Оптимізація для пошукових систем, перший крок до просування

Якщо Ви збираєте створювати новий сайт або ж хочете поліпшити вже існуючий, то перше про що потрібно подумати - це оптимізація сайту для пошукових систем

Якщо Ви збираєте створювати новий сайт або ж хочете поліпшити вже існуючий, то перше про що потрібно подумати - це оптимізація сайту для пошукових систем. Цей захід дозволить привернути увагу до Вашого ресурсу саме цільової аудиторії, а не випадкових відвідувачів, хоча їх число так само збільшиться.

Коли робота у покращення сайту виконана, можна переходити до наступного етапу, підвищенню посилальної популярності сайту. По суті всі дії даного етапу зводяться до наступним принципом: чим більше посилань на ваш ресурс, тим більше його питома вага при індексації пошуковими системами. Чим більша питома вага, тим вище рядок в сформованому пошуковому запиті. Існує багато способів підвищення питомої ваги посилальної маси, як законні так і незаконні.

Для початку розглянемо законні. До них відносяться розміщення посилань у всіляких каталогах, блогах, сторінках соціальних мереж, тематичних сайтах. Можна так само використовувати спосіб «обміну посиланнями». Причому обмінюватися посиланнями можна не тільки зі сторінками з таким же товаром, але і з супутніми. Не нехтуйте соціальними мережами, зараз навіть проста сторінка в соцмережі може зробити в рази більше, ніж проплачена реклама.

Cео оптимізація, для досягнення кращого ефекту, повинна проводитися ще до початку просування контенту. На цьому етапі поліпшується сама структура сайту, полегшується пошук всередині ресурсу і забирається зайва інформація, яка може заплутати користувача.

Далі розглянемо незаконні, або як їх ще називають «чорні» методи оптимізації. Дані методи можуть негативно відбитися на репутації Вашого сайту. Деякі недобросовісні оптимізатори можуть запропонувати розмістити на сайті дорвеев, які заповнюються ключовими словами. Нібито це збільшить число запитів, що дозволяють вийти на вашу сторінку. Це не правда. Окремі слова ніяк не співвідносяться з великим числом сторінок. Дорвеи лише знижують кількість правильних посилань. Інший спосіб це облудна переадресація через тіньовий домен. Це незаконно, і в такому випадком Вам ніхто не дасть гарантію що перехід здійснюється саме на ваш ресурс, а не на сайт конкурента, адже переналаштувати такий домен просто.

Будьте уважні. Ретельно вибирайте оптимізатора і перевіряйте за що Ви платите гроші. Перед початком роботи з оптимізатором детально розпишіть завдання, які необхідно вирішити і разом виберіть методи які будуть для цього використані.

Бажаєте знайти цікаву і оплачувану роботу програміста в Одесі? На популярному сайті jewspace.org зможете знайти підходящу роботу Одеса . Потрібні як програмісти на Python, так і seo оптимізатори.

Бажаєте знайти цікаву і оплачувану роботу програміста в Одесі?