Навіщо потрібні SEO тексти на сайті?

Сайт вважається успішним, якщо він займає перші позиції в пошуковій системі. Тоді можна розраховувати на значну кількість відвідувачів і великий, а головне постійний інтерес до ресурсу. На довгоочікувані позиції виводять сайт пошукові роботи, які регулярно проводять моніторинг матеріалів, розміщених на сторінках. І тільки правильно оформлені тексти для сайту , Унікальні і цікаві, сприятимуть інтенсивному просуванню ресурсу.

Найефективнішими в роботі по оптимізації сайту вважаються SEO-тексти. Але що ж таке SEO-текст, і навіщо він потрібен на сайті? Спробуємо розібратися.

Сайт залишиться конкурентоспроможним в пошуковій системі, якщо на його сторінках регулярно з'являтиметься новий матеріал - і звичайний копірайт, і оптимізовані статті, SEO-тексти Сайт залишиться конкурентоспроможним в пошуковій системі, якщо на його сторінках регулярно з'являтиметься новий матеріал - і звичайний копірайт, і оптимізовані статті, SEO-тексти. А тому розміщувати новини, унікальні статті, відстежувати коментарі, відповідати на питання відвідувачів необхідно із завидною періодичністю, хоча б раз на тиждень. Слід діяти за принципом: приділяєш багато уваги оптимізації сайту - отримуєш нових відвідувачів.

Другий, але не менш важливий принцип - розміщувати тільки унікальний контент, не запозичений з інших ресурсів. Обдурити пошукових роботів не вдасться, вони в першу чергу перевіряють текст на унікальність.

Третій принцип - використовувати правильно написані SEO-тексти, інформаційні та корисні, з вигідно підібраними ключовими словами.

  • Тексти для сайту обов'язково повинні бути інформаційно насиченими, добре структурованими.
  • оптимальний обсяг SEO-тексту - 500-3000 слів. Невеликі «нотатки» пошукові роботи пропустять, не вважаючи за їх корисним матеріалом.
  • Обираються для тексту ключові слова краще повторити 3-4 рази, але за умови, що увіллються вони в сенс органічно і ненав'язливо.
  • Тексти, перенасичені ключовими словами, пошуковими роботами будуть відфільтровані як спам. А це означає, що оптимізація сайту виявилася безуспішною.
  • Ключові слова в SEO-текст вводяться без змін, без розділових знаків. Краще, коли вони розміщені на початку або в середині статті, один від одного відокремлені кількома реченнями.
  • Важливий показник якісного SEO-тексту - це щільність ключових слів, вона повинна бути оптимальною і складати десь 5-7%, не більше.
  • Вигідно в статті використовувати і розмітку HTML.
  • Робимо акцент на заголовку статті, він обов'язково повинен містити високочастотне ключове слово.

Необхідно пам'ятати, що оптимізація сайту і розміщених на ньому статей - не такий вже й складний процес, проте підходити до нього варто з розумом. Цікавий і унікальний SEO-текст повинен стати основним інструментом просування.

Замовити оптимізовані тексти для сайту ви можете по телефону +38 (063) 401-25-99, +38 (066) 993-59-93 або написавши нам за адресою [email protected] Ми забезпечимо ваш сайт ідеальними текстами!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Але що ж таке SEO-текст, і навіщо він потрібен на сайті?