Очищення реєстру Windows

  1. Навіщо потрібне очищення реєстру і його оптимізація?
  2. Очищення реєстру за допомогою програм.
  3. Використання програми CCleaner для очищення реєстру.

Давайте для початку розберемося, що таке реєстр Windows і з чим їдять Давайте для початку розберемося, що таке реєстр Windows і з чим їдять. Системний реєстр це своєрідна база даних, в якій зберігаються настройки операційної системи Windows. У реєстрі як правило зберігаються настройки самої операційної системи, налаштування встановлених програм, і даний про встановлений обладнанні. Зберігається системний реєстр, як правило, тут: C: \ Windows \ System32 \ config, а резервна копія його зберігається на момент установки операційної системи тут: C: \ WINDOWS \ repair.

Навіщо потрібне очищення реєстру і його оптимізація?

Оптимізація і очищення реєстру потрібна, щоб запобігти збоям операційної системи, а також прискорити її роботу. Наприклад, Ви працюєте за комп'ютером близько одного року, за цей час Ви встановлювали і видаляли певну кількість програм і файлів. Дані про ці програми і файлах, як правило, залишаються в системному реєстрі, і його обсяг неминуче зростає. Як правило, це уповільнює, а іноді і ускладнює запуск системи. Так само, багато вірусів теж приписуються в розділі автозавантаження системного реєстру, при цьому антивіруси видаляють «зловредів», але ні коли не чистять реєстр.

Очищення реєстру за допомогою програм.

Для початку розглянемо програми для чищення реєстру.

jv16.PowerTools - дуже потужна утиліта для стеження за здоров'ям реєстру. Навіть більше - це цілий комплекс інструментальних засобів, який допоможе Вам не тільки для очищення, але також і для резервного копіювання реєстру (платна). RegClean - теж непогана утиліта для очищення реєстру від сміття, але на жаль проект закрити і нові версії не будуть випускатися.

CCleaner одна з найпопулярніших програм для чищення системного реєстру і не тільки. Вона не тільки допомагає очистити реєстр, але також позбудеться від купи тимчасових файлів і допоможе забезпечити безпеку користувача.

ERUNT - дуже не погана програма для стиснення і резервного копіювання реєстру Windows. Звичайно, в мережі інтернет Ви знайдете безліч подібних програм, ми лише підібрали, на наш погляд, найкращі з них і найголовніше з російським інтерфейсом.

Використання програми CCleaner для очищення реєстру.

Насправді в цей статті ми зупинимося на програмі CCleaner, з тієї причини, що вона безкоштовна і фактично нічим не поступається платним аналогам Насправді в цей статті ми зупинимося на програмі CCleaner, з тієї причини, що вона безкоштовна і фактично нічим не поступається платним аналогам. І так, викачуємо останню версію програми CCleaner, з офіційного сайту, думаємо, як користуватися Google Вас вчити не треба, і запускаємо інсталяційний файл. Прямуємо майстру установки програми, і після того не тривалого очікування у нас на робочому столі з'являється ярлик запуску програми CCleaner. Запускаємо, у вікні праворуч натискаємо кнопочку «Реєстр» і тиснемо кнопку «Пошук проблем». Через деякий час програма нам покаже помилки системного реєстру, натискає кнопку «Виправити» після чого програма запропонує нам зробити резервну копію реєстру, ми не радимо відмовлятися, і натискаємо «Так». Після чого з'являється ще одне вікно програми, в якому ми натискає кнопку «Виправити зазначені» і закрити. Все Ваш реєстр очищений! Можете перевантажити комп'ютер і поспостерігати за швидкістю завантаження операційної системи. І наостанок скажемо, завжди робіть резервну копію реєстру перед будь-якими операціями з ним, так як можна його «так почистити», що доведеться встановлювати заново операційну систему.

Якщо Ви все ж, з якихось причин, не хочете або не можете самостійно почистити реєстр, наша компанія пропонує послугу з чищення реєстру від сміття. послугу чистка реєстру Ви знайдете в розділі настройка комп'ютера, яка включає в себе і чистку реєстру.

Навіщо потрібне очищення реєстру і його оптимізація?
Навіщо потрібне очищення реєстру і його оптимізація?