Названі кращі топ-менеджери України

  1. Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших », підготовлений командою Delo.UA, визначив сотню кращих топ-менеджерів...
  2. ТОП-100 найкращих топ-менеджерів України
  3. ТОП-100 найкращих топ-менеджерів по галузям

Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших », підготовлений командою Delo.UA, визначив сотню кращих топ-менеджерів України

Цього року рейтинг «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України »показав несподівані результати. У рейтингах минулих років лідерами ставали сировинники - аграрії і металурги, тобто експортне ядро ​​економіки. Зараз стався злам в традиційної економічної моделі країни, адже в першу десятку кращих топ-менеджерів за підсумками 2016 року увійшли також керівники головних повітряних воріт країни, великого автодилера і машинобудівної компанії.

Хочеться вірити, що це симптом початку одужання економіки, адже, враховуючи фінансові результати минулого року, можна констатувати, що багато сфер бізнесу почали повертатися на докризовий рівень.

Але докладніше про це ми поговоримо в вересневому номері журналу «ТОП-100. Найбільші компанії України ». Методологія Список топ-менеджерів для подальшої оцінки формувався на базі рейтингів «ТОП-100. Найбільші виробничі компанії України »і« ТОП-100. Найбільші компанії сфери послуг »за 2016 рік.

У фінальний список увійшли СЕО найбільших компаній України за рівнем доходу в 19 галузях, які очолювали компанії в 2016 році. Всього ж в рейтингу взяли участь майже 300 топів з різних індустрій.

На фінальний бал кожного учасника впливали три оцінки. 50% склала рентабельність чистих продажів компанії за минулий рік, 30% - оцінка топ-менеджерів 10 профільними HR-експертами за такими критеріями, як особиста, інноваційна і корпоративна ефективність, і 20% - голоси читачів Delo.UA, які вони віддали топ- менеджерам під час онлайн-голосування на сайті. В онлайн-голосуванні в цьому році не обійшлося без накруток, хоча ми з року в рік наполегливо просимо PR-департаменти компаній не користуватися сумнівними способами для збільшення кількості голосів. Показання рентабельності і читацького голосування через великий розкид нормувалися, щоб отримати значення балів від 0 до 100.

Для того щоб рейтинг максимально повно відображав картину за минулий рік, ми скористалися фінансовою звітністю за 2016 рік. У компаній, які не оприлюднювали її публічно, була можливість надати свої дані нашому аналітичному відділу, в іншому випадку вони втрачали 50% балів в рейтингу.

ТОП-100 найкращих топ-менеджерів України

ТОП-100 найкращих топ-менеджерів України

ТОП-100 найкращих топ-менеджерів по галузям

джерело: https://delo.ua