Навчання з лиж на сноуборд

  1. В чому різниця?
  2. Навчання для новачків
  3. На які деталі звернути увагу

Є випадки, коли лижник хоче стати сноубордистом. Процес перенавчання не такий простий, як може здатися на перший погляд, але збагачує незабутніми враженнями.

Процес перенавчання не такий простий, як може здатися на перший погляд, але збагачує незабутніми враженнями

В чому різниця?

Давайте трохи подумаємо: в чому різниця між цими двома альпійськими видами спорту? Основні умови, необхідні для занять цими видами спорту, такі як сніг, схили, гравітація і канти дощок і лиж однакові. А ось спорядження і положення тіла відрізняються!

Вирішальним фактором у сноубордингу є асиметрія. В цьому випадку твердість дошки є другорядною. Другим вирішальним фактором є одночасний рух двох ніг, найцікавіше з точки зору лижника. Але гармонія вражаючого руху сноуборду обумовлена ​​саме цими двома факторами.

Сноуборд, а також лижі пропонують унікальні відчуття завдяки краях цих спортивних снарядів. Під час руху головна роль належить кантам. Вага повинна розподілятися однаково і рівномірно по всьому колу повороту. Це може бути досягнуто тільки в тому випадку, якщо все тіло рухається в цілому.

Саме з цієї причини заточка кантів є дуже важливим етапом перед початком спортивного зимового сезону. Правильна заточка збільшує стійкість спортсмена на сноуборді або лижах. Гальмівний шлях зменшується, а маневреність покращується. Детальніше про послугу заточування кантів можна дізнатися по телефону +7 (499) 755-71-23 та на сайті http: //заточка-кантов.москва . Майстерня розташована за адресою м Москва 2-й Нагатінський ін., 6, стор. 2.

Навчання для новачків

Початківці сноубордисти майже завжди починають з м'якого обладнання. Це облягає вивчення базових навичок безпечної ковзання. Для початку вивчається простий рух перпендикулярно лінії падіння, де вага розподіляється рівномірно на обидві ноги.

На такому обладнанні набагато легше вчити ковзання в віражах. Після цього етапу настає великий поступ. Але тих, хто досягає рівня ідеальних поворотів на кант дуже мало, близько 15% навчальних. Зазвичай це ті, у яких був успішний досвід катання на лижах.

Нарешті, потрібно згадати, що після тижня навчання, часто можна почути від деяких лижників, що вони вважають, що сноуборд набагато складніше у використанні.

На які деталі звернути увагу

Початківці можуть вважати, що ця асиметрична позиція зруйнує гармонію руху. Але, навпаки, вона полегшує гармонію. Ті, хто дійсно відчують особливі відчуття цього виду спорту, це просунуті лижники.

У перші години навчання, більш просунуті лижники, отримують тільки одна перевага: вони вже знають гори. Оскільки сніг ковзає також, вони можуть на схилах збільшити швидкість, але в кінці їм все одно доведеться гальмувати.

Ці ідеї очевидні навіть для новачків, але, на жаль, вони не пов'язані з досвідом. Більш просунуті лижники вже пережили цей досвід, тому вони набагато більш інформовані. Вони набагато більше піклуються про інших і про свою власну безпеку. Вони помічають багато нюансів, які допомагають уникнути нещасних випадків.

В чому різниця?
В чому різниця?
Давайте трохи подумаємо: в чому різниця між цими двома альпійськими видами спорту?