OpenCart товари-категорії: від новачка до професіонала

 1. 1. Додавання категорій
 2. 2. Фільтри
 3. 3. Атрибути
 4. 4. Виробники
 5. 5. Товари
 6. 5.1. Основні
 7. 5.2. дані
 8. 5.3. посилання
 9. 5.4. атрибути
 10. 5.5. Опції
 11. 5.6. профіль
 12. 5.7. знижка
 13. 5.8. спеціальна знижка
 14. 5.9. зображення
 15. 5.10. бали
 16. 6. Відгуки
 17. 7. Інформація
 18. висновок

Від автора: ласкаво просимо в наступну статтю в нашій серії уроків по OpenCart

Від автора: ласкаво просимо в наступну статтю в нашій серії уроків по OpenCart. У попередньому уроці ми показали вам панель адміністратора і її функції. Однак ми так і не обговорили, як додати в OpenCart товари категорії і т.д. У цій статті ми почнемо з цього.

Додавання товарів - основна і базова функція в системі OpenCart. Тим не менш, вона вкрай чутлива, так як товари є ядром системи. Тому товари повинні бути наповнені великою кількістю ключових слів, описів і деталей. Якщо ви знаєте, як працює оптимізація пошукових движків, то ви вже знаєте це.

Ми не будемо вивчати SEO, так як наша головна задача зрозуміти систему OpenCart. Якщо вам більше цікаві ключові слова і т.д., в мережі ви зможете знайти масу статей по оптимізації пошукових движків.

1. Додавання категорій

Уявіть, у вас є магазин електроніки. Там багато колекцій електронних гаджетів. Добре б впорядкувати всі гаджети по категоріях. Коли покупець зайде на сайт, він / вона зможе знайти необхідний гаджет по категорії.

У OpenCart користувач може створити скільки завгодно багато категорій. Є стандартні категорії типу cameras, desktops, laptops, MP3 players тощо

Безкоштовний курс по PHP програмування

Освойте курс і дізнайтеся, як створити динамічний сайт на PHP і MySQL з повного нуля, використовуючи модель MVC

В курсі 39 уроків | 15 годин відео | исходники для кожного уроку

Отримати курс зараз!

2. Фільтри

Необов'язковий інструмент, але варто сказати, що він використовується для угруповання певних товарів. Ця функція дає власнику магазину більший контроль на переглядом товарів серед покупців в порівнянні з традиційними опціями пошуку в OpenCart.

3. Атрибути

У кожного товару є набір атрибутів. OpenCart дозволяє додавати атрибути в товари. Клієнту краще бачити атрибути товару. Наприклад, у комп'ютера є атрибути процесор, ОЗУ, жорсткий диск, розмір екрану, відеокарта і т.д.

4. Виробники

Тут перераховані і додаються виробники товарів. Іноді для продажу товару обов'язково необхідно вказувати виробника.

5. Товари

Додавання товару - трохи складний процес. Він вимагає маніпуляції з функціями вище, такими як фільтри, атрибути, опції і виробники. У цій формі є кілька вкладок, які нам потрібно зрозуміти.

5.1. Основні

Ця форма містить заголовок товару, опис і теги. Зверніть увагу: на багатомовному сайті користувач зобов'язаний заповнити ці поля для інших мов.

5.2. дані

Ця форма містить базову інформацію типу номер моделі, ISBN коди, кількість на складі, статус на складі, стандартне зображення під товар та основні поля.

5.3. посилання

Ця вкладка містить посилання на іншу інформацію. Вище ми створили категорії, виробників, фільтри і т.д. Ці посилання асоціюються з товаром за допомогою форми з цієї вкладці.

5.4. атрибути

На цій формі міститься список атрибутів. Ми вже говорили про атрибути товарів. Власник магазину може додавати кілька атрибутів до товару. На наступному скріншоті одному товару присвоєно кілька атрибутів.

5.5. Опції

У OpenCart є стандартні опції, але ви можете створити свої. Ця форма надає товару опції. Наприклад, мобільному телефону можна додати, що випадає з квітами, як на зображенні нижче.

Безкоштовний курс по PHP програмування

Освойте курс і дізнайтеся, як створити динамічний сайт на PHP і MySQL з повного нуля, використовуючи модель MVC

В курсі 39 уроків | 15 годин відео | исходники для кожного уроку

Отримати курс зараз!

Отримати курс зараз

Покупець буде бачити опції на сторінці товару, як на скріншоті нижче:

Покупець буде бачити опції на сторінці товару, як на скріншоті нижче:

5.6. профіль

Ця форма корисна власникам магазину, якщо вони планують продавати товари за передплатою або по щомісячним для покупців. Це поле не обов'язково для заповнення. Одному товару можна задати кілька профілів.

5.7. знижка

Якщо власник хоче дати знижку на покупку певної кількості товару на певні дати, скористайтеся цією формою.

5.8. спеціальна знижка

Ця форма використовується для завдання спеціальної знижки на певну групу покупців. Власник може надати певну кількість товару, якщо спеціальна знижка застосовується до групи.

5.9. зображення

Ця форма містить друге зображення товару, яке відображається під товаром.

5.10. бали

Деякі власники магазинів дають своїм користувачам спеціальні бали при покупці товарів. Ці бали також називають балами лояльності. Тут користувач може задати ці бали. Зверніть увагу: не заповнюйте інші опції, вони не так часто використовуються.

6. Відгуки

Покупці залишають відгуки на куплені товари, тут зберігаються ці відгуки. З цієї форми можна викласти самостійний огляд товару.

7. Інформація

OpenCart досить проста і зрозуміла система. У ній є все вбудовані опції, необхідні для розробки інтернет-магазину. Однак це так само і CMS (система управління контентом), з допомогу якої моно додавати свій контент.

OpenCart за замовчуванням заповнена контентом. Наприклад, «About Us», «Terms & Conditions» і «Privacy Policy». Можна написати свій контент.

висновок

Ми закінчили розглядати панель адміністратора. Однак, як ми сказали в попередньому уроці, наше головне завдання в цій серії - хороше розуміння системи.

У наступних декількох статтях ми зосередимося на аспектах розробки в OpenCart. А поки не соромтеся задавати питання і залишати коментарі нижче.

Автор: Zaman Riaz

джерело: http://code.tutsplus.com/

Редакція: Команда webformyself.

Редакція: Команда webformyself

Безкоштовний курс по PHP програмування

Освойте курс і дізнайтеся, як створити динамічний сайт на PHP і MySQL з повного нуля, використовуючи модель MVC

В курсі 39 уроків | 15 годин відео | исходники для кожного уроку

Отримати курс зараз! Отримати курс зараз

Подивіться відео і дізнайтеся покроковий план по створенню сайту з нуля!

дивитися