися для отримання позиції в ТОПі.

Основне завдання SEOкопірайтінга поліпшити видачу сайту, а досягається це шляхом грамотного написання статей і їх розміщення:

 • Унікальність - текст на сайті повинен бути унікальним, а не скопійованих з чужих ресурсів. Це підвищує довіру пошукових систем;
 • Наявність ключових слів - саме вони впливають на те, по яких запитах будуть вас знаходити в пошуку. Якщо ключових слів в тексті не буде, то вкрай малоймовірно, що ваш сайт поставлять в видачу Google або Яндекс, або перші позиції займуть конкуренти з ключовими фразами, витісняючи вас на ТОП 50;
 • Технічні параметри тексту - тошнотно, вода, заспамленності тексту та інші чинники аналізуються Google і Яндексом, і якщо з ними виникають проблеми, сайт може потрапити під фільтр і повністю зникнути з видачі;
 • Структурованість тексту - вона важлива для читача і для пошукача, оскільки Яндекс і Google зацікавлені у видачі максимально якісного контенту за запитом користувача;
 • Наявність тегів і розміщення тексту на сторінках - підзаголовки, дескріпшн, тайтл, заголовки - все це впливає на видачу пошукових машин.

З такою великою кількістю вступних стає очевидним - SEO копірайтинг і рерайтинг більше нагадують творчість, ніж технічне завдання. Письменник повинен інтуїтивно відчувати якість тексту, надавати користь читачеві, рекламувати товар чи послугу, шукати вигоди і грамотно їх підносити.

Що стосується результатів, жоден SEO фахівець не дасть ніколи точних термінів по просуванню сайту до певних позицій. Причин маса:

 • Алгоритми роботів засекречені, щоб користувачі не могли на них впливати;
 • Чинників ранжирування багато, ідеальне відповідність одному може нівелюватися провалом в інших факторах;
 • Слід враховувати особливості ніші, конкуренцію, цільову аудиторію, сезонність та інші фактори маркетингу.

Можна лише озвучити формальні терміни - стаття індексується протягом 1-60 днів (тобто потрапляє в видачу), «пісочниця» для нових сайтів не дозволяє зайняти високі позиції приблизно протягом 3-6 місяців, наповнення сайту зазвичай займає від 1 місяця. Коли чекати результатів просування SEO статтями ? У кращому випадку - через 1-3 місяці, в гіршому - ви втратите ті позиції, які мали до розміщення неякісного контенту (потрапите під фільтр, знизяться позиції у видачі, «вилетять» ключові запити).

Як ефективно використовувати SEO копірайтинг для просування?

Цей інструмент працює тільки в рамках комплексного просування. І ніяк інакше. Іншими словами, якщо ви замовте якісні, дорогі, бездоганно виконані SEO статті на сайт, але розмістіть їх не за вимогами - ефект різко знизиться. Це ж відноситься до внутрішньої, зовнішньої оптимізації сайту, посилальної масі, дизайну. Тільки в комплексі з іншими інструментами можна отримати високу видачу, обійти конкурентів і отримати мільйони клієнтів через сайт.

Від чого залежить вартість СЕО копірайтингу і рерайтинга?

 • Ціна на SEO копірайтинг в студії ТекстДом - від 200 рублів за 1000 знаків;
 • Вартість рерайтинга СЕО тексту - від 150 рублів за 1000 знаків;
 • Вартість складання семантичного ядра - від 4 доларів США за 1 сторінку.

Перше питання у більшості клієнтів нашої студії - Скільки коштує SEO копірайтинг? Це зрозуміло, адже на ринку зараз розліт цін дуже великий, від 60-80 рублів від новачків, до 5 000 рублів від «гуру» і «майстрів слова». Звичайно, людина боїться переплатити, знайти невиправдано завищений пропозицію, більш того, ніхто не гарантує результат.

Замовити написання текстів

Щоб знайти хорошого СЕО копірайтера, скористайтеся рекомендаціями:

 • Досвід роботи від 5 років в копірайтингу - досвід важливий, адже, як і будь-яке інше майстерність, копірайтинг вимагає частого повторення, вміння вирішувати нестандартно завдання, шукати креатив, виконувати різні за своєю суттю і умов завдання;
 • Бездоганна грамотність - копірайтер повинен вміти писати тексти без помилок, інакше такі статті будуть приносити лише шкоди репутації вашої компанії;
 • Вартість послуг копірайтера повинна бути не менше 200 рублів / 1000 знаків (до 400-500) - все просто, хороший майстер, у якого є постійні клієнти ніколи не буде працювати за ціною нижче за ринок;
 • Профільна освіта - письменники студії ТекстДом мають вищу філологічну освіту, деякі закінчили журфак;
 • Робота з редактором - одна голова добре, а дві - краще. «Дешеві» автори працюють індивідуально, це знижує вартість послуг копірайтера, але призводить до різкого погіршення якості. Навіть якщо автор буде по 3 рази перечитувати текст перед здачею, якщо він припустився помилки - він вже її не знайде, а зможе усунути лише дрібні дефекти;
 • Досвід у вашій ніші - погодьтеся, не кожен автор зможе розібратися в технології будівництва каркасних будинків, металообробці і ветеринарії. Саме тому в нашій студії команда розділена з профільних напрямків: Будівництво, Медицина, ІТ, Комерційні тексти, Блоги і SMM.

Неможливо писати яскраві тексти без багатого словникового запасу. Нудні статті, написані «без душі» ніхто не буде читати, вони, можливо, будуть залучати трафік, але який в цьому користь? Клієнти будуть бачити «простирадло» або грубі помилки в текстах і просто закривати браузер.

Вибирайте копірайтера тільки з портфоліо (приклади робіт), з відгуками клієнтів і достатньою кваліфікацією для вирішення вашого завдання.

На що ще можуть вплинути SEO тексти, розміщені на сайті?

 • Якісно написаний текст, який відповідає в повному обсязі на запит користувача, призводить до природного росту посилальної маси (ще один фактор ранжирування поліпшується);
 • Грамотно написана мотиваційна стаття підвищує прибуток, а не відлякує клієнтів;
 • Використовуючи СЕО копірайтинг в рамках єдиної маркетингової стратегії можна істотно поліпшити PR компанії, працювати з негативними відгуками, відмовами, запереченнями;
 • За допомогою написання статей на сайті легко залучати цільову аудиторію, яка зацікавлена ​​не тільки в покупці, а й у відповідях на інформаційні запити. Наприклад, використовуючи блог, клієнт може знайти відповідь на своє питання, а потім порекомендувати ваш магазин одного;
 • Повне висвітлення переваг, умов, вигод стимулює більшу кількість потенційних клієнтів зробити замовлення. Погодьтеся, якщо на сторінці три пропозиції - вона погано пробуджує «апетит» цільової аудиторії. Але якщо додати більше інформаційних блоків з цікавою інформацією, шанс отримати угоду зростає.

Пам'ятайте, сайт працює цілодобово і приносить дохід роками! Чим швидше ви візьмете професійного SEO копірайтера , Тим швидше знайдете нових клієнтів, які постукають в вашу віртуальну двері!

Замовити написання текстів

Які завдання вирішує SEO копірайтинг?
Як працює SEO копірайтинг?
Коли чекати результатів?
Як ефективно використовувати SEO копірайтинг для просування?
Від чого залежить вартість СЕО копірайтингу і рерайтинга?
На що ще можуть вплинути SEO тексти, розміщені на сайті?
Які завдання вирішує SEO копірайтинг?
Коли чекати результатів?
Як ефективно використовувати SEO копірайтинг для просування?
Від чого залежить вартість СЕО копірайтингу і рерайтинга?