Онлайн перевірка правильності написання текстів через програму

 1. Коли з'явився копірайтинг?
 2. Де знайти роботу починаючому копірайтеру?
 3. Де вам розвивати свій хист і отримувати за це гроші?
 4. біржі фріланса
 5. Форуми
 6. Які тексти ви можете написати?

Термін «копірайтинг» був введений не так давно, а позначає він поєднання двох смислів: «копи» (від англійського - текст) і «райтинг» - (написання)

Термін «копірайтинг» був введений не так давно, а позначає він поєднання двох смислів: «копи» (від англійського - текст) і «райтинг» - (написання). сьогодні нішу копірайтингу займають все, хто хоче трохи підзаробити своїм розумом. А на біржах фріланса подають щодня тисячі оголошень з пошуком хорошого копірайтера. Але що саме ховається за цією професією?

Коли з'явився копірайтинг?

Встановити того людини, хто ввів цей самий термін - не представляється можливим, тому що з 18 століття в США почався справжній економічний бум, самий розквіт компаній і підприємств. З появою нової компанії на ринку була потрібна нова реклама , Щоб покупець захотів придбати продукт у невідомої компанії. Встановити того людини, хто ввів цей самий термін - не представляється можливим, тому що з 18 століття в США почався справжній економічний бум, самий розквіт компаній і підприємств

Прийнято вважати, що батько копірайтингу - якась людина на ім'я Клод Хопкінс. Вивчає поведінку типового споживача, який створив першу рекламну компанію, перший її організатор і, по суті, піонер, першовідкривач тієї реклами, яку ми бачимо сьогодні. Клод Хопкінс досліджував, як поводяться люди і на цій підставі писав рекламні тексти.

На ділі цих «першовідкривачів» і піонерів було дуже багато: від Девіда Огілві до Альберта Ласкера. Можна сказати, що копірайтинг - це винахід психологів, маркетологів і підприємців, які з ними співпрацювали.

Де знайти роботу починаючому копірайтеру?

Не хвилюйтеся щодо цього складного терміна, адже, як водиться, за складними термінами стоїть звичайний примітив. Вам зовсім необов'язково бути геніальним маркетологом, який буде придумувати рекламний слоган для нової «Кока-кола».

Сучасні копірайтери, якщо їх можна так назвати - це звичайні студенти, домогосподарки, пенсіонери і всі ті, хто ще зі школи вмів спритно писати нариси і твори. Бувають, звичайно, і професійні копірайтери, з утворенням журналіста, з величезним досвідом, з репортажами і т.д. Але їх не так багато.

І ось ви - звичайна людина, яка може розповісти щось іншим, в письмовій формі: написати статтю, додати коментар, зробити текстовий огляд або написати відгук.

Де вам розвивати свій хист і отримувати за це гроші?

 • Варіант раз - біржі контенту . Контент - це матеріал, чи то пак - текст. На таких біржах вся робота ведеться виключно з текстами. Замовники розміщують оголошення з вимогами до тексту, знаходить виконавців, а ті - пишуть. Біржа контенту - це саме те, що потрібно новачкові, там він знаходить перші замовлення, робить свої перші «косяки» і набиває руку.
 • Варіант два - біржі фрілансу. Фріланс - це така біржа, куди ллється все, будь-який тип замовлення: від дизайну до верстки , Від написання програм до створення сайтів . Так ось для копірайтингу там виділений окремий розділ і часом там можна отримати хороший замовлення.
 • Варіант три - форуми. Публікуються оголошення про те, що потрібен хороший копірайтер, дається ціна за замовлення, приблизні терміни і вимоги. На форумах, як правило, замовлення дорожче, але є і ряд мінусів. Про це розповімо далі.
 • Варіант чотири - по знайомству. Цей пункт (на відміну від інших) ми і розглядати не будемо. Якщо у вас є знайомий редактор в журналі або знайомий копірайтер - зверніться до нього, напишіть тестові замітки і вам точно знайдуть роботу. Good Luck!

Обов'язково починайте звідси, особливо, якщо вам не вистачає грошей. Тут ви гарантовано отримаєте оплату, так як ви захищені механізмом системи. Замовник зобов'язаний виплатити вам гроші після того, як ви здали статтю. Це найголовніший плюс - безпека.

Що щодо мінусів? 1 - комісія, і вона може бути досить великий, все залежить від біржі. 2 - відносно низька оплата: так як ви новачок на біржі, ваш рейтинг буде невеликим (а саме він і грає роль), з розвитком рейтингу ви будете розвивати вартість своїх послуг, а до тих пір оплата ваших послуг буде низькою. 3 - довгий виведення коштів: від одного-двох днів до цілого тижня, а це серйозний фактор для тих, хто хоче стабільного заробітку.

Головне - ви зрозумієте, як займатися копірайтингом, як брати замовлення, спілкуватися з роботодавцями, вивчіть основну термінологію і т.д. А далі - більше. Прикладів відмінних бірж контенту багато: Turbotext.ru, ETXT.ru, Advego.ru, Contentmonster.ru.

біржі фріланса

Публікувати свої послуг і заповнювати своє портфоліо потрібно з перших же замовлень. Саме сторінка фрілансу є відмінною посиланням на всю вашу «копірайтерського» діяльність. А що стосується роботи, то тут її, на жаль, не так багато. Проблема в тому, що на таких біржах сидять справжні «акули», які «пожирають» жирні замовлення, а звичайним «рибам» часом не дістається нічого.

Плюс такої біржі в тому, що можна знайти постійного замовника (хоча на контенті теж можна) і працювати окремо з ним. Плюс, ви можете подивитися зразки робіт «колег», їх портфоліо і зробити своє, унікальне. Розглядати фріланс, як постійне джерело заробітку не варто, там навіть для професіоналів часом немає замовлень.

Приклади таких бірж: freelance.ru, fl.ru.

Форуми

"На свій страх і ризик". Форум - це спілкування між двома людьми, а де гарантії, що ваш співрозмовник - це порядна людина? Коли ви працюєте на біржі контенту або на тому ж фрілансі, ви захищені вбудованим механізмом. Зрештою - можна подати заявку в арбітражний суд, який видасть справедливе рішення.

А тут, на форумі нічого цього немає. Так, тут часом трапляються просто шикарні замовлення, про які «акули» не знають нічого, але будь-яке замовлення на форумі може стати « розлученням », І ваш« наймач »отримає безкоштовний текст, а ви - трату часу. Єдиний спосіб хоч якось убезпечити себе - це дивитися на рейтинг (в форумах він теж є) замовників. У хорошого замовника - хороша репутація.

Вебвізор є отлічнім сервісом, який дозволить відстежити дії користувачів на сайті і таким чином позначити подальший шлях розвитку.

До вибору CMS для свого магазину варто підходити максимально відповідально. Огляд найкращих движків ви знайдете в нашій статті .

Вам потрібна потужна реклама, які я б охопила максимальну аудиторію? тоді цей матеріал буде вам корисний.

Статті по темі Написання текстів Статті по темі "Написання текстів"

Які тексти ви можете написати?

 • Інформаційні. Такі статті - це практично основа всього інтернету. Тут необхідно виходити зі своєї професійної діяльності. Хороший городник напише чудову статтю про посадку картоплі, а чудовий механік - про заміну покришок на дорозі.
 • Новини. Новинні портали потребують хороших копірайтерів. Тут ваше завдання, швидше за все, буде складатися в рерайтинг - тобто вам потрібно взяти готову новина і переробити її, домігшись високої унікальності .
 • Продають. А ось це вже - для професіоналів. Потрібне знання аудиторії, визначений склад розуму, креативність. Ваше завдання тут - змусити купити кінцевий товар або послугу.
 • Сео-тексти. СЕО - це розкрутка сайтів . Наприклад, замовник володіє сайтом про кавуни, йому потрібна стаття з ключем «купити кавун» - адже за нього люди шукають інформацію в мережі. Ви лише повинні написати щось про кавуни і вставити словосполучення - «купити кавун».
 • Коментарі та відгуки. Це прикладна дисципліна копірайтингу, на ній люблять працювати домогосподарки, матусі і т.п. Завдання - написати хвалебний відгук про товар, щоб підвищити до нього інтерес. Робота малооплачувана, але і не особливо складна.

Тепер ви знаєте більше про те, що таке копірайтинг, хто такий копірайтер, а також де йому заробити. На жаль, досить важко сказати, скільки саме отримує копірайтер. Якщо взяти до уваги 30 рублів за 1000 символів, то за сторінку тексту ви отримуєте 90-100 рублів.


Коли з'явився копірайтинг?
Де знайти роботу починаючому копірайтеру?
Де вам розвивати свій хист і отримувати за це гроші?
Але що саме ховається за цією професією?
Коли з'явився копірайтинг?
Де знайти роботу починаючому копірайтеру?
Де вам розвивати свій хист і отримувати за це гроші?
Що щодо мінусів?
Форум - це спілкування між двома людьми, а де гарантії, що ваш співрозмовник - це порядна людина?
Вам потрібна потужна реклама, які я б охопила максимальну аудиторію?