Оцінка ефективності просування сайту

  1. Які дані враховуються?
  2. замовники
  3. Цільова аудиторія
  4. Видача в пошукових системах

Після того, як були проведені певні заходи, спрямовані на просування ресурсу, важливо проаналізувати їх результати

Після того, як були проведені певні заходи, спрямовані на просування ресурсу, важливо проаналізувати їх результати. Як це не прикро, ефективне просування сайтів - швидше приємний виняток, ніж правило. Адже більшість людей, які займаються цими завданнями, не є професіоналами. Більш того, вони навіть не просунуті любителі.

Але перевірки і робота над помилками потрібна навіть профі. Без цього неможливо домогтися успішності сайту в тривалій перспективі. Наприклад, співробітники SEORA проводять експертизу ефективності власної діяльності для того, щоб зрозуміти, які технології ефективні, а які застаріли, і вимагають заміни більш актуальними.

Замовник завжди чекає результатів. Його зовсім не цікавить, хто помилився, і які нюанси були упущені. Він платить гроші і довіряє професіоналізму виконавців. Тому, після кожного етапу потрібно проводити дослідження того, наскільки оптимізація сайту успішно пройшла, і що потрібно робити далі для збереження / покращення результатів.

Які дані враховуються?

Один з ключових чинників, це відвідуваність. Якщо пошукова оптимізація змогла поліпшити цей показник, то дії SEO - фахівця можна вважати правильними. Трафік повинен збільшуватися. Але, в більшості випадків, він повинен бути цільовим. Тобто, на сайт потрібно привести зацікавлених, а не випадкових людей. В цьому випадку, є шанс, що вони замовлять товар або послугу.

перевіряється:

  • Кількість заходів;
  • Кількість кліків по внутрішнім посиланням;
  • Час перебування на сторінці;
  • Інтенсивність. Адже іноді можуть бути сплески активності, що змінюються різкими спадами.

замовники

Вивчається кількість дзвінків, листів на електронну пошту, повідомлень в чат підтримки. Якщо людей звернулося багато, а продажів мало, питання вже не до фахівця з просування, а до людей, які займаються продажами.

У будь-якому випадку, просування сайту ефективно, якщо продажів стало об'єктивно більше, ніж зазвичай.

Цільова аудиторія

Не потрібно бути фахівцем, щоб зрозуміти - на сайт повинні заходити люди, дійсно зацікавлені. Для цього важливо стежити за тим, наскільки тексти і ключові слова відповідають завданню. Порівнюються показники до і після оптимізації контенту.

Видача в пошукових системах

Найпростіший для вивчення пункт. Перевіряємо місце в пошуку до оптимізації і після. Це може зробити і сам замовник. Тому для фахівця важливо, щоб клієнт побачив позитивні зміни. Без прогресу подальшу співпрацю йому не вигідно.

  • На позицію у видачі впливає чимало параметрів, і один з них - реєстрація в каталогах.
  • Наскільки висока конкуренція за кожним конкретним запитом? Вивчіть це питання, внесіть при необхідності коригування.

Аналіз ефективності просування дозволяє значно поліпшити результати в перспективі, причому не тільки на конкретне замовлення. Адже вивчається ефективність не просто набору дій, а й інтернет-технологій.

список статей

Які дані враховуються?
Які дані враховуються?
Наскільки висока конкуренція за кожним конкретним запитом?