написання текстів для сайту, seo копірайтінг вороніж

 1. Копірайтинг сьогодні: суть і актуальність
 2. SEO-копірайтинг - особлива техніка написання текстів «під розкрутку»
 3. Яким повинен бути якісний СЕО-копірайтинг
 4. Варіанти копірайтингу, пропоновані веб-студією «Аспект-Воронеж»
 5. Ціна продає тексту: скільки коштують послуги копірайтингу
 6. Бриф з копірайтингу: що потрібно для написання конкретного тексту
 7. Професійний копірайтинг від веб-студії «Аспект»: робота над рекламним текстом поетапно

Написання тексту для головної сторінки, про компанії, інших іміджевих текстів - від 2 000 рублів / 1 000 друкованих знаків
SEО -копирайтинг, заповнення текстами інших розділів сайту - від 1 000 рублів / 1 000 друкованих знаків

Слово «копірайтинг» англійського походження і в буквальному перекладі означає «написання тексту під копірку». Згодом копірайтинг придбав кардинально інший зміст і став відображати зовсім іншу діяльність.

Ваших потенційних клієнтів приваблює нова корисна інформація? Яку інформацію при цьому розміщує більшість власників сайтів? У кращому випадку тексти будуть написані штатним секретарем, в гіршому - скопійовані з інших джерел. Такі текстові матеріали, як правило, не представляють ніякої цінності: вони не тільки стомлюють відвідувачів сайту, але і б'ють з розмаху з актуальних позиціях сайту в пошуковій видачі своєї вторинністю і шаблонним підходом.

Причина такого збігу обставин полягає в нерозумінні того, наскільки важливо для інтернет-ресурсу сьогодні мати якісний текстовий контент. Написання текстів для сайту - унікальних, грамотно структурованих, що забезпечують легкість сприйняття і містять максимум корисних відомостей - одна з ключових завдань в рамках проведення заходів щодо просування сайту, а також важлива складова іміджу компанії.

Копірайтинг сьогодні: суть і актуальність

Копірайтинг сьогодні: суть і актуальність

Спочатку копірайтинг означав складання і написання рекламних текстів. Однак зараз він сприймається як більш широке поняття і передбачає написання унікальних текстів будь-якого характеру.

Будь-яка розміщена на сайті текстова інформація повинна бути не тільки унікальною, але і відповідної тематики ресурсу, будь то опис товарів, розважальні статті або новини.

До сайтам, які оновлюються регулярно, пред'являються особливо жорсткі вимоги - приблизно ті ж, що і до телеканалів з чіткою сіткою мовлення. Багато інтернет-користувачі вже сформували власний список сайтів, до яких вони звертаються регулярно в пошуках свіжої інформації. Якщо ж один з них не оновлюється протягом декількох днів, призначений для користувача інтерес поступово згасає. Тому необхідно спочатку визначитися з метою створення сайту і планованої частотою оновлення інформації. Досвідчені веб-дизайнери рекомендують відмовитися від новинного блоку на сайті, якщо ви не зможете поповнювати його свіжими новинами на регулярній основі.

SEO-копірайтинг - особлива техніка написання текстів «під розкрутку»

Навіть самий аскетичний дизайн сторінки відходить на другий план, якщо користувач із захватом вчитується в захоплюючий і змістовний текст. Переймаючись довірою і чимось на зразок подяки до тексту, він починає довіряти і рекламованої компанії, підсвідомо сподіваючись на високу якість товарів і послуг. Будь-який текст на сайті комерційної організації можна назвати рекламним, тому що в кінцевому підсумку його мета - залучення та утримання клієнта.

Рекламний текст, складений за законами пошукового просування, - це результат так званого SEO-копірайтингу. У такому тексті співіснують і яскравий маркетинговий акцент у вигляді заклику до покупки, і ключові слова, за якими відбувається просування сайту .

По суті, СЕО-копірайтинг - це делікатне з'єднання креативу з технічними вимоги пошукової оптимізації. Копіпаст тут не спрацює, важливо відчувати ту тонку грань між відвертим рекламним спамом і абсолютно ненав'язливим способом презентації товарів і послуг. Текст повинен виглядати максимально природним, але при цьому містити прямі та / або розбавлені входження ключових виразів.

Сайт - це не тільки віртуальне представництво вашої компанії в красивій обгортці, це потужний інструмент продажів, який необхідно активувати, і SEO-копірайтинг укупі з іншими обов'язковими для SEO-просування діями дозволить вашому ресурсу «вистрілити», тобто зайняти лідерські позиції пошукової видачі.

Яким повинен бути якісний СЕО-копірайтинг

Зрозуміло, якщо у вас є геніальна бізнес-ідея, надати їй словесну форму необхідно з професійною допомогою. СЕО-копірайтинг допоможе вам донести до покупця конкретну інформацію в ємною і запам'ятовується формі.

Якісно текстовий контент для сайту відповідає таким вимогам:

 • Залучення цільової аудиторії. Якісний копірайтинг здатний на багато що, в тому числі зловити користувача «на гачок» і утримати на вашому сайті. При цьому фахівець пускає в хід як класичні рішення на кшталт заклику до дії або яскравого заголовка, так і нестандартні прийоми впливу на користувальницьке свідомість.
 • Максимальна інформативність і легкість сприйняття. Одна з найважливіших задач професійного копірайтингу - подати інформацію в полегшеному для розуміння вигляді, але без зайвої примітивності, дотримати стрункість мови і ємко вписати в текстовий масив корисну для користувача інформацію.
 • Спонукання до дії. Тексти, в яких робиться наголос на такі слова як «зверніться», «зателефонуйте», «напишіть», «заповніть», «купите», буквально провокують потенційного клієнта і спонукають до вчинення відповідної дії.
 • Унікальність. Мало хто розуміє, що плагіат в текстовому контенті негативно відбивається на позиціях сайту в пошукових системах. Використання копипаста - вірний шлях до пессимізації сайту, тобто зниження його позицій в результатах пошуку або навіть виключення з індексації. Таким чином ви відкриєте шлях до вершини пошукової видачі для своїх конкурентів, а цього ніяк не можна допустити.

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт приносив реальний дохід, послуга копірайтингу від веб-студії «Аспект-Воронеж» допоможе вам його монетизувати.

Варіанти копірайтингу, пропоновані веб-студією «Аспект-Воронеж»

Варіанти копірайтингу, пропоновані веб-студією «Аспект-Воронеж»

Копірайтинг - досить ємне поняття, і в нашій веб-студії ви можете замовити не тільки чистий копірайтинг, а й родинні йому послуги, що мають на увазі виконання тих чи інших маніпуляцій з текстовим матеріалом:

 • Класичний копірайтинг - створення оригінальних текстів будь-якої тематики та обсягу.
 • SEO-копірайтинг - робота з ключовими виразами і написання 100% унікальних текстів для ефективної розкрутки сайту.
 • Рерайтінг - переказ існуючого тексту своїми словами аж до досягнення нею унікальності.
 • Регулярне інформаційне наповнення сайту - прес-релізи та статті, ведення новинних колонок, огляди та інші публікації для інтернет-ЗМІ.
 • Спічрайтінг - написання грамотної мови для громадських, офіційних заходів, подача інформації «про себе».
 • Розробка рекламних слоганів - створення короткої ємною фрази, що підкреслює переваги саме вашої фірми, послуги або товару.
 • Редагування текстів - перевірка орфографії, пунктуації та стилістики наданих текстів.

Ціна продає тексту: скільки коштують послуги копірайтингу

Якісний контент - обов'язково умова, якщо ваш сайт дійсно хоче претендувати на топові місця пошукової видачі і прихильність інтернет-користувачів. Тому копірайтинг - абсолютно не та послуга, на якій варто заощаджувати.

Вартість копірайтингу в веб-студії «Аспект-Воронеж» - від 800 рублів / 1000 знаків. І знову це загадкове «від»: остаточна вартість послуги залежить від декількох факторів:

 • Складність і специфіка теми. Все логічно, адже чим складніше тематика, тим вищою буде ціна написання унікального тексту. Погодьтеся, підготувати текст про принади гастрономічного відпочинку в ресторані і зробити змістовний огляд найбільш затребуваних юридичних послуг - абсолютно різні задачі, кожна з яких вимагає індивідуального розрахунку вартості.
 • Обсяг тексту (замовлення). Очевидний фактор, що впливає на ціну копірайтингу. Об'ємні замовлення займають відповідну кількість часу, а час роботи фахівця - гроші.
 • Терміни. Мається на увазі так звана доплата за швидкість. Якщо замовнику необхідний текст в терміновому порядку і він встановлює конкретний дедлайн, вартість послуги може зрости.
 • Необхідність в SEO-копірайтингу. Приставка SEO означає ніщо інше як необхідність написання тексту і його наповнення ключовими виразами. Безумовно, вартість такої роботи буде істотно вище, ніж у випадку з класичним копірайтінгом.

Точну вартість послуги вам повідомлять наші менеджери після узгодження деталей замовлення.

Бриф з копірайтингу: що потрібно для написання конкретного тексту

Бриф з копірайтингу: що потрібно для написання конкретного тексту

Тексти бувають різними: одні націлені на точний опис вашого товару і послуги, інші носять виключно рекламний характер і містять супутні переконання в необхідності співпраці, а треті можуть бути абсолютно інформаційними без явного рекламного підтексту. Стиль написання визначається виходячи із специфіки діяльності вашої компанії.

Для того щоб готовий текст відповідав вашим очікуванням, ми розробили спеціальний бриф з копірайтингу. Це своєрідна анкета зі списком питань, відповіді на які дозволять зорієнтувати фахівця щодо стилістики, обсягу і манери подачі текстового матеріалу. В даному опитуванні ви можете позначити свої переваги або, навпаки, вказати теми, які небажано торкатися.

При необхідності написання вузькоспеціалізованого тексту, від замовника може знадобитися додаткова документація, буклети або посилання на авторитетні джерела в інтернеті.

Для ознайомлення з нашим брифом, ви можете скачати його в форматі .doc

Професійний копірайтинг від веб-студії «Аспект»: робота над рекламним текстом поетапно

Результат якісного копірайтингу - текст, що продає, горезвісний «двигун торгівлі». Це не просто елементарне дотримання грамотності або витончена гра слів, оформлена в цілісний текстовий масив, це розуміння психології споживача, навик ненав'язливого переконання в скоєнні необхідних клієнту дій і навіть в деякому роді маніпуляція.

При надходженні заявки на копірайтинг, робота нашої веб-студії будується за наступною схемою:

 1. Заповнення брифу. Замовником заповнюється анкета, яка потім аналізується копірайтером. На основі заповненого брифа приймається рішення про те, як саме буде збудований текстовий матеріал і яка манера подачі інформації виявиться найбільш оптимальною.
 2. Збір інформації. У деяких випадках потрібна додаткова інформація від клієнта, яка може бути отримана в ході телефонної розмови, по електронній пошті. Це дозволить фахівцеві найбільш глибоко зануритися в цю тематику і сформувати грамотний текстовий контент.
 3. Народження ідеї. Після аналізу всієї отриманої інформація, народжується ідея, настає творче осяяння і точне розуміння того, як найкращим чином поєднати унікальність, креатив і вимоги клієнта.
 4. Безпосередньо написання тексту. У міру написання тексту відбувається його структуризація, дроблення на логічні абзаци, введення декількох заголовків, розстановка акцентів, формування маркованих списків, тобто оформлення за всіма канонами якісного копірайтингу.
 5. Коригування. Написаний текст перевіряється на читабельність, орфографічну, пунктуаційну і смислове грамотність, а потім коригується на розсуд спеціаліста.
 6. Подання клієнту. Остаточний варіант відправляється на узгодження клієнту. При необхідності вносяться чергові правки.

  Послуги копірайтингу, в тому числі SEO-копірайтингу від веб-студії «Аспект» - то, що вам дійсно необхідно для презентабельного інформаційного оформлення вашого сайту.

Ваших потенційних клієнтів приваблює нова корисна інформація?
Яку інформацію при цьому розміщує більшість власників сайтів?