Обробка від цвілі і грибка. Видалення цвілі в квартирі на 100%

 1. Цвіль в квартирі шкідлива для людини
 2. Де утворюється цвіль в будинку?
 3. Ознаки появи цвілі в квартирі:

Цвіль і грибок на стінах в квартирі є поганим ознакою порушеною санітарної обстановки в приміщенні, що може негативно позначитися на здоров'ї та самопочутті людей. Цвіль дуже підступна і може утворитися на будь-яких поверхнях, але найчастіше вона розвивається на бетоні, штукатурці, плиткової затірки, під шпалерами.

Вартість знищення цвілі і грибка в квартирі на стінах та інших поверхнях залежить від розмірів ураженої площі, а також ступеня серйозності зараження приміщень цвіллю. При обробці нашими фахівцями застосовується професійні засоби для дезінфекції.

Знищення плісняви у ванній. Обробка стін від цвілі у ванній кімнаті проводиться із застосуванням спеціальних розпилювачів і генератора туману, завдяки якому засіб дезінфекції проникає в усі щілини, куди можуть проникати спори грибка, з яких надалі і розвивається цвіль.

Цвіль в квартирі шкідлива для людини

Цвіль - це колонія одноклітинних грибів, які отримали назву цвілеві гриби. Цвіль розмножується спорами, які й становлять найбільшу шкоду і небезпеку для людини. Спори цвілі можуть викликати у людини захворювання дихальних шляхів, а при тривалому диханні таким повітрям може привести до астми. Також може розвиватися подразнення очей та інші алергічні захворювання, які проявляються на шкірі. Часті головні болі і запаморочення можуть явно говорити про проблему з цвіллю будинку.

Де утворюється цвіль в будинку?

Наявність цвілі і грибка в квартирі говорить про велику вологість про відсутність нормальної циркуляції повітря, тобто не вистачає елементарного провітрювання і просушування. Цвіль швидко розвивається в таких приміщеннях з підвищеною вологістю і постійною сирістю, де немає припливу свіжого повітря. Значить, в квартирі і в будинку можна виділити наступні місця підвищеного ризику появи грибка і цвілі.

 • у ванній кімнаті на стінах, стелі, в душовій кабіні;
 • на стінах під шпалерами;
 • на стелі;
 • в лазні чи сауні;
 • на балконі.

Ознаки появи цвілі в квартирі:

 • на поверхнях видно невеликі точки чорного або сіро-зеленого кольору;
 • відшаровуються шпалери, штукатурка або фарба;
 • відчувається стійкий неприємний затхлий запах.

Обробка від цвілі в квартирі

При виявленні явних ознак цвілі в квартирі або офісі необхідно відразу вживати заходів по її знищенню. Для позбавлення від цієї напасті можна купити засіб для знищення цвілі або викликати майстра для професійної обробки.

Фахівці нашої СЕС служби готові приїхати до вас в будь-який зручний для вас час і провести обробку від цвілі і грибка за доступними цінами з гарантією!

Фахівці нашої СЕС служби готові приїхати до вас в будь-який зручний для вас час і провести обробку від цвілі і грибка за доступними цінами з гарантією

Головне не запускати проблему і не давати цвілі можливості з часом повністю захопити всі поверхні в квартирі - стіни і стелі, інакше потім позбутися від неї буде дуже складно, а збиток майну і здоров'ю буде завдано значної, і якщо ремонт в квартирі можна зробити досить швидко, то на відновлення здоров'я можуть піти роки і чималі гроші. Не відкладайте видалення цвілі на потім!

Де утворюється цвіль в будинку?