Огляд кричати жаби SEO Spider Tool

Перш ніж оптимізувати будь-який веб-сайт, це допомагає мати загальний вигляд веб-сайту. Скільки сторінок він має? Як подаються назви та мета описи? Чи порушені посилання? Для цієї роботи необхідне програмне забезпечення аудиту сайту. Читайте далі для огляду Крик Frog SEO Spider Tool.

Що робить  Крик жаба SEO павук  робити Що робить Крик жаба SEO павук робити? Він “сканує” по всьому веб-сайту та створює список всіх ваших внутрішніх сторінок. Він відстежує:

 • Рівень повзання
 • Внутрішні та вихідні посилання на сторінку
 • Елементи ключових слів, такі як Заголовок і Опис та їх довжина.
 • Коди статусу HTTP

Відгук про те, як я використовую кричущий жаба SEO павука :

По-перше, я використовую програмне забезпечення для індексації всього веб-сайту та збереження результатів як "перед" скануванням. Це корисно, щоб продемонструвати клієнтові, які зміни я зробив на веб-сайті в майбутньому, скориставшись знімком веб-сайту до початку роботи. Програмне забезпечення аудиту сайту має важливе значення для будь-якої роботи SEO.

Програмне забезпечення аудиту сайту має важливе значення для будь-якої роботи SEO

По-друге, я отримую загальну картину SEO-елементів веб-сайту і знаходжу, які потреби оновлені або виправлені. Кричуща жаба SEO Павук збирає життєво важливі елементи SEO для кожної сторінки під час сканування: назва, опис, ключові слова, H1, h2 і т.д. Це дозволяє легко вивчити весь сайт і подивитися, що потрібно оновити. Мені подобається переконатися, що кожна сторінка має унікальні назви та описи за допомогою цього інструменту, а також перевіряти, чи використовуються теги H1, а ключове слово meta не порушується. Потім я переглядаю довжини заголовків і описів і переконуюсь, що вони не надто довгі або занадто короткі. Майте на увазі, я намагаюся отримати всю цю інформацію Інструменти для веб-майстрів Google По-перше, перш ніж використовувати інструмент аудиту веб-сайту Screamingfrog.

По-третє, я використовую його для пошуку та виправлення непрацюючих посилань на веб-сайті . Веб-сайти, особливо старші та великі веб-сайти, часто мають багато пошкоджених внутрішніх посилань. Screaming Frog дозволяє легко знайти сторінки, які генерують 404 помилки, а потім показує кожну сторінку на сайті, яка посилається на цю сторінку 404, щоб ви могли виправити всі посилання. Крім того, він також показує вам 301 перенаправлення, так що ви можете оновити внутрішні посилання, щоб вказати на нове і фактичне розташування сторінок, замість того, щоб бути перенаправлені. Це називається "канонічною URL", і будь-яке посилання, яке не вказує на нього, має бути виправлено. Моя мета - виправити кожну 404 та 301 сторінку!

По-четверте, я використовую його для пошуку та виправлення непрацюючих посилань на зовнішні веб-сайти. Один з звітів аудиту веб-сайту Screaming Frog показує зовнішні посилання та їх статус http. Це дозволяє мені виправляти перенаправлення 301 і, особливо, посилання, що призводять до 404 сторінок. Я вважаю, що Google може не любити веб-сайти з великою кількістю поганих посилань, а також веб-сторінки з поганими зовнішніми посиланнями. Крім того, непрацюючі посилання заважають відвідувачам і зменшують ваш авторитет.

Кричуща жаба є безкоштовною для індексації веб-сайту з менш ніж 500 сторінками. Він працює на ПК, Mac або Linux. Ліцензія, яка розблокує всі її функції, становить £ 99 на рік. Ось відеоролик від творців програмного забезпечення з коротким демонстраційним кодом, який допоможе вам переглянути програмне забезпечення:

Крик жаба SEO павук має багато функцій аудиту сайту і функції SEO, які я не охоплював у короткому статті вище. Зокрема, це також:

 • Експортує ваші дані до електронної таблиці
 • Пошук дубльованих сторінок із повторюваним вмістом
 • Відстежує тег Meta Robots, щоб знайти проблеми з noindex, nofollow
 • Вимірює розмір файлу
 • Рівень глибини сторінок треків (скільки посилань на домашній сторінці)
 • Організовує посилання та посилання на будь-яку URL-адресу
 • Відстежує стан підключення та NoFollow для всіх посилань
 • Користувальницький пошук вихідного коду - знайдіть все, що хочете, у вихідному коді веб-сторінки
 • Сайт XML

Протягом багатьох років я використовував Xenu's Link Sleuth індексувати сторінки та виявляти непрацюючі посилання на веб-сайті. Це надшвидкий, потужний і вільний. Але це дуже цікаво і важко рекомендувати клієнтам. Цього року я перейшов на MacBook і повинен був скинути Xenu з репертуару: він працює тільки на ПК

Інше програмне забезпечення для перевірки аудиту сайту SEO (але не розглянуте тут): SEOmoz Pro App , IIS SEO Інструментарій , Аналоговий Link Examiner , WinWebCrawler , Цілісність (Mac) і Аналізатор сайту A1 .

Детальніше:

Скільки сторінок він має?
Як подаються назви та мета описи?
Чи порушені посилання?