Не сподівайтеся утримати людей на сайті SEO-текстами

Не сподівайтеся утримати людей на сайті SEO-текстами

Коли ви готуєте тексти для свого сайту, дуже хочеться, щоб кожна сторінка не тільки викликала бажання купити, та побільше, але і була вище в пошукових системах.

Однак перед тим як поставити завдання копірайтер, задумайтеся ось про що.

Текст на сайті здатний вирішити одну з двох завдань: залучати SEO-трафік або утримувати увагу «живого читача». Одночасно дві ці завдання він вирішувати не може.

У першому випадку це буде текст для пошукових роботів, який в 99% випадків потрапить під визначення «кров з очей».

У другому випадку у вас буде простий людяний текст, який затримає увагу читача.

Притягти людини на сайт простіше, ніж утримати його там. Для залучення можна використовувати сотню інструментів, а ось для утримання - по пальцях перерахувати (текст, картинки, зручний онлайн-сервіс типу калькулятор і щось там ще).

Тепер висновок. Якщо ви будете основні тексти сайту використовувати для SEO-просування, то тоді для захоплення уваги користувача і стимулювання покупки у вас майже нічого не залишиться.

* Це не означає, що не треба взагалі думати про SEO. Просто думайте про нього головою і відокремлюйте мух від котлет, а цілі від завдань.

Автор ради

Анна Логіновская,
Digital consulting & production

Digital-поради - маленькі замітки про професійні хитрощі, 3-5 абзаців. Надсилайте ваші поради на [email protected] з темою «Digital-рада».