опитування Webmoney

Після того, як ви заповните кілька анкет на сайті опитувальної компанії (   Детальніше

Після того, як ви заповните кілька анкет на сайті опитувальної компанії ( Детальніше... ) І наберете мінімальну суму для виведення, проект-опитувальник надасть вам можливі шляхи для зняття грошових коштів. Зазвичай опитувальники дозволяють своїм учасникам виводити гроші поштовим переказом, на онлайн гаманці або стільниковий телефон. Серед електронних гаманців лідируючі позиції за частотою виплат займає гаманець Webmoney.


Як вивести гроші з платних опитувань на Webmoney:

це, в общем-то, абсолютно нескладно зробити. Ви створюєте гаманець, вказуєте на особистій сторінці в опитувальний компанії його номер і чекаєте виведення, про це ми писали тут .
Чому варто замовляти виведення коштів саме на вебмані-гаманці: в першу чергу, перевага полягає в швидкості виведення - при замовленні електронного платежу не виникає необхідності оформлення яких-небудь документів, тому опитувальник виведе гроші швидше, ніж при знятті іншими методами (про отримання зароблених грошей за опитування ми писали на цієї сторінці).
По-друге, позначається зручність переведення в готівку. Ваш заробіток на платних опитуваннях, перекладений на webmoney, можна знімати через банківські карти, або перевести на сайт якого-небудь проекту для заробітку.
По-третє, на вебмані, як і на будь-якому іншому електронному гаманці, є історія поповнень, тобто, у вас буде чітка, розписана в деталях таблиця заробітків (зможете відслідковувати свій кар'єрний ріст в інтернеті і ставити амбітні цілі на майбутнє).
Великий плюс системи Webmoney: її захист. Сервіс уважно стежить за всіма операціями, які виробляють користувачі, а особливо за операціями виведення. Коли ви вкажете на сторінці гаманця свій номер стільникового телефону, при замовленні виплати абикуди, система надішле смс-повідомлення з кодом підтвердження. Поки ви не введете цей код, гроші виведені не будуть. Шахрай, зрозуміло, код ввести не зможе. Таким чином, ваші гроші на гаманці вебмані знаходяться в цілковитій безпеці.
Це далеко не всі позитивні сторони зняття зароблених коштів з платних опитувань в інтернеті з виведенням грошей на webmoney. Оптимізовано під вебмані чимала кількість опитувальних компаній, з якими ви можете ознайомитися трохи нижче. Всі ці опитувальники перевірені безліччю користувачів і гарантовано виводять зароблені гроші. Все, що потрібно від вас для отримання грошей - це створити онлайн гаманець Вебмані.

Класифікація опитувальних компаній по країнах: