Навіщо оптимізувати зображення для сайтів?

Подробиці 18.04.2018 6:56

Оптимізація зображень включає в себе комплекс заходів, спрямованих на стиск картинок і настройку їх характеристик для правильного відображення їх на сайті Оптимізація зображень включає в себе комплекс заходів, спрямованих на стиск картинок і настройку їх характеристик для правильного відображення їх на сайті. Більшість фахівців з просування сайтів кажуть, що оптимізація зображень є доволі специфічною галуззю СЕО. Тому перш ніж почати роботи з графічними зображеннями для сайтів, необхідно для початку ознайомитися з рекомендаціями професіоналів. Важливо пам'ятати про те, що до графічного контенту використовуються зовсім інші методи ранжирування, ніж до текстового.

З грамотної оптимізацією зображень ви зможете забезпечити свій сайт стабільним трафіком. В такому випадку ваша графіка буде отримувати високі позиції в пошукових системах в розділі «Картинки», що теж збільшить відвідуваність сайту. Оптимізовані зображення досить добре індексуються пошуковими системами, а це дає можливість створити релевантну сторінку. Ну і звичайно ж правити підібрана тематична картинка - це джерело залучення посилальної маси на домен.
Технологія оптимізації зображень вимагає дотримання деяких норм і правил. Щоб оптимізувати графічний контент, потрібно враховувати ряд чинників, за допомогою яких робота сайту прискориться, і він стане більш помітним для пошукових систем. Перше, що необхідно зробити, створити альтернативний текст (ALT tags), він необхідний для перегляду сайту в текстовому режимі. Дуже часто користувачі відключають в браузері показ зображень, щоб заощадити трафік, тому ALT tags тут важливий. Основне завдання альт тегів - пояснити відвідувачеві сайту, що має бути на зображенні.

Файл не повинно суперечити зображенню, а коротко і ємко описувати його. Оптимізоване ім'я файлу теж підвищує позиції картнок в пошукових системах. Оптимізація зображень стосується не тільки картинки, але і всього контенту сторінки. Матеріали сайту вважаються ключем зображення, чим вище сторінка в рейтингу пошуку, тим вище буде рейтинг і у картинки. Дуже позитивно впливають на просування картинки і сайту посилання на зображення з зовнішніх джерел. Чим більше ресурсів посилається на ваше зображення, тим більше буде збільшуватися ТИЦ.

Останнім етапом оптимізації зображень є обсяг і розмір. Пошуковики і користувачі вважають за краще сайти на яких картинки вантажаться швидко. Адже якщо сайт буде завантажувати великі зображення кілька хвилин, відвідувач просто закриє сторінку і піде далі. Тому перед завантаженням картинок увійти Ви повинні їх стиснути, щоб сторінка відкривалася якомога швидше.

Читайте також: