Огляд Siteoscope - SEO Software, Rank Tracker

  1. Відстеження ключових слів
  2. Відстеження конкурентів
  3. Аналітика та трафік
  4. Аналіз соціальних медіа
  5. Заплановані та миттєві звіти
  6. Аналіз веб-сайту

Як довго читати це? 3 хвилини

Цей огляд увімкнено Siteoscope , новий Інструмент аналітики SEO упаковані з великими можливостями. Платформа дозволяє відстежувати рейтинги ключових слів, залучення соціальних медіа, трафік веб-сайту, повноваження сторін конкурентів і повноваження домену, загальна кількість зворотних посилань проти ваших конкурентів, швидкість веб-сайту, області, які потребують фіксації, видимість та інші технічні зони SEO. Вона також має велику функцію звітності, яка надсилає вам щоденні оновлення про зміни рейтингу ключових слів з попереднього дня (якщо є рух).

Відстеження ключових слів

Я особисто спробував багато інструментів для відстеження ключових слів, навіть відомих, але ніхто не надає швидких і точних результатів, таких як Siteoscope. У той же день, я б все-таки відстежував ключові слова вручну, але, на щастя, в ці дні існують великі інструменти, які виконують роботу з відстеження для вас - і Siteoscope є одним з них.

З його допомогою можна відстежувати свої ключові слова за допомогою будь-якої бажаної пошукової системи, будь то глобальна чи локальна (google.com.au, google.com, google.co.my). Ви можете відстежувати свої ключові слова на найбільшому глобальному гігантові пошуку або легко додати локальні розташування до певних ключових слів. Як це дивно? Найкраще, що ви отримуєте результати реального часу! Хто не любить результати реального часу?

Відстеження конкурентів

Немає нічого кращого, ніж бути в стані на два кроки попереду конкурентів, знаючи їх рейтинг. Знаючи, що це половина битви, Siteoscope робить це легким завдяки своїй функції відстеження конкурентів.

Платформа дозволяє шпигувати за рейтингами конкурентів за ключовими словами, які ви також відстежуєте. Ви можете порівняти ефективність вашого ключового слова з їхніми, тому ви можете побачити різницю та оптимізувати для кращого рейтингу, якщо це необхідно.

Ви можете порівняти ефективність вашого ключового слова з їхніми, тому ви можете побачити різницю та оптимізувати для кращого рейтингу, якщо це необхідно

Ви також можете побачити інші важливі набори даних, такі як права на сторінку та домен, загальну кількість зворотних посилань і загальні реферальні домени. Ця інформація необхідна для кращої оптимізації та роз'яснення на місці та за межами ділянки, а також для збільшення трафіку та продажів.

Ця інформація необхідна для кращої оптимізації та роз'яснення на місці та за межами ділянки, а також для збільшення трафіку та продажів

Аналітика та трафік

Як правило, для пошуку певних наборів даних потрібно виконати роботу на декількох платформах, таких як Google Search Console і Google Analytics. Siteoscope усуває це шляхом захоплення даних з двох вищезгаданих продуктів шляхом інтеграції двох і імпортування інформації в свою приладову панель. Ви будете мати все необхідне в одній зручній платформі. Як правило, мені доведеться переходити з однієї панелі на іншу, щоб побачити трафік і дані, але не більше.

Розуміння веб-трафіку має вирішальне значення для успішності кампаній та зусиль з націлювання - Siteoscope виявляється для цього золотою інформацією. Ви побачите, скільки трафіку ви отримуєте, що вони використовували для відвідування вашого веб-сайту, як вони знаходили вас, і де вони відвідували.

Аналіз соціальних медіа

Мені подобається, як Siteoscope має функцію аналізу соціальних медіа. Я сподіваюся, що в майбутньому вони матимуть більше інтегрованих соціальних мереж, але наявність даних Facebook і Twitter на даний момент вже велика. Програмне забезпечення відстежує роботу повідомлень на Facebook і твітів у Twitter, так що ви можете побачити, чи працює ваша стратегія.

Для Facebook ви можете дізнатися, скільки улюблених, щотижневих показів і завдань отримують ваші повідомлення та сторінки. Всі вони сортуються за статтю та місцем розташування, тому ви знаєте, хто найчастіше займається. Для Twitter це показує кількість ретвітів, які ви отримали, згадує, улюблені та найкращі твіти. Ви також бачите кількість послідовників і середній щоденний приріст. Все це приємно мати в приладовій панелі, як Siteoscope. Таким чином, я дійсно не повинен відкривати дві платформи соціальних медіа лише для того, щоб отримати оновлення про те, як моя соціальна стратегія робить.

Таким чином, я дійсно не повинен відкривати дві платформи соціальних медіа лише для того, щоб отримати оновлення про те, як моя соціальна стратегія робить

Заплановані та миттєві звіти

Звіти потрібні всім, хто здійснює пошук та соціальний маркетинг. Проблема в тому, що для підготовки таких звітів часто потрібно багато часу. З Siteoscope, ви можете легко створити його з одним натисненням кнопки.

Ви можете запланувати, щоб ваші звіти надсилалися вам електронною поштою щодня, щотижня або щомісяця. Ви також можете встановити індивідуальний час, який ви хотіли б отримати звіт, який включає все, що відображається на інформаційній панелі та організовано для друку.

Аналіз веб-сайту

Особливості, згадані вище, вже достатньо хороші для мене, але дивно, є й інші дивовижні функції, включені також. Функція аналізу веб-сайтів - одна з таких функцій.

Деякі функції включають: моніторинг сайту, який показує час роботи вашого сайту; Консоль пошуку Google і статистика, наприклад, Robots.txt, Sitemap.xml і 301 Redirect, а також щоденна перевірка шкідливих програм; і моніторинг швидкості веб-сайтів для настільних і мобільних пристроїв, які показують, що потрібно виправити, щоб покращити час завантаження сторінки.

xml і 301 Redirect, а також щоденна перевірка шкідливих програм;  і моніторинг швидкості веб-сайтів для настільних і мобільних пристроїв, які показують, що потрібно виправити, щоб покращити час завантаження сторінки

Ще один показник "Оцінка видимості", який показує вашу видимість у результатах пошуку на основі рангу ключових слів. Він порівнює ваш поточний рахунок з результатом попередніх днів.

В цілому, Siteoscope є дійсно гарним інструментом, особливо для малого та середнього бізнесу. Це ідеально підходить для відстеження Вашого прогресу з точки зору рейтингу ключових слів, соціальної стратегії, веб-трафіку та конкуренції. Для невеликої компанії ви отримуєте вступну підписку на $ 39 / місяць, що дозволяє відстежувати до 150 ключових слів, 3 доменів і шпигун на 3 конкурентів, 3 сторінки Facebook, 3 облікових запису Twitter і необмежені звіти. Це дійсно дуже багато, враховуючи всі речі, які ви можете зробити з ним.

Як це дивно?
Хто не любить результати реального часу?