односторінковий сайт

  1. Одна сторінка сайту SEO поради і рекомендації
  2. Оптіміція по розділах
  3. Оптимізація швидкості сторінки
  4. Свіжий контент для просування

Односторінкові веб-сайти колись були дуже популярні, вони припускали і припускають розміщувати все що ви хочете - на одній сторінці, розділивши домашню сторінку на кілька розділів і додавши меню, яке дозволяє відвідувачам переходити до різних розділів, які їх цікавлять. Але наявність лише однієї сторінки також означає, що її потрібно ранжувати для кількох ключових слів, і в цьому головна відмінність SEO односторінкових і SEO багатосторінкових сайтів. Але взагалі в цілому, SEO для одностранічнік - це жорстко =)

Односторінкові веб-сайти колись були дуже популярні, вони припускали і припускають розміщувати все що ви хочете - на одній сторінці, розділивши домашню сторінку на кілька розділів і додавши меню, яке дозволяє відвідувачам переходити до різних розділів, які їх цікавлять

Навіщо потрібен лише однієї сторінки сайт

По правді кажучи, ми вважаємо що утворять єдиний сайт підходить більше для заходів, таких як: запрошення на весілля, подія з нагоди, збори людей на коуч .. і т.д. Але, так само можна створити або купити лише однієї сторінки сайт для основної діяльності. Існує безліч людей, яким подобається, коли весь їхній контент розміщений на одній сторінці. І в цьому випадку, ми просто не бачимо користі від такого сайту. Сторінка завантажується повільніше, і потрібно завантажувати скрипти JavaScript / CSS, які створюють непотрібні візуальні руху або автоматичну прокрутку. Не зрозумійте нас неправильно, ми не проти довгих сторінок, і самі створюємо такі якщо просять, але хотіли б, щоб ці сторінки відводилися для конкретних подій.

Одна сторінка сайту SEO поради і рекомендації

Чи можна оптимізувати лише однієї сторінки сайт? Звичайно можна, завжди. Але чи впевнені ви в тому, що вам буде подобається лише однієї сторінки веб-сайт для вашої компанії, в довгостроковій перспективі? Напевно, єдина причина, по якій ви хочете такий сайт - це коли вам потрібно швидко створити рекламний сайт. Скажімо, для конкретного продукту або тимчасового співробітництва. В цьому випадку ви будете керувати трафіком з флаєрів, тв оголошень і робіт, і менше залежати від пошукових систем.

Але якщо ви наполягаєте на односторінковому сайті, то вам потрібно звернути увагу на його налаштування.

Оптіміція по розділах

Перш ніж створювати контент, ви повинні зробити карту сайту. Оскільки у вас буде тільки одна сторінка, щоб розповісти всю свою історію, то весь вміст потрібно розділити на групи. Створіть <div> або <section> для кожного ключового слова і надайте йому відповідний ідентифікатор. Якщо ваш сайт, наприклад, присвячений продажу дитячого взуття, то ваша внутрішня посилання (семантичний URL) на цій сторінці буде такою: названіемагазіна.ру / # detskaya-obuv-otlichnogo-kachestva.

Кожен розділ потребує тримання і заголовку, і оскільки це буде лише однієї сторінки сайт, то кожен розділ повинен мати на увазі під собою цілу "сторінку", і для кожного такого розділу потрібно додавати тег <h1>.

Оптимізація швидкості сторінки

Дуже важливо для SEO односторінкового сайту - оптимізувати швидкість сторінки, так як вона обслуговує всі види різних розділів, з усіма типами різних зображень і елементів дизайну. Більшість з цих елементів вимагають часу для завантаження, і їх потрібно оптимізувати. Бути може, вам допоможе наша стаття про те, як оптимізувати зображення.

Свіжий контент для просування

SEO для однієї сторінки сайту - це складності та обмеження, які мають на увазі: одну сторінку в результатах пошуку, одну канонічну посилання, одну сторінку, яка повинна ранжувати все, що ви хочете ранжирувати. Тому вам завжди потрібно буде додавати свіжий контент, динамічний контент і хороші ідеї. Переписувати розділи і поєднувати їх з поточними подіями, які ви будете міняти. Якщо ваш веб-сайт був налаштований один раз і ніколи не змінювався, то у вас одна статична сторінка, яка повинна виконувати всю роботу.

Але чи впевнені ви в тому, що вам буде подобається лише однієї сторінки веб-сайт для вашої компанії, в довгостроковій перспективі?