Нелегальні способи розкрутки сайтів

  1. Різниця між білою і чорною розкруткою
  2. Нелегальні способи розкрутки

Сайт без розкрутки - неефективний сайт

Сайт без розкрутки - неефективний сайт. Для того, щоб сторінка в інтернеті привертала велику кількість потенційних клієнтів для вашого бізнесу, вона повинна перебувати у верхніх рядках результатів пошукових запитів. А без грамотного і послідовного просування цього ніяк не добитися. Розкрутка сайтів включає в себе безліч різних методів, але не всі з них є законними.

Різниця між білою і чорною розкруткою

Різниця між білою і чорною розкруткою

Розрізняють «білу», «сіру» і «чорну» розкрутку сайтів. Перший варіант є абсолютно законним і включає в себе пошукову оптимізацію та оптимізацію сторінок для пошукових систем, вставку мета-тегів і ключових слів, використання контекстної реклами і таргінг маркетингу, а також багато інших методів. Чорна розкрутка сайтів - це нелегальні методи, за використання яких сторінку можуть заблокувати в пошукових системах.

«Сіра» розкрутка - це поєднання легальних і нелегальних методів, при якому сторінку теоретично не можуть заблокувати, але її просування засноване на неприпустимих методах.

Нелегальні способи розкрутки

Існує велика кількість методів нелегальної розкрутки сайту. Практично всі вони засновані на створенні неякісного контенту з метою того, щоб користувач, навіть не бажаючи того, перейшов на просувний сайт. Ось найпопулярніші способи чорної розкрутки:

  • Спамдексинг - найпопулярніший і старий метод нелегальної розкрутки, що має на увазі генерацію пошукового спаму. Різновидів спамдексинг існує безліч. Основний його ознака - це величезна кількість ключових слів в тексті, що роблять його неінформативним і погано читабельним. Також під спамдексингом може матися на увазі використання тільки прямих відмін ключових фраз, підвищення «ваги» ключових слів за рахунок виділення їх тегами і багато іншого.
  • Дорвеи - автоматична генерація односторінкових сайтів, які перенаправляють користувача на просувний сайт.
  • Клоакинг - метод, при якому пошуковий робот і реальний користувач, при переході по одній і тій же посиланням, потрапляють на різні сторінки.
  • Крадіжка контенту - коли контент з одного сайту просто копіюється і вставляється на інший.
  • Автоматична агрегація контенту - механічне розмноження або рерайт текстів.

Варто зауважити, що всі вищеописані технології розкрутки давно застаріли, а пошукові системи навчилися з ними ефективно боротися. При використанні чорної розкрутки користь від неї дуже невелика, тому краще все-таки користуватися легальними методами. Біла розкрутка сайтів - це ваш шлях до успіху.