Огляд Netpeak Spider - SEO-програма для комплексної перевірки сайту

 1. Що таке Netpeak Spider
 2. Як використовувати
 3. Інструменти:
 4. 3. Валідатор XML Sitemap
 5. 4. Генератор Sitemap
 6. версія 3.0
 7. 1. Сканування великих сайтів
 8. 2. Переривання сканування
 9. 3. Більш гнучка робота з url
 10. 4. Додавання і видалення параметрів в процесі перевірки сайту
 11. 5. Швидкість роботи збільшена в 30 разів
 12. 6. Розширені можливості аналітики
 13. 7. Висновок до звіту структури сайту
 14. 8. Сегменти
 15. 9. Експорт результатів сканування
 16. 10. Швидкий пошук у всіх інтерфейсах
 17. 11. Фільтри
 18. Netpeak Spider vs. конкуренти
 19. вартість
 20. Як купити ще дешевше?
 21. Що ще почитати? Посилання на корисні статті по використанню Netpeak Spider
 22. Чи необхідна вам ця програма?

Поділіться? дякую :)

Який веб-майстер не зацікавлений в проведенні глибокого аудиту сайту, в результаті якого будуть знайдені і усунені недоліки і підвищиться видимість для пошукових систем? Можна домагатися цього самостійно або за допомогою безкоштовних онлайн-сервісів, але існують додатки для більш просунутого сканування сайту. Її переваги - економія часу і комплексний підхід. Одне з них ми розглянемо в цьому огляді.

Зміст статті:

Що таке Netpeak Spider

Netpeak Spider - десктопна програма від Netpeak Software, що дозволяє сканувати сайти для виявлення seo помилок. Воно оцінює сайт, як пошуковий робот, при цьому аналіз сайту виходить всебічним і просунутим: йде перевірка по 50+ seo параметрам, розраховується відносний Page Rank сторінок, виявляються більш 60 головних помилок внутрішньої оптимізації, непрацюючі посилання і дублюється контент - все, що здатне зробити сео просування менш ефективним. Додаток доступний для Windows і MAC OS, версія для Linux знаходиться в розробці.

Як використовувати

Для роботи з продуктами Netpeak Software не обійтися без створення аккаунта на офіційному сайті компанії https://netpeaksoftware.com , При реєстрації знадобиться вказати email і задати пароль. Після отримання облікового запису скачайте програму управління продуктами Netpeak Software - Netpeak Launcher і залогініться в ній, використовуючи email та пароль реєстрації. Перебуваючи в програмі управління, залишається вибрати із запропонованого переліку додатків Netpeak Spider, скачати і встановити його.

СКАЧАТИ NETPEAK LAUNCHER

До скануванню можна приступити, ввівши url потрібного сайту і натиснувши кнопку «Пуск».

До скануванню можна приступити, ввівши url потрібного сайту і натиснувши кнопку «Пуск»

Запуск сканування сайту

Netpeak spider 3.0 відрізняється високою швидкістю сканування: аналіз блогу https://ichigarev.ru був проведений за 4 з невеликим хвилини, в процесі на дашборда можна було спостерігати змінюються дані лічильників оброблених url.

Аналіз сайту відбувається за лічені хвилини

По завершенні сканування в правому нижньому кутку з'явилося відповідне повідомлення, а на дашборда були введені діаграми з результатів (зліва) і перелік знайдених помилок (праворуч).

результати аналізу

Діаграми є розмітки і дозволяють відкрити більш детальну інформацію по кожному сектору. Помилки розташовані в порядку убування критичності, найзначніші відмічені червоним кольором, середньої важливості - жовтим, незначні - синім.

Помилки розташовані в порядку убування критичності, найзначніші відмічені червоним кольором, середньої важливості - жовтим, незначні - синім

У правій частині дашборда крім «Помилок» є ще 3 вкладки:

1 Підсумок: групує дані по заданих параметрах.

Розділ «Зведення»

2 Структура сайту: дозволяє вибирати результати по розділів чи груп сторінок. По кожній сторінці будуть показані окремі результати.

Розділ «Структура сайту»

3 Парсинг: дозволяє налаштувати збір даних користувача з використанням шаблонів і відображає відомості про них.

Розділ «Парсинг»

Якщо розгорнути список просканованих сторінок, url сторінок з вмістом найбільш критичних помилок матимуть червоний або жовтий фон. У таблиці по кожній сторінці виводиться докладна інформація про код і часу відповіді сервера, зокрема виявлених помилок, наявності мета тегів і т.д. Клікнувши по url, можна побачити додаткову інформацію (зведені дані) по сторінці в нижньому секторі дашборда.

Колір помилки різниться в залежності від складності

Функція сегментації дозволяє отримати зведену інформацію не для всіх просканованих сторінок, а для певної їх частини.

Кнопка «Налаштувати сегменти» дозволяє вибрати розділ сайту, за яким будуть профільтровані результати - наприклад, таким розділом може виявитися блог сайту. Для перегляду результатів по ньому потрібно викликати фільтр і вказати потрібну частину url в поле «Містить». Результати буду виведені на дашборда в тому ж вигляді, що і при повній перевірці сайту.

Аналіз окремого сегмента

Отримані звіти дозволяється копіювати для вставки в зовнішні таблиці. Для цього передбачена функція «Розширене копіювання», розташована на вкладці Звіти правій частині дашборда. Дані проглядається звіту можна скопіювати кнопкою «Експорт».

Експорт звіту з Netpeak Spider

Немає необхідності виконувати сканування знову і знову - проект (сайт) можна зберегти в окремій папці на комп'ютері через пункти меню «Проект - Зберегти» і відновлювати результати перевірки при подальшому використанні програми. Після виправлення помилок на конкретних url також можна пересканіровать тільки їх.

зберігаємо проект

Інструменти:

1. Аналіз вихідного коду і HTTP заголовків

Скориставшись даними інструментом, можна побачити HTML-код сторінки, не залишаючи інтерфейс програми. Всі виконані запити зберігаються в історії інструмента.

Відображає інформацію про відносне посилальному вазі сторінки, яка допоможе поліпшити внутрішню перелинковку і вдосконалити структуру сайту.

3. Валідатор XML Sitemap

Аналізує існуючу карту сайту за вказаною url: введіть адресу карти на сайті, зазвичай це http://site.ru/sitemap.xml, і клікніть на «Старт». У результатах виводяться помилки різного рівня критичності: швидкість відповіді сервера, вказівка ​​sitemap в robots.txt та інші. Програма може відправити ping пошуковим системам для індексації останньої версії карти сайту.

4. Генератор Sitemap

Допомагає створити sitemap, якщо ви не подбали про неї заздалегідь. У інструмент задані параметри, але є можливість вказати бажані параметри (архівація, розбиття на сегменти для великих сайтів). Побудова карти виконується на основі рекомендацій пошукових систем.

версія 3.0

Команда Netspeak Software постійно вдосконалює свої продукти. Під час роботи над версією Netpeak Spider 3.0 був проведений ряд масштабних змін, що торкнулася близько 300 пунктів, в результаті чого функціонал програми був значно розширений. Свіжа версія вже доступна для Windows, а користувачам MAC OS доведеться трохи почекати оновлення.

Свіжа версія вже доступна для Windows, а користувачам MAC OS доведеться трохи почекати оновлення

Оновлення 3.0 Netpeak Spider

Нові можливості програми, які не можна залишити без уваги:

1. Сканування великих сайтів

Сайти, разом мільйони сторінок, стали доступні для аналізу з комп'ютера будь-якої потужності за рахунок оптимізованого використання оперативної пам'яті.

2. Переривання сканування

При відсутності можливості завершити сканування в поточну сесію зупиніть процес і відновите пізніше, зберігши проект. Скопіювавши проект на флешку, можна продовжити аналіз на сторонньому комп'ютері. Перевірка поновлюється кнопкою «Старт».

3. Більш гнучка робота з url

Після усунення помилки дозволяється пересканіровать тільки ті url, на яких вона була присутня. Зайві url в звітах можна видаляти.

4. Додавання і видалення параметрів в процесі перевірки сайту

Просто зупиніть процес, внесіть додаткові поправки і продовжите аналіз сайту.

5. Швидкість роботи збільшена в 30 разів

Принципи взаємодії додатка з базою даних, таблицею результатів і аналіз даних були повністю переглянуті, що дозволило істотно збільшити швидкість сканування.

6. Розширені можливості аналітики

В додаток додана вкладка дашборда, що показує повну інформацію про сканування. Під час перевірки сайту на ній відображаються статус процесу і використовуються настройки, після - зведені дані, інтерактивні діаграми і фільтри.

7. Висновок до звіту структури сайту

Дає можливість відфільтрувати сторінки будь-якого рівня і копіювати на категорії результат в зовнішні таблиці.

8. Сегменти

Унікальна опція, що дозволяє обмежити фільтром представлення даних. Приклади використання - виявлення розділів сайту з найбільшою кількістю критичних помилок, пошук помилок в певній категорії сайту.

9. Експорт результатів сканування

Тепер доступна вивантаження звітів по Переднастроєні шаблонами.

10. Швидкий пошук у всіх інтерфейсах

Ви можете шукати дані в таблицях, викликавши поле пошуку комбінацією клавіш Ctrl + E - для пошуку по всіх колонках, Ctrl + F - для фільтрації, Ctrl + Shift + F - для пошуку по сегменту.

11. Фільтри

Інтерфейс фільтрів був повністю змінений - реалізована можливість виконання пошуку за параметрами і застосування шаблонів.

Netpeak Spider vs. конкуренти

В офіційному блозі компанії-розробника представлені результати порівняння Нетпік спайдер з програмами-аналогами. Порівняння проводилося за трьома параметрами сканування: споживання оперативної пам'яті, споживання місця на жорсткому диску, швидкість.

Для аналізу були взяті 2 сайта - з 10 тисячами сторінок і зі 100 тисячами. Конкуренти, які перевірялися в роботі - новачок ринку Sitebulb і вже заробили собі ім'я сервіси Screaming Frog SEO Spider, WebSite Auditor.

На сайті з 10К сторінок Netpeak Spider виявився першим по мінімальному споживанню оперативної пам'яті - 235Мб, аналогам потрібно як мінімум в 2 рази більше. Кращу швидкість сканування - 3 хвилини - Netpeak Spider і Screaming Frog SEO Spider Memory показали одночасно.

Кращу швидкість сканування - 3 хвилини - Netpeak Spider і Screaming Frog SEO Spider Memory показали одночасно

Картинка з сайту https://netpeaksoftware.com/ru/

На великому сайті (100К url) першим за швидкістю сканування і мінімального споживання оперативної пам'яті виявився знову-таки Нетпік спайдер, хоча 2 конкурента випередили його за найменшою кількістю займаної пам'яті жорсткого диска. Друге місце розділили Sitebulb і Screaming Frog SEO Spider Memory, третє - WebSiteAuditor, на останньому за всіма параметрами виявився Screaming Frog SEO Spider DataBase.

Картинка з сайту https://netpeaksoftware.com/ru/

вартість

Свіжа версія 3.0 дозволяє безкоштовно тестувати повний функціонал додатка Netpeak Spider протягом 14 днів . Після закінчення пробного періоду потрібно купити ліцензію. Оплата за використання додатка залежить від кількості придбаних ліцензій і числа місяців, за які вноситься оплата.

Якщо ви замовляєте до 5 ліцензій на 1 місяць, кожна обійдеться в $ 14, на 3 місяці - $ 12.6, 6 місяців - $ 11.2, 12 місяців - $ 9.8. При покупці більше 5 ліцензій додається знижка 5%. Можлива індивідуальна система підписки - щоб обговорити її, потрібно залишити повідомлення через сайт. Придбання великої кількості ліцензій (від 50) також розглядається окремо.

Як купити ще дешевше?

Використовуйте промокод 9ac8aef8 і вам буде знижка ще 10%

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Тарифні плани Netpeak Spider

Що ще почитати? Посилання на корисні статті по використанню Netpeak Spider

Якщо ви хочете більше дізнатися про функціонал і можливості Netpeak Spider, то рекомендую вам відвідати офіційний блог, де публікуються різні кейси, мануали і інші статті з докладним описом.

Ось деякі з них:

 • Як аналізувати контент конкурентів за допомогою Netpeak Spider
 • Як боротися з повільною завантаженням сайту з Netpeak Spider
 • Чекліст: як перевірити сайт перед покупкою

Блог з корисними статтями про Нетпік Спайдер

Чи необхідна вам ця програма?

Варто спробувати, якщо ви добре розбираєтеся в seo і здатні самостійно оцінити і виправити помилки, виявлені Нетпік Спайдер. Для веб-майстрів, які роблять перші кроки в пошуковій оптимізації, невірна інтерпретація результатів сканування може погіршити наявну ситуацію з сайтом.

Відео по темі: Netpeak Spider 3.0: огляд поліпшень від Alex Wise

Ви вже встигли випробувати інструмент в роботі скануванням власних сайтів, які результати і враження?

Ви вже встигли випробувати інструмент в роботі скануванням власних сайтів, які результати і враження

Поділіться? дякую :)

Що ще почитати?
Поділіться?
Як купити ще дешевше?
Поділіться?