Навчальні курси для власників сайтів

Щодня нам приходять тисячі листів із запитаннями від власників сайтів. Відповіді на багато з цих питань вже представлені на наших сервісах і в допомоги. Головне - знати, де можна знайти додаткову інформацію, і розуміти основні принципи роботи того чи іншого сервісу. Тому ми вирішили створити кілька навчальних курсів, перший з яких відкрили сьогодні - курс навчання пошуковим технологіям «Основні принципи індексування» .

«Основні принципи індексування»


Отже, щоб сайт був добре представлений в пошуку, потрібно, щоб він був проіндексований і дійсно допомагав користувачам у вирішенні їхніх завдань. В курсі «Основні принципи індексування» ми постаралися дати відповіді на всі найчастіші запитання, пов'язані з тим, як додати сайт в Яндекс і налаштувати його видимість в пошуку. У кожному з уроків описуються не тільки проблеми, які часто виникають з сайтом, а й способи їх вирішення за допомогою одного з інструментів Яндекс.Вебмайстер .

Цей курс буде корисний всім, хто починає вникати в тонкощі створення і просування сайтів. Просунуті ж користувачі зможуть перевірити себе по кожній з тем за допомогою невеликого тесту, і, при необхідності, відразу оновити свої знання.

Кожен урок складається з декількох частин: на початку описується його суть, потім докладно розбираються основні питання, що виникають по даній темі, далі йде невеликий відеоматеріал, в якому показується, які налаштування потрібно зробити, щоб уникнути описаних вище проблем. У розділі «Рада» зібрані рекомендації за підсумками уроку. Крім того, тут же можна пройти тест для закріплення знань і спробувати поліпшити сайт за допомогою тільки що пройденого матеріалу.

Давайте вчитися поліпшувати сайти разом!

команда Яндекс.Вебмайстер