Оновлення алгоритму Google: Panda, Penguin, Pigeon і Hummingbird

 1. Google Panda
 2. Робота з Panda
 3. Найпопулярніші поради
 4. Чи є зворотні посилання ще важливими у 2016 році?
 5. Найпопулярніші поради
 6. Найпопулярніші поради
 7. Найпопулярніші поради

Це інтернет-маркетинг 101, що ви повинні залишатися в курсі і йти в ногу з постійно мінливими тенденціями і оновленнями. Більшість провайдерів послуг SEO бояться оновлення алгоритмів Google. Це принципово означає, що ви повинні працювати на вашому сайті знову і зробити його краще для оновленого алгоритму, щоб він отримав хороше місце в рейтингу.

 • Сюрприз: Google вносить зміни до своїх алгоритмів майже 600 разів на рік, майже двічі на день. Google оголошує і пояснює лише деякі основні зміни.

За останні роки компанія Google розсилала численні оновлення, які значно вплинули на веб-сайти. Як інтернет-маркетингу, дуже важливо знати про ці оновлення. Ось чотири основних алгоритму, які потрібно знати про:

Google Panda

Запущено: 23 лютого 2011 року

Джерело

Коли вона була вперше запущена, вона була неназвана, і люди почали називати її Farmer Algorithm. Чому? Головним чином тому, що це вплинуло на контент-ферми, які є в основному веб-сайти, які беруть або крадуть інформацію з декількох джерел для створення кращого і більшого вмісту для того, щоб краще класифікувати. Пізніше його називали Панду своїм винахідником Наннет Панда.

Робота цього алгоритму полягає в ранжуванні веб-сайтів з високим вмістом і видаленні веб-сайтів із скопійованим вмістом або неякісним контентом з найпопулярніших сторінок пошуку. Те, що робить Panda настільки грізним, полягає в тому, що він не займається сторінками; він вимірює якість для всього веб-сайту і оголошує його як веб-сайт з низьким або високим рівнем якості на основі загального вмісту. У деяких сценаріях він обмежує декілька розділів веб-сайту через неякісний вміст.

Робота з Panda

Щоб визначити, чи відповідає ваш веб-сайт якості цього алгоритму, можна скористатися переліком, наданим працівником Google. Ці питання ґрунтуються на реальних користувачах і тому, як вони будуть ранжувати ваш сайт.

Найпопулярніші поради

 • Щоб мати кращий рейтинг, уникайте тонких сторінок. Сторінки, які мало або взагалі не мають значення для читача, вважаються тонкими сторінками (сторінки з дуже невеликим числом слів).
 • Дубльований вміст - це ще один великий внесок, оскільки Google може розпізнавати вміст, отриманий з інших веб-сайтів. Якщо у вас є проблеми з повторюваними сторінками, ви можете вирішити їх за допомогою канонічних тегів.
 • Якість залишається найкращим способом високого рангу. Якісний вміст - це лише зміст, який є актуальним.

Google Penguin

Запущено: 24 квітня 2012 року

Джерело

Цей алгоритм орієнтований на веб-сайт із зворотними посиланнями. Вона має лише конкретну мету - знизити рейтинг веб-сайтів за допомогою маніпулятивних методів для кращого рейтингу SERP. У минулому деякі сайти мали неприродні посилання, створені для того, щоб отримати високий рейтинг, оскільки пошукові системи покладаються на посилання на сайти рейтингу.

 • Google Penguin впливає на майже 3,1% пошукових запитів.

Це може здатися невеликою сумою, але це вплинуло на багато веб-сайтів.

Чи є зворотні посилання ще важливими у 2016 році?

Так, але після пінгвіна тільки натуральні і якісні зворотні посилання.

Джерело

Посилання працюють як рекомендація: рекомендація збільшує ваш ранг. Якщо відомий сайт пов'язаний з вашим сайтом, то ваш сайт матиме високий рейтинг. Якщо сайт низького рейтингу посилається на ваш сайт, то це не дійсно вплине на рейтинг.

Іншим гравцем у цьому алгоритмі є якірний текст, який є гіперпосиланням. Якщо ви пов'язуєтеся з певним якірним текстом, наприклад, найкращими SEO рішеннями, то Google дізнається, що люди відвідують ваш сайт для цих слів запиту.

Люди маніпулюють рейтингом, створюючи самі по собі посилання. Навіть якщо вони знаходяться на веб-сайтах низької якості, якщо кількість досить висока, рейтинг покращується. Цей алгоритм переслідує ці самі сайти, які створили свої власні посилання. Це не було розкрито, як це вдається зробити це, але те, що ми знаємо, що Пінгвін теж є широким алгоритмом сайту.

Найпопулярніші поради

 • Він періодично запускається і переглядає рейтинг веб-сайтів. Ви можете просто визначити неприродні посилання на ваш сайт і видалити їх.
 • Крім того, використовуйте інструмент Disavow, щоб повідомити Google про те, щоб не використовувати їх. Процес видалення файлу може тривати 6 місяців. Ви повинні лише відмовлятися від неприродних зв'язків, оскільки відмова від хороших зв'язків може бути згубною.
 • Для підприємств немає жодного способу обійти високоякісний контент, який природно поділяється авторитетними веб-сайтами в галузі.

Google Pigeon

Запущено: липень 2014

Вона спрямована на вплив на рейтинг місцевих списків у пошуку. Цей алгоритм також вплине на Карти Google разом із пошуком Google. В даний час він працює в результатах американської англійської мови і незабаром буде працювати з іншими мовами. Він спрямований на поліпшення результатів за допомогою розташування шукача.

Вона надасть перевагу місцевим веб-сайтам і матиме різкий вплив на місцевий бізнес. Тим не менш, він отримав неоднозначні відповіді від критиків, кажучи, що рейтинг буде знижуватися в результаті цього алгоритму. В якості ключової стратегії він використовує розташування та відстань користувача. Таким чином, місцеві списки каталогів надають перевагу над іншими веб-сайтами.

Найпопулярніші поради

 • Google Pigeon - це благословення для малого бізнесу, заснованого на розташуванні. Вона надає ідеальну можливість націлювати ключові слова на основі визначення місця розташування, щоб мати місце в місцевих пошуках і в Пошуку Google, і в Картах Google.

Google HummingBird

Запущено: серпень 2013

Hummingbird використовує семантичний пошук, тобто він розглядає зміст запиту і дає результати, підводячи сенс до стратегії вмісту. Очевидно, мета полягає в тому, щоб дати результати, які є точними і актуальними.

Очевидно, мета полягає в тому, щоб дати результати, які є точними і актуальними

Джерело

Коли вперше було оголошено, багато людей стверджували, що рейтинг цих веб-сайтів значно знизився завдяки цьому алгоритму. Проте немає ніяких доказів, що винен цей конкретний алгоритм. Цей алгоритм є не стільки фільтром, скільки власною пошуковою системою. Він намагається зрозуміти, що означає користувач за словами запитів.

Найпопулярніші поради

 • Рішення просте: створюйте контент, який відповідає на запитання людей.
 • Знову ж таки, це не можна підкреслити на якість вашого вмісту. І якість виникає через справжність і актуальність змісту.

Порівняння

Порівняння

Джерело

Ці чотири алгоритми слід мати на увазі під час створення або оновлення веб-сайту.

 • Panda орієнтується на вміст вашого веб-сайту, і якщо у вас є якісний вміст, вам нема чого турбувати.
 • З іншого боку, пінгвін має справу із зворотними посиланнями. Більш неприродні посилання на ваш сайт мають нижчий рейтинг.
 • Алгоритм Pigeon може, фактично, допомогти вашому рейтингу в локальних пошуках і дати вам більше охоплення.
 • Hummingbird - це складний алгоритм, який може бути складним для вирішення, оскільки він шукає відповіді, а не ключові слова.

Загалом, вміст залишається найкращим способом обробляти ці розумні алгоритми і отримувати ваш сайт на вершині. Існує не впевнений спосіб вогню йти про поліпшення рейтингу, ви також можете отримати творчий і придумати нові рішення, якщо ви дотримуєтеся правил.

Чому?
Чи є зворотні посилання ще важливими у 2016 році?