Новини - Як заробити в Інтернеті - RedSurf - система активної розкрутки для Вашого сайту

Опубліковано: 29 вересня 2013, 1:11:13 | Автор: rolar | Рубрика: Як заробити в інтернеті

RedSurf - автоматичний інтернет-сервіс для розкрутки сайтів, підписаних і продають веб-сторінок, сторінок з відео та ін. Ресурсів, аналогічний сервісу WebSurf .

З цим сервісом мене познайомив Володимир Бєляєв в своїй поштовій розсилці. Цей сервіс мені сподобався тим, що в ньому можна просувати до 5 сайтів безкоштовно, а також є 5ти рівнева партнерська програма і розширена система бонусів. Бонуси видаються за певну кількість переглядів, залучення рефералів, модерацію і розміщення рекламних посилань на своїх сайтах.

сервіс RedSurf досить молодий - існує з травня 2012 року. Але і за цей час він встиг вдосконалитися і розкрутитися:

  • - змінені бонусні винагороди,
  • - змінені типи акаунтів, їх кількість, вартість і характеристики привілеїв,
  • - збільшені терміни дії акаунтів,
  • - виправлені помилки при роботі програми-клієнта, що зробило роботу сервісу більш стабільною,
  • - на сайт були додані нові розділи, де можна переглянути список недавно переглянутих сайтів,
  • - додані можливості розміщення реклами всередині сервісу, геотаргетинг, функція "Пауза" і обмеження показів протягом години,
  • - змінений зовнішній вигляд інтерфейсу і виправлені деякі помилки.

У цьому сервісі, також як і інших сервісах по автосерфінг, є своя власна валюта - RedMoney (Rm).

На даний момент існує три типи акаунтів:

  • - Базовий, де нараховується 0,5Rm за перегляд, в ньому можна розкручувати до 5 сайтів, невисокі бонуси (30Rm, 20Rm, 10Rm, 4Rm, 2Rm) і відсотки з рефералів (15%, 10%, 5%, 4%, 3 %). Цей обліковий запис спочатку доступний для всіх і за нього не потрібно платити.
  • - Pro, де нараховується 0,7Rm за перегляд, всього сайтів - до 7, бонуси і відсотки з рефералів розподілені по 40Rm, 25Rm, 15Rm, 10Rm, 5Rm і 20%, 10%, 5%, 4%, 3% відповідно. Однак абонентська вартість становитиме 29 грн. / Міс. або 29 000Rm / міс.
  • - Maxi, де за 1 перегляд нараховується 1Rm, можна використовувати до 10 сайтів для серфінгу, бонуси і відсотки з рефералів точно такі ж як і для Pro-аккаунта, а вартість становитиме 50 грн. / Міс. або 50 000Rm / міс.

або 50 000Rm / міс

після реєстрації в сервісі RedSurf Вам необхідно скачати програму - RedSurf-клієнт , За допомогою якої Ви зможете на автоматі заробляти RedMoney. Ця програма буде просто висіти в пам'яті комп'ютера і відкривати різні сайти. І це нітрохи не завадить основній роботі на комп'ютері.

Посилання на закачування: http://redsurf.ru/download_redsurf_client.html
(Розмір: 10,71 Mb, Версія: 1.05)

Якщо Ви все-таки сумніваєтеся в безпеці відвіданих сайтів або не хочете засмічувати свій комп'ютер переглянутих сайтами, як і для серфінгу WebSurf можна скористатися "пісочницею" Sandboxie або встановити RedSurf на віртуальній машині. А якщо у вас встановлений хороший антивірус, то про безпеку можна не турбуватися.

Так що реєструйтеся на сервісі RedSurf прямо зараз, обов'язково введіть простий промо-код: 32888, щоб отримувати бонуси від мене, заробляйте RedMoney і розкручуйте Ваші сайти. Бажаю Вам успіхів на серфінгу по життю!

Тут коментарів поки немає.