OptiFine - оптимізація Minecraft

  1. Як встановити OptiFine:
  2. Завантажити OpteFine для Minecraft 1.6.4

Як оптимізувати Minecraft? Напевно все помітили, що для своєї графіки, Minecraft споживає аж надто багато ресурсів комп'ютера. Та й на ділі, системні вимоги Minecraft сильно відрізняються від заявлених. Хоч код Minecraft і був дуже сильно оптимізований за останній рік розробки, пограти в Minecraft без зависань і гальм може далеко не кожен.

Рішення як завжди є - і це OptiFine. Це мод, який дозволяє оптимізувати ігрові процеси, щоб позбутися від підвисань і збільшити кількість FPS. Також надає розширені налаштування графіки, де ви зможете відключити або відрегулювати під себе будь-які візуальні можливості Minecraft. Ще OptiFine включає підтримку HD текстур і шрифтів, тому MCPatcher не знадобиться.

Є кілька різних версій OptiFine. Кожна з них заточена під певні завдання і підходить не для будь-якого обладнання. То який OptiFine вибрати?

Нижче ми наведемо таблицю порівняння різних версій Optifine. Встановлюйте ту, яка більше підходить саме під ваше залізо. Якщо щось працює не так (OptiFine не запускається, або помітні зникнення текстур в грі), поставте стандартну версію Optifine.

Таблиця версій Optifine:

Як оптимізувати Minecraft

Як встановити OptiFine:

  • Бажано перед установкою мати чистий minecraft.jar
  • Весь вміст архіву (.class файли) слід встановлювати в minecraft.jar

Інструкція по установці модов Minecraft .

Сумісність з іншими модами:

Optifine сумісний з ModLoader (завантажуємо тут ), Minecraft Forge , SinglePlayerCommands, TooManyItems, PlasticCraft, CJB's Modpack, Zan's Minimap, Rei's Minimap , DynamicLights, GLSL Shaders 2, LittleBlocks і багатьма іншими модами.
Не сумісний c CCTV, The Aether.

Увага: встановлюйте ModLoader, Forge і Dynamic Lights ДО Optifine!

Завантажити OpteFine для Minecraft 1.6.4

Завантажити OpteFine для Minecraft 1.6.2

Завантажити OptiFine для Minecraft 1.5.2

Завантажити всі версії OptiFine для Minecraft

OptiFine HD D2 Ultra включає в себе всі необхідні речі з основних збірок і є найбільш повним і рекомендованим. Версія для Minecraft 1.4.7 сумісна з Minecraft 1.4.6

Посилання на скачування OptiFine для всіх версій Minecraft

Як оптимізувати Minecraft?
То який OptiFine вибрати?