Оптимізація і прискорення роботи Windows 10

  1. підсумки

Windows - це операційна система до якої багато хто з нас звикли з дитинства. У ній є багато достоїнств, а також недоліків. Сьогодні мова піде про те, що робити, якщо комп'ютер гальмує, а також як доглядати за системою, що б та працювала швидко і стабільно. Я пробував багато способів оптимізації ПК, однак я виділив найосновніші, завдяки яким Ваш комп'ютер не буде гальмувати.

Отже, щоб прискорити роботу комп'ютера, слід перейти до даних кроків:

1. Насамперед, якщо ПК гальмує, слід перевірити його антивірусом, запустіть сканування, і переконайтеся, що комп'ютер «чистий».

2. Також, в системних дисках може забиватися досить багато «сміття», так що я рекомендую подивитися статтю, як очистити системні розділи.

3. Прибираємо непотрібні програми з автозавантаження. Деякі програми під час запуску операційної системи також завантажуються разом з нею, ніж іноді серйозно гальмують швидкість завантаження ПК. Як прибрати? Натискаємо одночасно комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del, відкриється диспетчер задач, йдемо до вкладки «Автозавантаження». В даному вікні, вибирайте програми, які слід відключити. В основному слід відключати програми, які Вам не потрібні, і мають високий вплив на завантаження операційної системи. Відключити обрану програму можна відповідною кнопкою «відключити» у вікні.

Відключити обрану програму можна відповідною кнопкою «відключити» у вікні

4. Звичайно, нам не обійтися без допоміжних програм, і мова піде про найпопулярнішу - CCleaner. Завантажити програму можна з офіційного сайту тут .

Давайте розглянемо можливості даної програми ближче. Робота з програмою проста - вибрали файли, які слід видалити, і натиснули кнопку «очищення».

Так само, в дана програма дає можливість вирішувати проблеми з реєстром, варто лише перейти у вкладку «Реєстр», і вибрати пункт «Аналіз».
Так само, в дана програма дає можливість вирішувати проблеми з реєстром, варто лише перейти у вкладку «Реєстр», і вибрати пункт «Аналіз»

Програма проаналізує реєстр, і, якщо виявить помилки, виберіть пункт «Виправити», таким чином Ви усунете неполадки в роботі системи.

5. Після всіх очисток, якщо Ви вже видалили всі непотрібні файли, я раджу провести дефрагментацію диска. Вона дозволяє «розфасувати» файли по диску, для більш швидкої роботи. Зробити дефрагментацію можна найпопулярнішою для цього програмою - Auslogics Disk Defrag . Завантажити програму можна з офіційного сайту тут .

Отже, запускаємо програму, і вибираємо зі списку «Analyze», чекаємо поки пройде сканування, і внизу може з'явитися повідомлення «Defragment disks». Якщо з'явилося - тиснемо кнопку - «defrag» і чекаємо закінчення дефрагментації, якщо не з'явилося, раджу утримаються від даної операції.

Якщо з'явилося - тиснемо кнопку - «defrag» і чекаємо закінчення дефрагментації, якщо не з'явилося, раджу утримаються від даної операції

підсумки

Отже, ми провели просту, але ефективну оптимізацію комп'ютера на операційній системі Windows. Пам'ятайте, що основні гальма ПК пов'язані з накопичилося «системним сміттям». Для того що б він не накопичувався, чистите ПК програмою CCleaner раз в місяць, а також іноді проводите дефрагментацію дисків. Звичайно, це не всі способи, не забувайте пилососити, а також витирати пил усередині системного блоку і міняти термопасту раз або два рази на рік. Сподіваюся, дана стаття допомогла Вам прискорити роботу комп'ютера, і навчиться «доглядати» за операційною системою для швидкої і стабільної роботи.

Як прибрати?