Нова книга про стиль управління Джобса і 8 рекомендацій для СЕО

  1. Новоспеченому CEO на замітку:

26 квітня на книжкових полицях з'явиться нова книга, присвячена Стіву Джобсу

26 квітня на книжкових полицях з'явиться нова книга, присвячена Стіву Джобсу. На відміну від гучної біографічної роботи Уолтера Айзексон , "Шалено просто: одержимість, яка привела Apple до успіху" ( "Insanely Simple: The Obsession That Drives Apple's Success"), написана Кеном Сігалла (), робить акцент на стилі управління Стіва і його особисті якості, які підняли Apple на небачену висоту.

Сігалл, директор з маркетингу, який працював зі Стівом в NeXT і Apple, виділив вісім ключових правил управління, які забезпечили Apple нищівний успіх.

Сігалл, директор з маркетингу, який працював зі Стівом в NeXT і Apple, виділив вісім ключових правил управління, які забезпечили Apple нищівний успіх

Новоспеченому CEO на замітку:

Простіше завжди краще: Рада Джобса: "Один продукт, одна коробка".

Прямота в спілкуванні дійсно працює: "прямота не залишає місця плутанині, чвар, нерозуміння".

Хороший лідер повинен вміти стояти на своєму: Джобс ігнорував критику і це дозволяло йому рухатися до поставлених цілей.

Маленькі групи працюють краще: Обмежте коло людей, залучених до вирішення завдання, уникнувши тим самим непотрібних суперечок.

Чи не ускладнюйте завдання і рухайтеся швидше: Проекти Apple готуються протягом місяця.

Немає нічого кращого простих імен: Apple не наймає експертів з неймінг (naming experts), довіряючи своїм командам і групам консультантів по маркетингу.

Побільше простоти: Чи не 5-гігабайтний модуль пам'яті в iPod, а "тисячі пісень в твоїй кишені".

Простота працює навіть в продажах: Фокусуйтеся на якості, кількох основних характеристиках і не забудьте про дизайн і відмінне обслуговування.

Звичайно, це лише мала частина представлених Сігалла рекомендацій, але навіть вони дозволяють припустити, що нас чекає на 240 сторінках його книги. Книга вже доступна для попереднього замовлення в,,,. Мова, природно, англійська, щодо перспектив російського перекладу поки все туманно.