Новини інтернету | Profweb.org - Seo блог - Part 5

  1. HTC представила смартфон Rezound HTC-Rezound Смартфон Rezound забезпечить користувачам найкращі...
  2. Положення ІТ важливо для успішної діяльності SMES

HTC представила смартфон Rezound

HTC-Rezound

Смартфон Rezound забезпечить користувачам найкращі мультимедійні можливості з усіх лінійок HTC. На девайсе буде встановлена ​​оновлена ​​операційна система Android 4,0 під кодовою назвою сендвічнимі Морозиво. Rezound має 4,3-дюймовий екран і буде доступний для 4G мережі, а продажі почнуться з 14 листопада в США за ціною від $ 299,99.

далі

Yahoo дає IPad можливість зрозуміти телевізор

додаток від Yahoo

Новий додаток для IPad від Yahoo, може розпізнавати будь-які ТБ-шоу, і автоматично подавати різний веб-контент - новини, радіо і тп. Додатки, звані IntoNow, є свежой і поліпшеною версією технології, яка Yahoo придбала, купивши стартап з таким же ім'ям. Коли компанія була поглинена Yahoo в травні, він міг тільки обмінюватися інформацією через Facebook і говорити про те, що в даний момент користувач спостерігає.

далі

Положення ІТ важливо для успішної діяльності SMES

IT технології в SMES

Малі та середні виробництва підприємств, які не ставлять IT високо в своїх рішеннях - стратегії від scuppering, підвищать їхні шанси на успіх, згідно з новим дослідженням. Дослідники з Університету Конкордія в Канаді подивився на продуктивність ІТ в 44 виробництвах малих і середніх підприємств (від 10 до 299 співробітників) у Франції виявив, що роль, яку дали їх технологічні додатки мали безпосередній вплив на їх цінність для бізнесу.

далі