Неправдиві споживачі: Google подає до суду SEO провайдера Local Lighthouse

Google подав до суду на місцевий маяк. Постачальник SEO претендує на те, що він є субпідрядником Google і обіцяє платіж на першій сторінці результатів за плату в розмірі $ 100.

Починаючи з середини 2014 року, постачальник пошукової оптимізації в Південній Каліфорнії, який постачає місцеві маяки, заважає споживачам "небажаними автоматизованими телефонними дзвінками", що дає їм "помилкові гарантії для ранжирування перших сторінок в результатах пошуку Google". як Ars Technica Торгові представники компанії також спотворювали відносини між місцевим маяком і Google.

Серед іншого, працівники стверджують, що споживачі є субпідрядниками компанії Google або навіть працюють для Google. Збір у розмірі 100 доларів, місцевий маяк за його послуги, переходить безпосередньо до Google. Крім того, вони пообіцяли, що сайти клієнтів Lighthouse з'являться "кілька разів на першій сторінці".

За даними Google, ці заяви порушують, крім усього іншого, закони проти реклами, що вводять в оману, та права торговельної марки Google. Земля пошуку Крім того, щонайменше п'ять інших цивільних позовів тривають проти місцевого маяка за порушення Закону про захист прав споживачів телефонів, який забороняє автоматизовані телефонні дзвінки без згоди споживачів. Цивільні позови були подані в штатах Каліфорнія, Північна Кароліна, Вашингтон і Орегон.

В одному запис в блог Сам Google робить судовий позов громадським, в якому компанія також взагалі розглядає питання автоматизованих рекламних дзвінків. "Google важко обробляти виклики, тому що вони часто використовують не відстежувані телефонні номери, назви компаній і величезні глобальні мережі посередників", - пише Google.

Тільки в 2014 році регулятор зв'язку Федеральної комісії з питань зв'язку (FCC) отримав близько 215 тисяч скарг, повідомляє Google. На ФТК це близько 150 тис. Скарг на місяць. Google також зазначає, що в США, згідно з FTC, всі дзвінки з раніше зареєстрованими пропозиціями продажу є незаконними, якщо компанія, що дзвонить, раніше не отримувала письмового схвалення для рекламних дзвінків. Постраждалі радять Google повідомити про виклики FTC і FCC.

[З матеріалу Стефана Байерсмана, ZDNet.de ]

Порада. Наскільки добре ви знаєте Google? Перевірте свої знання - з вікториною на silicon.de.

Наскільки добре ви знаєте Google?